18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Saint Jarosław

Ec...........on • 2010-08-10, 20:14


Moherki uznają ten obraz za święty :mrgreen:

Da...........el

2010-08-11, 02:02
k***a...



Narzekacie, że przegięli z krzyżem, a wy wcale nie jesteście lepsi. Teraz to wy przeginacie z nim. Mnie już męczy ten temat, czy można go na Sadistiku zakończyć?

Cytat:

Vader nie miał prawka



Wyjdź, dziecko, bo nie wiesz co mówisz. Vader miał prawko, już jak miał 9 lat to mógł jechać legalnie na wyścigu ścigaczy, oprócz tego był Tanem - jednym z dwóch znanych. Tan to była ranga dla najdoskonalszych pilotów i lotników w Galaktyce.

Sorry za offtop. Męczą mnie idiotyczne żarty, które się robi z czegoś, o czym nie ma się pojęcia.

jazda123

2010-08-11, 02:38
Nikt tu nie przegina ,a że to nas smieszy to problem dla ciebie ??
nie ładnie tak robic z siebie pajaca fanatyka i potem narzekać.

~tip.top

2010-08-11, 07:39
wafel00 napisał/a:

Mnie już męczy ten temat, czy można go na Sadistiku zakończyć?


Oh, przepraszamy najmocniej! specjalnie dla Cibie zamkniemy ten i wszystkie podobne do niego tematy :facepalm2: Stary, jak Cie to męczy, to po co czytasz? każe Ci ktoś?

eSeMGie

2010-08-11, 08:38
wafel00 napisał/a:

k***a...

Obrazek

Narzekacie, że przegięli z krzyżem, a wy wcale nie jesteście lepsi. Teraz to wy przeginacie z nim. Mnie już męczy ten temat, czy można go na Sadistiku zakończyć?



Wyjdź, dziecko, bo nie wiesz co mówisz. Vader miał prawko, już jak miał 9 lat to mógł jechać legalnie na wyścigu ścigaczy, oprócz tego był Tanem - jednym z dwóch znanych. Tan to była ranga dla najdoskonalszych pilotów i lotników w Galaktyce.

Sorry za offtop. Męczą mnie idiotyczne żarty, które się robi z czegoś, o czym nie ma się pojęcia.




suchar

:idzwch*j:

gerwant

2010-08-11, 09:15
Tylko Jarek tutaj nie pasuje.

PinkRose

2010-08-11, 10:21
Uriz napisał/a:

A ten z tyłu, to jego kot? :amused:



Nie.
To orzel ktory sp***ala z zarciem od Jarka, bo nie chce miec nic wspolnego z tym burdelem.

Dominus

2010-08-11, 17:23
"Wyjdź, dziecko, bo nie wiesz co mówisz. Vader miał prawko, już jak miał 9 lat to mógł jechać legalnie na wyścigu ścigaczy, oprócz tego był Tanem - jednym z dwóch znanych. Tan to była ranga dla najdoskonalszych pilotów i lotników w Galaktyce. "

na terenie Rzeczypospolitej nie miałby odpowiedniego dokumentu uprawniającego go do przejazdu żadną z kategorii wyszczególnionych w kodeksie prawa drogowego. Tanem czy nie Tanem, musiałby wziąć taksówkę o ile znalazłby kantor gotowy wymienić mu kredyty imperialne na złotówki.

zacher

2010-08-11, 23:04
żenada !!! przykry jesteś koleś

ki...........ik

2010-08-12, 22:01
Uriz napisał/a:

A ten z tyłu, to jego kot? :amused:



To pierwsza dama ! 8-)