18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadystyczne wydechy domowej roboty

BiałaSiła • 2012-03-06, 20:29
Ducati 1098 z wydechami zrobionymi w domu(może w szopie) :idzwch*j:

siwens84

2012-03-07, 01:16
A kiedy wrzucisz filmik z tym SADYSTYCZNYM wydechem??

Mar0

2012-03-07, 03:33
Ta a później płacz :szloch: jak będą miśki zabierać dowód rejestracyjny i trzeba będzie wydać parę stów na nowy wydech, przegląd i zapewne mandat. :idzwch*j:

idzior

2012-03-07, 04:26
Już wiem co za k***a mi w domu dzieci budzi.... Niedługo będzie robił nowe jak przypadkiem zapałka w baku tego gówna wyląduje

Ant1984

2012-03-07, 06:06
A na niebie chemtraile...

Pener

2012-03-07, 06:28
powinni mu zabrać dowód rejestracyjny
albo niech popie**ala sobie na lotnisku a nie po drogach publicznych :hitler:

valit

2012-03-07, 08:42
Mieszkam w pobliżu klubu motocyklowego 2koła. No nie powiem. Motorki zjeżdżają się piękne i różnorakie. Ale w lato jak się większość kierowców zbiera do domu około 3/4 nad ranem to spać nie idzie. I tak od Kwietnia do Października ;)

bosmanZGR

2012-03-07, 09:02
metal15 napisał/a:

k***a
Znawcy od siedmiu boleści , sam się "dawcą organów" nazywa, chociaż żaden prawdziwy motocyklista tak by o sobie nie powiedział, więc wnioskuję że jesteś dawcą na chińskiej 50' z Auchana.

Co do filmiku to wśród motocyklistów panuje przekonanie - "jeśli nas nie widzą , to muszą nas słyszeć"
P.S a to ducati fabrycznie wcale jakoś super pięknie nie brzmi



troche sie wypowiem bo tez w tym siedze... fakt motocyklista nie nazwal by sie dawca organow, a co do tego przekonania, to moze i racja, bo kolumne sie ustawia tak ze najglosniejsze motocykle sa na poczatku a pozniej reszta... ale co do glosnosci to no nie moze przekracza 102dB a tak jeszcze inaczej, to po porstu jak sa wydechy za glosne to glowa peka po dwoch godzinach jazdy... :lol: no i przerabianie wydechow, to jest rzecz gustu, niektorzy nie lubia jak ich scigacz jeczy, albo ze chopper nie strzela i przerabiaja, rzecz gustu... :ok:

mblbn

2012-03-07, 09:05
fajnie brzmi, troche jak boxer z Imprezy :)

bartMFK

2012-03-07, 09:46
ducati przecież tak brzmi, co wy chcecie? z resztą grzechem by było nie uwydatnić w tym motocyklu dźwięku silnika.

miałem nadzieję, że przynajmniej postrzela coś z wydechu, a tu nic sadystycznego

Krak

2012-03-07, 10:03
Przelot, pusty, bez dB killera, wypruty to wszystko przeszkadza tym co śpią, próbują, odpoczywają
Mam nadzieję, że pedał owinie się na następnej latarni.

mp_toujane

2012-03-07, 10:48
przeciez te wszystkie wasze scigacze brzmia jak k***a kosiarki do trawy
chopper to dopiero ładnie gra
albo amerykanskie v8-ki mmm poezja :)
mustang 67'.. marzenie

gressive

2012-03-07, 11:05
Ja pie**ole... Ludzie mi ten dźwięk przypomina Mustanga, ale wy pie**olicie, że głośny i trzeba dowód zabrać. Jakoś prykającym i mega wk***iającym czoperom nikt dowodów rej. nie zabiera!

Xenomorph08

2012-03-07, 12:13
konstantynopolitanczyk napisał/a:

przynajmniej żonka 15 min wczesniej wie ze mężu z pracy wraca i ma czas na by mu rzarcie przygotować :D



Albo się sąsiada pozbyć. Zdąży skończyć, ubrać się, kawe wypić a i po drodze śmieci wyniesie. :D

SzeRyFo

2012-03-07, 12:41
A ja wam wszystkim powiem..."hu...a sie znacie...wszyscy po kolei"....komentarze: "pusty przelot" "tak brzmi mustang albo inne amerykańskie V-ki" "terkocze jak traktor"...ale żaden z was nie pomyslal jaki to Ducati ma silnik...1.1 litra widlasta dwójka...TAK! W UKŁADZIE V 90stopni! Notabene silnik uznany za jeden z najlepszych w Ducati...a jak brzmi V-ka? Charakterystycznie mruczy...Wiadomo że głośny bo samoróbka ale niech się każdy takim "pierdzącym" przejedzie i mi później powie że nie było fajnie...