18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadystyczny "żart" opiekunki. Dała dzieciom do zje

czarq1994 • 2013-04-20, 17:23
Obrzydliwy "żart" opiekunki. Dała dzieciom do zjedzenia...
zaj***ne z innej strony

Dwójka uczniów ze szkoły w Manitobie padła ofiarą okrutnego dowcipu. Nie nabrali ich jednak złośliwi koledzy, ale... opiekunka, z którą wyjechali na szkolną wycieczkę.



Kobieta podała uczniom odchody łosia, mówiąc, że to migdały w czekoladzie. Wszystko stało się na oczach nauczycieli i dyrektorki szkoły.

Włożyłam to do ust i nadgryzłam. I wtedy wszyscy zaczęli się ze mnie śmiać. Poszłam płakać do swojego namiotu - wspomina 14-letnia Brooke.

Dziewczyna mówi, że próbowała później wypłukać usta w strumieniu, ale nie mogła usunąć resztek odchodów spod aparatu ortodontycznego. Po incydencie zmieniła szkołę, ale, jak twierdzi, wciąż dostaje złośliwe smsy od byłych kolegów z klasy.

Ofiarom "dowcipu" groziło nie tylko upokorzenie, ale także problemy ze zdrowiem. W odchodach leśnych zwierząt znajduje się wiele pasożytów.Po nagłośnieniu sprawy przez media, dyrektorka szkoły straciła posadę.

kustoszpan

2013-04-20, 17:37


Ktoś tu znalazł bratnią duszę :D

MorbidGod

2013-04-20, 18:05
W polaczkowie zaraz by się ciota powiesiła na skakance, a media by miały obsrane gacie przez kolejne pół roku

ru_ziolo

2013-04-20, 18:10
czarq1994 napisał/a:

Obrzydliwy "żart" opiekunki. Dała dzieciom do zjedzenia...
zaj***ne z innej strony



...,że co ?

Dała dzieciom do zjedzenia zaj***ne z innej strony ?
A jak to wygląda ? A jak smakuje zaj***ne z innej strony ?
Jak schabowy?

łonder

2013-04-20, 18:12
W tym gównie mogły znajdować się jajeczka tasiemca z których rozwinęły by się larwy.Nie było by do śmiechu tej szmacie jak by u któregoś z dziecka zaczęły rozwijać w mózgu bądź w gałce ocznej i wpie**alając je soczyście .Durne k***isko


@MorbidGo Up Za "polaczek","polaczki"."polaczkowo" zawsze murzyński ch*j w dupę z kawałkiem szkła do żywotnio.
Nie zapomnij gdzie się urodziłeś.

fejmer

2013-04-20, 18:30
Było o tym głośno nawet ponad rok temu :p

Marxe

2013-04-20, 18:41
MorbidGod napisał/a:

W polaczkowie zaraz by się ciota powiesiła na skakance, a media by miały obsrane gacie przez kolejne pół roku


W polaczkowie ? pokaż mi gdzie to leży bo pierwsze słysze o takim kraju -_-

op...........ve

2013-04-20, 18:45
ja pie**ole 14 lat u nie rozróżnić gówna od czekolady :homer:

afruch

2013-04-20, 18:45
k***a, też tak kiedyś zrobiłem. Jak byłem mały to u mojego dziadka na wsi było malowanie mieszkania. Meble zostały wyniesione na dwór i takie tam. Mój brat leżał na tapczanie przed domem. Ja poleciałem do klatki z królikami i nazbierałem bobków. Pytam się go czy chce draże. On na to pewnie dawaj i otworzył usta od razu. Całą garść mu wsypałem i dopiero po pierwszy gryzie się spostrzegł. Ehh takie tam zaj***ne z dzieciństwa.

sard

2013-04-20, 18:48
Cóż... tak to już jest jak dzieciaki nie mają pojęcia jak wygląda las i to co w nim żyje, a sądzą, że mleko bierze się z kartonu (debile nie wiedzą, że bierze się z butelki), myślą (znaczy słowne to nadużycie, ale tak się mówi - znaczy pisze) że samicą jelenia jest sarna itd. A potem się dziwią, że ktoś sprytniejszy wciśnie im jako smakołyk gówno... a przepraszam... tak się na co dzień dzieje w wielu supermarketach, gdzie można kupić ichniejsze wyroby garmażeryjne (czyli zmielone wszystko co zdechło wraz z zużytym papierem toaletowym, zużytymi podpaskami, wyciekami ropnymi, paznokciami, futrem z dupy enerdowskiej pływaczki i wydzieliną ze steku kolczatki.

demz

2013-04-20, 19:01
opusative napisał/a:

ja pie**ole 14 lat u nie rozróżnić gówna od czekolady :homer:



To i to brązowe, nawet Stiffler się pomylił. :D
A dziecko to ma raczej zaufanie do dorosłego, tym bardziej nauczyciela. ;)
A jak coś weźmiesz pochopnie, szybko to jeszcze bardziej możesz się nagiąć. Mój kumpel kiedyś napił się szczochów tylko dlatego że szybko wychylił butelkę po piwie. Ale Ty internetowy napinaczu pewnie znów byś napisał: "nie rozróżnić szczochów od piwa". :)

Cyjanek

2013-04-20, 19:13
Dobrze zrobiła, tępić frajerów...