18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadystyczny Tapicer

TaboretBoy • 2012-11-08, 14:50

...Za stzrelanie z zszywarki pneumatycznej do gołębi na hali produkcyjnej.

Aether

2012-11-08, 17:24
@up Wszystko fajnie pięknie , ale czy do ch*ja pana musisz spamić tymi emotikonami ?

beephe

2012-11-08, 17:35
A może chodziło o to, że nie powinieneś strzelać na hali?

Swoją drogą ciekawa praca skoro używacie zszywarek pneumatycznych do gołębi.

Qunda

2012-11-08, 17:36
dumad napisał/a:

u mnie na tapicerni nie można czegokolwiek wnosic na swoje stanowisko bo 5 min w łazience wracasz a wszystko przyszyte zszywkami do drewnianego blatu :D pistolet też :D a wyobraźcie sobie że czas na taką kanapę narożną to 25 minut (założenie ślizgaczy, materiału i zszywanie) świeżaki robią taką w 2h :D na skórę 5min więcej czasu :P więc rozszywanie swoich narzędzi jest jak karny ku*as :D mniej zrobisz, mniej zarobisz ;)

zwykła wersalka to 10 min roboty... hehe


Skąd ja to k***a znam :roll:


grzechu86tonie

2012-11-08, 17:41
to zajebiste masz warunki pracy jak na hali produkcyjnej golebie lataja.... chwalisz sie czy żalisz?

kurczasty

2012-11-08, 17:58
Rozumiem, że zdjęcia gołębi na hardzie?

torba

2012-11-08, 18:06
@grzechu86tonie

mialem przyjemnosc bycia w hali gdzie skladano deski rozdzielcze do JLR, golebie lataly i za bardzo nie masz jak temu zapobiec...

Selvanas

2012-11-08, 18:24
dumad napisał/a:

u mnie na tapicerni nie można czegokolwiek wnosic na swoje stanowisko bo 5 min w łazience wracasz a wszystko przyszyte zszywkami do drewnianego blatu :D pistolet też :D a wyobraźcie sobie że czas na taką kanapę narożną to 25 minut (założenie ślizgaczy, materiału i zszywanie) świeżaki robią taką w 2h :D na skórę 5min więcej czasu :P więc rozszywanie swoich narzędzi jest jak karny ku*as :D mniej zrobisz, mniej zarobisz ;)

zwykła wersalka to 10 min roboty... hehe



A fotel z podłokietnikami 18 min, ze skóry 20 ; p Dobry tapicer zrobi w 4 minuty.

Odłączanie przewodu od pistoletu/stołu też jest codziennością, albo wkładanie do pistoletu podkładek pod nakrętki zamiast zszywek ;)


grzechu86tonie napisał/a:

to zajebiste masz warunki pracy jak na hali produkcyjnej golebie lataja.... chwalisz sie czy żalisz?



Na hali produkcyjnej, zwłaszcza na tapicerni gdy otworzy się okna często coś wlatuje. A strzelanie do kolegów, gołębi, wróbli, końskich much, czy myszy (o ile się zauważy) jest na porządku dziennym ;) ot taka rozrywka przy pracy.

bartoszbarto

2012-11-08, 18:37
Coś jak karny ku*as, tyle że w wersji analogowej

Qunda

2012-11-08, 20:42
k***a jak ja to lubie, tapicerski bizea ałtomat, zszywki 10mm i napie**alasz w kolesi, ale po nogach.potem 16, 32, i 6cm. To dopiero hardcore jak jedną czesc zszywki odcięliśmy i lekko zaginając nakładałem na palec i z szczypcami do kierowników i współpracowników żeby nam to wyjeli. k***a prawie do omdleń dochodziło. A tak własciwie do autora tematu: ch*jowo ze dałeś sie złapać, ale pewnie następnym razem nie dasz sie.

TaboretBoy

2012-11-08, 21:03
BONUS
Btw znam tego goscia rowniez ofiara "narzedzi pneumatycznych" ;)

HAL-9000

2012-11-09, 18:11
TaboretBoy napisał/a:

BONUS
Btw znam tego goscia rowniez ofiara "narzedzi pneumatycznych" ;)

A sprawce znasz? Jak się miał jego dalszy los?

grzechu86tonie napisał/a:

to zajebiste masz warunki pracy jak na hali produkcyjnej golebie lataja.... chwalisz sie czy żalisz?



Chyba jeszcze nie byłeś na hali produkcyjnej. Jak pracowałem w serwisie sony to nawet tam latasracze wlatywały, gdzie btw. panowały warunki prawie laboratoryjne.