18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samobójca Żul skacze z wiaduktu we Wrocławiu

dzikken • 2013-05-16, 00:01
Dziś około godz 17.00 żul na ponad 2h zakorkował Wrocław po czym oddał skok, który mógł się skończyć dla niego tragicznie.

Sam skok od 1:35

Jak za mocne to na harda,


dzikken

2013-05-16, 21:35
W celu sprostowania: żul ten gdy zadzwoniono po straż itd chciał skoczyc na ulice pod jadace samochody, spacerowal sobie po wiadukcie z jednej strony drogi na drugą i tak przez 2h. Gdy juz mu sie to znudziło przeszedl w nizsza czesc wiaduktu i tam oddal ten swoj skok sezonu... dzialo sie to na Psim Polu :)

Ra...........py

2013-05-17, 00:56
Po ch*ja 2 wozy strażackie i zastęp policji do skaczącego żula

Tivar2k8

2013-05-17, 10:11
mrlewy napisał/a:

k***a, nie czaję takich ludzi co chcąc się zabić wchodzą na wysokość 8-9 metrów (bo ile tam może być?) i w dodatku skaczą na nogi :facepalm: Ja jakbym się chciał skutecznie zaj***ć to bym wszedł na jakiś wieżowiec i skoczył na głowę. Przynajmniej bym osiągnął swój cel. A taka emo p*zda lub (jak tutaj) bezdomny skoczy na nogi i najpewniej resztę życia spędzi na wózku po uszkodzeniu kręgosłupa, a w takim stanie to już się raczej nie da rady zaj***ć. No k***a logika :amused:



Sadol uczy sadol Bawi: .. w takim stanie wystarczy odgryść sobie język i sie wykrwawić.
Teraz tylko czekam na part 2. "samobójca żul upie**ala sobie język w szpitalu, we Wrocławiu"

Roczu

2013-05-18, 02:06
mrlewy napisał/a:

k***a, nie czaję takich ludzi co chcąc się zabić wchodzą na wysokość 8-9 metrów (bo ile tam może być?) i w dodatku skaczą na nogi :facepalm: Ja jakbym się chciał skutecznie zaj***ć to bym wszedł na jakiś wieżowiec i skoczył na głowę. Przynajmniej bym osiągnął swój cel. A taka emo p*zda lub (jak tutaj) bezdomny skoczy na nogi i najpewniej resztę życia spędzi na wózku po uszkodzeniu kręgosłupa, a w takim stanie to już się raczej nie da rady zaj***ć. No k***a logika :amused:



pomyśl, żule nie myślą logicznie