18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Smutas

2013-12-10, 21:39
A rodzice, w ramach nowoczesnego wychowania, od razu kupili mu pod choinkę wymarzony prezent.

bloodwar

2013-12-10, 21:40
Gazeta w stylu naszego "Faktu" więc nie ma co się nawet zastanawiać nad autentycznością "faktu"...

Autor

2013-12-10, 21:48
Znajomy mi opowiadał jak jego przyjaciel, przez synalka trafił do aresztu. Młody ch*jek wychowany bezstresowo postanowił wymusić na ojcu prezent też w postaci konsoli, ten go oczywiście zlał, a młodzian zgłosił na policje, ze ojciec go od lat molestuje.
Sprawa była na tyle ch*jowa, że nabrała wydźwięku w okolicy...
Na szczęście po paru przesłuchaniach gliniarz wyczuł, że młody coś kręci i oddalili zarzuty, ale niestety smród w okolicy pozostał.
Także każdej super niani proponuję karnego jeżyka wsadzić sobie w dupę! :dupsko:

Am...........ks

2013-12-10, 23:07
wpie**ol pytą i do lochu z nim k***a

rozyk

2013-12-11, 09:14
ej poj***ne jakies te dzieci i mlodzierz w angli , zawsze co ich widze w tv albo na necie to odpie**alaja jakies jebniete rzeczy

HAL-9000

2013-12-11, 13:05
Zastanawiam się ile jeszcze trzeba żeby do łask wrócił klasyczny skórzany cienki pasek.

sharqylbj

2013-12-11, 20:10
Społeczeństwa zachodu k***a mać....banda zlewaciałych debili. Jak byłem mały i coś odj***łem nie było gadania, pas na dupę leciał, a ja nic podobnego już się nie ważyłem odpie**olić. I tak samo będzie jak będę miał swoje dzieciaki. I nie będą mi jakieś stare lesby gadały jak mam chować dzieciaka, jak to ktoś już wcześniej mówił, karny jeżyk, k***a mać, co to ma być? Dzieciak ma się pie**olonego dywanika bać?

sidian

2013-12-11, 20:13
Bardzo mi się podoba, jak ludzie wpadają ze skrajności w skrajność. Bezstresowe wychowanie albo cienki pasek. Może żelazko? Tym cięższym końcem? Po ch*j się pie**olić z paskiem, jak można raz jebnąć żelazkiem i spokój? Ech, ta dzisiejsza młodzież... ;)

dorodnykurczak

2013-12-11, 20:16
@up mojego kolegi ze szkolnych lat matka lała kablem od żelazka - on miał same 5, ja leciałem na 2 dzisiaj ja zarabiam ch*jową średnią krajową, a on projektuje silniki do samolotów i jeździ bentleyem (ja mercem c klasą z 2005)

ŻAŁUJĘ ŻE MNIE MATKA NIE LAŁA PASEM :( moze jakas sadolka ma ochotę piszcie

sidian

2013-12-11, 20:20
dorodnykurczak napisał/a:

@up mojego kolegi ze szkolnych lat matka lała kablem od żelazka - on miał same 5, ja leciałem na 2 dzisiaj ja zarabiam ch*jową średnią krajową, a on projektuje silniki do samolotów i jeździ bentleyem (ja mercem c klasą z 2005)

ŻAŁUJĘ ŻE MNIE MATKA NIE LAŁA PASEM :( moze jakas sadolka ma ochotę piszcie



Kurna, nie wiedziałem, że może kogoś poj***ć dlatego, że to jego kolega dostawał wpie**ol od rodziców :D . Powodzenia w szukaniu swojej sadolki xD

Schabik

2013-12-11, 20:24
Zamiast "Crimbo" przeczytałem "Gimbo". No cóż...

HAL-9000

2013-12-11, 20:36
sidian napisał/a:

Bardzo mi się podoba, jak ludzie wpadają ze skrajności w skrajność. Bezstresowe wychowanie albo cienki pasek. Może żelazko? Tym cięższym końcem? Po ch*j się pie**olić z paskiem, jak można raz jebnąć żelazkiem i spokój? Ech, ta dzisiejsza młodzież... ;)



Odchowałeś kogoś? Choćby rodzeństwo? Nie liczy się sam fakt karania fizycznego tylko tego czy jest to bezmyślna przemoc po której interweniować musi lekarz czy stosowna kara w normalnym domu zostawiająca w pamięci piekące uczucie na zadniej części pleców powiązane z przewinieniem. Ewentualnie sam nie dostałeś nigdy paru sztuk przez kolano. Mnie to jakoś nauczyło pomyśleć dwa razy zanim odstawiłem starym numer. Z biegiem lat zasada podwójnego pomyślunku przetrwała a nawet się rozwinęła, rzekłbym że dobrze na tym wyszedłem. Tak samo jak placek na pysk wprawił w zadumę czy oby przypadkiem faktycznie zbyt głośno nie pie**oliłem jakichś bzdur do starszyzny.

Wychowanie bezstresowe to fikcja, nawet zwierzęta stosownie karcą swoje młode dzięki czemu zachowana jest jako taka hierarchia. Przypadków gdzie szczyle wlazły nowoczesnym rodzicom na łeb, zrobiły gniazdo i jeszcze w nie nasrały nie sposób zliczyć.

Nie wiem, może masz awers po ojcu alkoholiku, ale głaskanie dzieci po główce i skracanie czasu przy komputerze za załatwienie sobie kuratora (dla przykładu) to nie wyjście. Podobnie jak gratulowanie celnego strzału po tym jak Cię oplują. A młody umysł to niestety ułańska fantazja która znacznie się rozwija bez stosownych ograniczeń.

Bankracy

2013-12-11, 20:47
Widać że nigdy nie piliście kota - polecam!