18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadystyczne wydechy domowej roboty

BiałaSiła • 2012-03-06, 20:29
Ducati 1098 z wydechami zrobionymi w domu(może w szopie) :idzwch*j:

Wiochmen

2012-03-07, 12:53
Dla mnie pozytywnie,kazdy robi motor pod siebie o ile jest normalny

Szybki_Lopez

2012-03-07, 14:47
ktoś tam napisał że najpierw niech zainwestuje w akumlator... można zauważyć że miał zapłon wyłączony i potem go wcisną i motorek odpalił Chociaż w większości motocykli jak zapłon jest wyłączony to rozrusznik też nie chodzi;p

korni443

2012-03-07, 15:31
Cytat:


na wydech było a na akumulator już zbrakło kasy ( na pewno był naładowany bo przed nagraniem filmiku musiał sie podjarać dźwiękiem)
jak można tak zniszczyć motocykl bo inaczej tego nie nazwę ,fabryka pracuje kilka lat zeby wydobyć max moc i idealny dźwięk a on wstawił rury z rynny , to nie jest WSK zeby takie przeróbki dały mocy ,wręcz je zabieraja
sporo ludzi myśli ze jak motor jest głosny to bedzie bezpieczniej dla niego bo niby zdążą sp***olić im zdrogi
do motocyklistów nic nie mam sam mam prawko kat.A ale jak ktos mysli ze jest królem szos to oby sie rozj***ł na drzewie nim kogos zabije



Widac ze kolega znawca. Motocykl to nie samochod ze wina 'slabego' odpalania jest tylko akumulator. A jesli chodzi o same wydechy to fajnie jest miec w motorku cos zrobionego wlasnorecznie. Jest silniczek duzy to i dzwiek musi byc.

marcin666marcin

2012-03-07, 20:14
korni443 napisał/a:



Widac ze kolega znawca. Motocykl to nie samochod ze wina 'slabego' odpalania jest tylko akumulator. A jesli chodzi o same wydechy to fajnie jest miec w motorku cos zrobionego wlasnorecznie. Jest silniczek duzy to i dzwiek musi byc.



Debil zwykły, bajkopisarz. Jak by miał małe pojęcie to by zauważył, że to nie "rura od rynny" tylko system 4w2, zapewne wykonany z tytanu. Nie dość, że wyciąga śliczne niskie tony z tego desmoquattro ducati, to poprawia charakterystykę momentu i mocy w wyższych zakresach obrotów. Jest znacznie lżejszy niż fabryczny. Zaufaj mi, w motocyklu liczy się każdy kilogram. Niestety takie cuda od 4k pln w górę. Gratuluje wiedzy i pieniactwa gimbusie.

flussq

2012-03-07, 21:21
malin90 napisał/a:


jak można tak zniszczyć motocykl bo inaczej tego nie nazwę



Zniszczy to kupi sobie nowy, odpowiedni do jego umiejetnosci