18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Sadyzm w angielskiej szkole

kiper7 • 2013-01-09, 11:38
Mieszkam od lat i pracuje na nocki w UK.
Młody ma 12 lat i chodzi tutaj do szkoły.

Opiszę wam sytuację, która miała miejsce kilkanaście minut temu.
Budzi mnie telefon - patrze - nr zastrzeżony, chwila zastanowienia czy odebrać bo zazwyczaj bez numeru to scamerzy dzwonią. Ostatecznie odbieram, a babka się przedstawia i mówi, że dzwoni ze Stanchester Academy. Myśle, pewnie młody naj***ł jakiemuś Angolowi i dzwonią się pożalić...
A tu mi mówi, że nie zgłaszałem, że Wiktora nie będzie w szkole.
Ja zaspany mówie, że może zaspał i że zaraz sprawdze. Obleciałem chate, a go nie ma i pytam czy na pewno nie przyjechał do szkoły.
Powiedziała, że jeszcze raz sprawdzi i oddzwoni...
Po głowie już zaczęły mi chodzić czarne myśli, że nie dotarł na autobus, albo coś się stało etc.
Po 5min. oddzwania, że Młody jest w szkole, że to pomyłka przy sprawdzaniu obecności i że przepraszają za zamieszanie. Krótki opie**ol i do widzenia...

Z tego wniosek taki, że w Anglii nie ma nawet jak pójść na wagary, bo rodzic/opiekun musi naprzód zadzwonić i zgłosić nieobecność dziecka. Jeżeli tego nie zrobi, to dzwonią ze szkoły, żeby sprawdzić, czy nic się nie stało.
A w Polsce...
:idzwch*j:

Hu...........ia

2013-01-09, 12:02
A w Polsce przy 400 godzinach opuszczonych zajęć zaliczysz wszystkie przedmioty na 3 i bez gadania. Takie mamy szkoły.

Ra...........it

2013-01-09, 12:47
KOńczę zdanie

A w Polsce - jak pisiory wrócą na czele z ziobrem to będziewa mieć inwigilacje wszystkich jak leci, kamery, podsłuchy, kapusie, czipy itp. co jesz, co mówisz, jak srasz, czy lubisz władzę, czy wierzysz w boga, czy walisz w gumie... spokojnie przyzwyczaimy się - jak kury na fermie

albo i nie? they will newer take our FREEEEEEEEEEEDDDDDDDDOOOOOOOOOOOOOM

(po angielsku bo cytat z mela gibsona)

PS. proszę o korektę interpunkcyjno/ortograficzną - potem można juz zlekceważyć erekcję

Harry Pojeb

2013-01-09, 13:12
Mam wrażenie, że nie tak cie ta sytuacja zaskoczyła co to, że chcesz nam pokazać ze jesteśmy gupie polaczki co siedzą po uszy w kupie własnego rządu

Hu...........ia

2013-01-09, 13:42
@up
Nom. I zawalilibyśmy maturę międzynarodową (teoria miary i całki, geometria różniczkowa - to co mam między innymi teraz na trzecim roku studiów).

Naziolek

2013-01-09, 13:51
I dobrze, sam chodziłem na wagary i poznałem ciemną stronę życia renegata [hehehe].

~Velture

2013-01-09, 15:36
Sadystyczne w ch*j. Niczym gotowanie jajka na miękko.

HAL-9000

2013-01-09, 16:43
Z rozrzewnieniem wspominam czasy kiedy już o godzinie 9-10 leżałem ukryty w zielonej łące z paczką LMów (za 4 zeta), butelką browara i plecakiem pełnym książek.

makabrax

2013-01-09, 16:43
@Jeżż
skończ już k***a oglądać TVN bo ci szkodzi...

Da...........id

2013-01-09, 20:08
A ch*j! Niech Ci się wiedzie stary :)

Meril

2013-01-09, 20:31
I w polsce zajebiście ;D Waxy rulez!

Doomik

2013-01-09, 20:33
gdybyś nie chodził na wagary i się tym tak nie podniecał, to byś teraz nie musiał zapie**alać na wyspach po nockach. Więc dobrze że syn nie ma takiej opcji, i ze szkoły może wyniesie więcej niż samą kredę ;-)

Eresol

2013-01-09, 20:34
Wniosek w polsce sie uczyć i do angoli wypie**alać robić :D

dangda

2013-01-09, 20:36
Ty Jeżż co Ty pie**olisz czlowieku... odstaw wyborcza, albo wylacz tvn. nie, ze bronie kaczafiego, ale to co napisales, swiadczy o Tobie, ze jestes osoba totalnie zmanipulowana przez tego typu media i masz sprany baniak. jestes takim moherem, tylko ze nie od pisu...

Swistak_94

2013-01-09, 20:52
a polce jest k***a librus. Różnice ?