18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

b7kj

2013-12-11, 20:59
bloodwar napisał/a:

Gazeta w stylu naszego "Faktu" więc nie ma co się nawet zastanawiać nad autentycznością "faktu"...



Twierdzisz że w dobie bezstresowego wychowania jakiś mały rozwydrzony bachor nie byłby w stanie tak się zachować :shock: ?

KvrwaMac

2013-12-11, 21:05
aczkolwiek chetnie obejrzalbym miksowanie kota ^^

kokos654321

2013-12-11, 21:08
j***na, mała, ruda k***a !

sidian

2013-12-11, 21:13
HAL-9000 napisał/a:



Odchowałeś kogoś? Choćby rodzeństwo? Nie liczy się sam fakt karania fizycznego tylko tego czy jest to bezmyślna przemoc po której interweniować musi lekarz czy stosowna kara w normalnym domu zostawiająca w pamięci piekące uczucie na zadniej części pleców powiązane z przewinieniem. Ewentualnie sam nie dostałeś nigdy paru sztuk przez kolano. Mnie to jakoś nauczyło pomyśleć dwa razy zanim odstawiłem starym numer. Z biegiem lat zasada podwójnego pomyślunku przetrwała a nawet się rozwinęła, rzekłbym że dobrze na tym wyszedłem. Tak samo jak placek na pysk wprawił w zadumę czy oby przypadkiem faktycznie zbyt głośno nie pie**oliłem jakichś bzdur do starszyzny.

Wychowanie bezstresowe to fikcja, nawet zwierzęta stosownie karcą swoje młode dzięki czemu zachowana jest jako taka hierarchia. Przypadków gdzie szczyle wlazły nowoczesnym rodzicom na łeb, zrobiły gniazdo i jeszcze w nie nasrały nie sposób zliczyć.

Nie wiem, może masz awers po ojcu alkoholiku, ale głaskanie dzieci po główce i skracanie czasu przy komputerze za załatwienie sobie kuratora (dla przykładu) to nie wyjście. Podobnie jak gratulowanie celnego strzału po tym jak Cię oplują. A młody umysł to niestety ułańska fantazja która znacznie się rozwija bez stosownych ograniczeń.



Dodaj mi tylko, w którym miejscu powiedziałem, że bezstresowe wychowanie jest ok, to może ta twoja przemowa nabierze jakiegoś sensu, bo na razie... no cóż.

ZwykłySadol

2013-12-11, 21:55
Jeśli ta informacja jest prawdziwa to z takiego małego gnoja już nic dobrego nie wyrośnie, tutaj najlepszym wyjściem jest utylizacja i przerobienie na karmę dla zwierząt.

JH...........DS

2013-12-11, 22:14
polać małemu, koty trzeba zabijać 

htr83

2013-12-11, 22:34
@up
ty tak dla zgrywy czy naprawde jesteś poj***ny?

kazik1985

2013-12-11, 23:26
Za dużo tvn i faktu.

Rafixo

2013-12-12, 01:31
I weź tu k***a coś zrób, nawet strach takiego oddać do domu dziecka czy do poprawczaka. Za 10 lat wróci i zapie**oli matkę i ojca... Ino jak od małego się dzieciak tak zachowuje to znaczy że go rodzice nie wychowali i dzieciak jak dorośnie będzie jeszcze gorszy.

Mistrzu_

2013-12-12, 13:41
crossdressphyxia napisał/a:

j***na mała k***a.


Weź się odpie**ol od tego kota !! Co on Ci zrobił ??

HAL-9000

2013-12-12, 13:51
sidian napisał/a:



Dodaj mi tylko, w którym miejscu powiedziałem, że bezstresowe wychowanie jest ok, to może ta twoja przemowa nabierze jakiegoś sensu, bo na razie... no cóż.



Nigdzie nie jest to napisane - sugeruje to charakter twojej wcześniejszej wypowiedzi do której się odniosłeś. Ja tylko napisałem o powrocie paska do łask a ty już para z uszu, latające żelazka i kable od prodiża.

n1troo

2013-12-12, 18:37
przecież to jakis zagraniczny FAKT. Co wy ludzie łykacie historyjki jak młode pelikany