18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadystyczna wizja Polski

MiSTZRU • 2012-04-04, 01:09
Sadystyczna wizja Polski według Rybińskiego.

.:...........:.

2012-04-05, 08:15
Cytat:

Mówi: "po lewej".
Pokazuje po prawej



Oj tam, zależy jak na to spojrzeć. ;-)

theolympah

2012-04-05, 13:43
Poj***lo wam sie w glowach gimbusy. Rewolucji chca haha. Juz widze jak wygodne polskie spoleczenstwo w tych czasach chcialo by k***a zebrac o paczki zywnosciowe od szwabow bo k***a sprzedawcy by tez sie buntowali i te wszystkie j***ne reale itp byly by zamkniete. Siedzcie na dupach i zlopcie piwo bo to wam najlepiej wychodzi.

konradssc

2012-04-05, 13:44
Nuck4d- napisał/a:



Jak ja uwielbiam takich ludzi jak Ty. Ty nawet nie masz pojęcia jaki program wyborczy miał PiS, a miał dużo lepszy od PO. Taka jest właśnie świadomość polaka, nie głosuje na PiS, bo jak można na PiS głosować! Więc głosuje na PO i efekty teraz widać. Owszem problem PiS'u to Jarek, ale jeżeli chodzi o reszte, to PiS wali na kolana PO.


No i właśnie tu jest pies pogrzebany. Polska podzielna na PiS i PO. To samo gówno tylko inna toaleta. PiS już mieliśmy możliwość oglądać kilka lat temu, chyba że już zapomniałeś. Jebie mnie to swiergolenie o dobroci Unii i źle Ruskich. Historie każdy znać powinien, ale k***a co mnie obchodzi jakiś Smoleńsk? Normalnego człowiek obchodzi tylko godne życie, a nie jakieś stosunki międzynarodowe. Mają tak sie dogadywac żeby było dobrze. Wejdźcie sobie w google i wpiszcie Polskie partie polityczne i wybierzcie jakąś z programem, który wam się podoba i przestańcie dzielić sie na te obozy, które wpycha telewizja bo to do niczego dobrego nie prowadzi...

Sz...........jk

2012-04-05, 14:24
Magnic napisał/a:


alkocholizm



Taki mądry, taki wielki, a słowo pochodzące od wyrazu alkohol napisałeś z błędem. Resztę błędów przemilcze, bo te drobne robią wszyscy.

Powiedz mi jakiej potrzeba inteligencji do tego, aby wpaść na pomysł, że trzeba zmienić władzę na lepszą? :shock: Wiesz, sądzę, że większość społeczeństwa już dawno na to wpadła. Nie myśl, że ludzie to idioci, bo swoim tekstem na temat mądrzejszych głów mogłeś obrazić wielu, którzy z pewnością głupi nie są.

JozinZBazin

2012-04-05, 22:03
Przecież Rybiński to kretyn, kto go jeszcze na poważnie bierze?