18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadystyczny "żart" opiekunki. Dała dzieciom do zje

czarq1994 • 2013-04-20, 17:23
Obrzydliwy "żart" opiekunki. Dała dzieciom do zjedzenia...
zaj***ne z innej strony

Dwójka uczniów ze szkoły w Manitobie padła ofiarą okrutnego dowcipu. Nie nabrali ich jednak złośliwi koledzy, ale... opiekunka, z którą wyjechali na szkolną wycieczkę.



Kobieta podała uczniom odchody łosia, mówiąc, że to migdały w czekoladzie. Wszystko stało się na oczach nauczycieli i dyrektorki szkoły.

Włożyłam to do ust i nadgryzłam. I wtedy wszyscy zaczęli się ze mnie śmiać. Poszłam płakać do swojego namiotu - wspomina 14-letnia Brooke.

Dziewczyna mówi, że próbowała później wypłukać usta w strumieniu, ale nie mogła usunąć resztek odchodów spod aparatu ortodontycznego. Po incydencie zmieniła szkołę, ale, jak twierdzi, wciąż dostaje złośliwe smsy od byłych kolegów z klasy.

Ofiarom "dowcipu" groziło nie tylko upokorzenie, ale także problemy ze zdrowiem. W odchodach leśnych zwierząt znajduje się wiele pasożytów.Po nagłośnieniu sprawy przez media, dyrektorka szkoły straciła posadę.

Cyjanek

2013-04-21, 12:42
chomiczek1707 napisał/a:

czemu polacy pisza o swoich rodakach polaczki? przeciez tez jestescie ,ludzie!


Bo ci co piszą ''polaczki'' to zjeby, idioci i pajace.

tigerqaz

2013-04-21, 14:15
up@ Dokładnie masz rację!!! :wodka:
To tak jak matka nazywająca syna "sk***ysynem".
Nie ma miejsca dla takich patałachów w naszym kraju.
Wielcy patrioci k***a, przezywają innych a pewnie nie wiedzą w którym roku był Chrzest Polski. :D I z historii mieli poprawki co roku.

Gienek2

2013-04-22, 13:57
sadystyczne to było jak mówi o tym, że gówno łosia weszło jej w aparat na zębach a i woń utrzymywała się długo :D