18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadolowy dziadek i WOŚP

Arthamel • 2013-01-13, 20:11
Dziś w godzinach rannych w starym browarze byłem świadkiem takiej oto akcji:
Dziewczyna i chłopak z WOŚP zaczepiają jakiegoś dziadka, gadka-szmatka i kasa wyciągnięta na dzieci (czy tam na emerytów), ładne podziękowania od młodzieży. Laska wyciąga rękę, żeby przykleić na lewą pierś darczyńcy czerwone serduszko, on jednak łapie je w połowie drogi i przykleja sobie na krocze mówiąc:
-No dziołcha, w tym wieku już powinnaś wiedzieć, że mężczyźni tu mają serce.
Po czym radośnie odchodzi. Mina dziewczyny bezcenna.

dumad

2013-01-14, 08:20
wczoraj byłem na moto orkistrze na bemowie. licytowane zostawały różne rzeczy oraz przejazdy drift taxi.
W końcu przyszła kolej na Audi 100 quattro wrc. 100zł, 200, 300... nagle ktoś krzyknął 400. Sprzedane. Jako że wcześniejsze ceny przejazdów innych aut osiągały 100zł więc zadowolenie prowadzących było bezcenne. Zaprosili pana na scenę po dokonanie wpłaty, odebranie czapeczki z koszulką oraz na swój wygrany przejazd.
Co się okazało. Widać jak na scenę wchodzi niepełnosprawny mężczyzna z lekkim porażeniem mózgowym a la zespół downa. Przywitał się z prowadzącymi, dostał koszulkę i czapeczkę i mówi że nie ma tylu pieniędzy. Dalszej konwersacji nie było słychać bo się odbywała poza mikrofonem :D Za to było widać lekkie zamieszanie i śmiech prowadzących oraz publiczności. Koszulki mu nie zabrali bo już nie chcieli pogarszać sytuacji... Biedny mężczyzna ze smutną miną zszedł ze sceny i zniknął gdzieś... :homer:

Ciekawe było też jak licytowali szalik białoczerwony polska, karnet do spa i książkę z jakimiś tam przepisami jakiejś sławnej kucharki. sprzedano za 200 zł bodajże. Po tej licytacji sprzedawali jeszcze raz to samo. Sprzedali za 20zł :D
Minę i myśli jakie miał pierwszy zwycięzca licytacji sami możemy sobie wyobrazić. nie jeden by się wk***ił :D

To wszystko działo się na pierwszym torze.
Poszedłem na drugi. Co się okazało?
że za 30zł można było przejechać się drift taxi 2 okrążenia:D Kierowcy byli bardziej znani no i eleganckie furki :D

jedrzej152

2013-01-14, 13:31
Haha mam też dobrą..
Jako że byłem w Zakopanym na skokach, przechadzamy się w niedziele po Krupówkach, oczywiście wośp'owcó dużo, mam już tam jakieś serduszko na czapce, idzie przed jakiś starszy koleś, podchodzą do niego dwie laski (swoją drogą dobre dupy) i że tam wosp czy by coś nie wrzucił. Na co koleś odpowiada:
-no chyba na eutanazje Owsiaka
po czym zostawił dwie dupeczki z dziwnymi minami i udał się w sobie tylko znanym kierunku...

lllllll

2013-01-14, 18:43
Magik2501 napisał/a:



[...]
Równie dobrze mogłeś wspomnieć, że "dziadek urwał", albo coś o "mudżynie" oczekując na nadchodzące cysterny piwa od gimbazy



Przyganiał kocioł garnkowi :roll: