18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadolowy dziadek i WOŚP

Arthamel • 2013-01-13, 20:11
Dziś w godzinach rannych w starym browarze byłem świadkiem takiej oto akcji:
Dziewczyna i chłopak z WOŚP zaczepiają jakiegoś dziadka, gadka-szmatka i kasa wyciągnięta na dzieci (czy tam na emerytów), ładne podziękowania od młodzieży. Laska wyciąga rękę, żeby przykleić na lewą pierś darczyńcy czerwone serduszko, on jednak łapie je w połowie drogi i przykleja sobie na krocze mówiąc:
-No dziołcha, w tym wieku już powinnaś wiedzieć, że mężczyźni tu mają serce.
Po czym radośnie odchodzi. Mina dziewczyny bezcenna.

ma4er

2013-01-13, 22:41
No jak ch*j... zapomniałeś dodać, że wszyscy bili brawo.

Magik2501

2013-01-13, 22:44
ma4er napisał/a:

No jak ch*j... zapomniałeś dodać, że wszyscy bili brawo.



Za każdym k***a razem leci ten tekst pod postem, gdzie ktoś pisze o czymś co widział. k***a! To było fajne za pierwszym razem, naprawdę się wtedy uśmiałem, gdy ktoś to zauważył i wyszydził te przygody z autobusów z demotywatortów. Za drugim razem też było całkiem spoko. k***a, ale CIĄGLE to pisać?
Równie dobrze mogłeś wspomnieć, że "dziadek urwał", albo coś o "mudżynie" oczekując na nadchodzące cysterny piwa od gimbazy

ra...........90

2013-01-13, 22:46
Twoja historia to ściema! Poznaniak nie wrzuciłby pieniędzy z własnej woli do żadnej z puszek WOŚP

plugnplay

2013-01-13, 22:51
dziadek mudżyn urwał w jego pole bo miotneło nim jak szatanem, motorniczy oczywiście tez bil brawo
gimbaza dawac piwo

TomdeX

2013-01-13, 22:54
radzikos1990 napisał/a:

Twoja historia to ściema! Poznaniak nie wrzuciłby pieniędzy z własnej woli do żadnej z puszek WOŚP


Pyra i zajebiście promujesz swój region... Poznaniak wrzuci do puszki, zresztą znając kwotę jaką wrzucili w zeszłym roku nie pisałbyś tych słów, Poznań ma najmniejsze bezrobocie, cały czas są remonty dróg, jakieś inwestycje, widać, że coś się tam dzieje, a ty jeszcze takie pierdoły gadasz. Że sam nie wrzucasz to nie znaczy, że nikt nie wrzuci.

A sama akcja fejk, a może nie, ch*j to wie, ale nawet jako kawał przednia historia, piwo.

go...........ek

2013-01-13, 22:56
wolał bym mieć takiego dziadka niż takiego co siedzi w fotelu i narzeka na wszystko. Zawsze to jakiś optymizm do życia wprowadzi:)

ma4er

2013-01-13, 22:58
@Magik2501 Masz racje przepraszam. Ale dziadek urwał...

ra...........90

2013-01-13, 23:01
a TomdeX się na żartach nie zna ? :D myślałem, że sadol jest również do eksponowania stereotypów jak choćby kawały o żydach, murzynach itp. Z tego co wiem skąpstwo pyr to też jeden z powszechnie znanych stereotypów więc TomdeX ... więcej dystansu. Jesteś na sadolu a nie stronie swojej parafii...

RumAndCola

2013-01-13, 23:09
a na brudstoku znow przycpaja

jon81

2013-01-13, 23:11
A gdzie kierowca autobusu?

wi...........05

2013-01-14, 00:00
piwo bo stary browar!

krakowiak69

2013-01-14, 00:07
Orkiestra skończyła się na Kill'em all, później to komercja.

medlove

2013-01-14, 01:32
TomdeX napisał/a:


Pyra i zajebiście promujesz swój region... Poznaniak wrzuci do puszki, zresztą znając kwotę jaką wrzucili w zeszłym roku nie pisałbyś tych słów, Poznań ma najmniejsze bezrobocie, cały czas są remonty dróg, jakieś inwestycje, widać, że coś się tam dzieje, a ty jeszcze takie pierdoły gadasz. Że sam nie wrzucasz to nie znaczy, że nikt nie wrzuci.

A sama akcja fejk, a może nie, ch*j to wie, ale nawet jako kawał przednia historia, piwo.




Słyszałeś o czymś takim jak dystans do siebie? Akurat Poznaniacy potrafią żartować z siebie a nie wielce się obrażać jak krawaciarze.

Rocky_V8

2013-01-14, 07:35
"oczekując na nadchodzące cysterny piwa od gimbazy" to mi się spodobało :D