18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadystyczna wizja Polski

MiSTZRU • 2012-04-04, 01:09
Sadystyczna wizja Polski według Rybińskiego.

ca...........ia

2012-04-04, 09:19
Jesli jarek do wladzy dojdzie to wizja bedzie taka sama, tylko na tym wielkim ekranie zamiast rostowskiego, bedzie temat smolenskiej katastrofy, a raczej jak to jarek twierdzi zamachu.

marianer7

2012-04-04, 09:25
@camadoria jak w tym kraju ma być dobrze jak takie debile zyja jak ty

rydzo2008

2012-04-05, 00:25
tak będzie tak będzie wspomnicie moje słowa

cyklop28

2012-04-05, 00:26
@marianer7

i takie jak ty :P

A na poważnie. Nim nie dojdzie do młodej rewolucji to nic się nie zmieni. Potrzeba zmian ustrojowych i czystek na szczycie.
Mówi się, że musi zdechnąć pokolenie post komuny. Gówno prawda. Dziś Kaczyński uczy młodego Hoffmana jak być sk***ielem. Dziś Tusk uczy Nowaka jak manipulować i kręcić. Tamci będą uczyć następnych i następnych. Dopóki nie zmieni sie kultura polityczna i pewne standardy to pozostaniemy krajem pokroju Gabonu.

Panie Rybiński.. Pan też się zalicza do w/w elity sk***ysynów i krętaczy.

Zl...........ny

2012-04-05, 00:29
camadoria napisał/a:

Jesli jarek do wladzy dojdzie to wizja bedzie taka sama, tylko na tym wielkim ekranie zamiast rostowskiego, bedzie temat smolenskiej katastrofy, a raczej jak to jarek twierdzi zamachu.



'Argumenty' w stylu "jakby rządził to byłoby jeszcze gorzej bla bla" itp możesz sobie wsadzić w odbytnicę szerszym końcem, zupełnie jak nasz Kim don Tusk, głupie to i niewykształcone, a do kłapania pierwsze. :roll:

cyklop28 napisał/a:

@marianer7

i takie jak ty :P

A na poważnie. Nim nie dojdzie do młodej rewolucji to nic się nie zmieni. Potrzeba zmian ustrojowych i czystek na szczycie.
Mówi się, że musi zdechnąć pokolenie post komuny. Gówno prawda. Dziś Kaczyński uczy młodego Hoffmana jak być sk***ielem. Dziś Tusk uczy Nowaka jak manipulować i kręcić. Tamci będą uczyć następnych i następnych. Dopóki nie zmieni sie kultura polityczna i pewne standardy to pozostaniemy krajem pokroju Gabonu.

Panie Rybiński.. Pan też się zalicza do w/w elity sk***ysynów i krętaczy.



W takim razie, co radzisz mistrzu? :ok:

cyklop28

2012-04-05, 00:30
@ UP

Rewolucja... nic innego nie pomoże

Nuck4d-

2012-04-05, 00:35
camadoria napisał/a:

Jesli jarek do wladzy dojdzie to wizja bedzie taka sama, tylko na tym wielkim ekranie zamiast rostowskiego, bedzie temat smolenskiej katastrofy, a raczej jak to jarek twierdzi zamachu.



Jak ja uwielbiam takich ludzi jak Ty. Ty nawet nie masz pojęcia jaki program wyborczy miał PiS, a miał dużo lepszy od PO. Taka jest właśnie świadomość polaka, nie głosuje na PiS, bo jak można na PiS głosować! Więc głosuje na PO i efekty teraz widać. Owszem problem PiS'u to Jarek, ale jeżeli chodzi o reszte, to PiS wali na kolana PO.

cyklop28

2012-04-05, 00:38
@UP
Dowód na to, jak jednostka może wpłynąć destrukcyjnie na całość.

A właściwie, że całość jest słaba tak, jak słabe jest jego najsłabsze ogniwo...

motasina

2012-04-05, 00:50
Saystyczna? ja uwazam ze prawdziwa..

Magnic

2012-04-05, 01:00
cyklop28 napisał/a:

@ UP

Rewolucja... nic innego nie pomoże



Taki z ciebie rewolucjonista jak z koziej dupy bazooka.
Rewolucja w XXI w? Policja i wojsko by was szybciej rozgoniło niż zdążylibyście krzyknąć "władza bije!"

Jedyne co można zrobić to wybrać kogoś zaufanego do rządu kto nie da przekupić swoich ideałów i pozmienia ten chlew. Skąd to wiem? Zastanawiam się nad rozwiązaniem problemu naszego popie**olonego rządu od 5lat i to jest najlepszy i najsensowniejszy sposób (zresztą poparty przez wybitniejsze głowy od was). Ale jest jeden problem... Trzeba znaleźć takiego człowieka, a ja kandydować nie będę (Po prostu się nie nadaję, nie umiem kłamać).

I żeby nie było, że "wymyślił i już się podaje na ideał", nie. Po prostu mam twarde zasady i się ich trzymam. Od 6 roku życia przyrzekłem sobie, że nigdy nie zapale papierosa, nie będę brał narkotyków i nie popadnę w alkocholizm. Teraz jestem już pełnoletni (dorosły to hmm.... taki lvl up po zdobyciu odpowiedniego doświadczenia w życiu pełnoletnim ;-) ) i nadal się tego trzymam.

Resztą nie będę już zanudzał bo i tak większość z was tego nie przeczyta w całości.
50% mnie zhejtuje z samej zasady hejtowania, a drugie 50% powie mi jedynie "wypie**alaj z sadistic", a ani moderatorom ani adminom się nawet nie chce reagować na tą gimbazową hołotę.

Miles87

2012-04-05, 01:15
a podobno dopalacze zlikwidowali.

xqvz

2012-04-05, 01:47
Rewolucja? W jakim sensie? Mam dość tego pie**olnika, wiadomo. Ale jak ktoś się troszke orientuje co się na tym świecie dzieje to wie, że wszystko jest tylko teatrzykiem a prawdziwa "polityka" dzieje sie za zamkniętymi drzwiami. Rewolucja będzie tylko taka na jaką nam pozwolą, jak w '89. Ba! Sami ją ustawią a nam pozwolą wykonać tylko wcześniej ustalony plan. A nawet jeśli rewolucja na prawdę wyjdzie od nas to to co widzę na co dzień, czyli tych j***nych lemingów którym umiejetność krytycznego, samodzielnego myślenia jest całkowicie obca też nie pozwoli na to aby było dobrze. Debile nigdy sobie nie wybiorą mądrego przywódcy, wezmą tego który im najwięcej obieca, jakiegoś krzykliwego wsioka który i tak zaraz zdradzi. XXI wiek jest trudny, bardzo trudny. Jak każdemu tak i mi nóż otwiera się w kieszeni, mam ochotę bić po mordach ale na prawdę nie wiem już za kim miałbym pójść walczyć i przeciwko czemu. Nic nie jest już tak oczywiste jak kiedyś ;)

Tajniak15

2012-04-05, 08:11
Mówi: "po lewej".
Pokazuje po prawej