18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Są perfekcyjne

RastaMan • 2012-03-09, 01:12
mogę ich dotknąć?


Sethemar

2012-03-09, 01:16
Błahahaha
a myślałem że się TripleH na cycki napala
WWE jest poryte
btw. w kwietniu jest Wrestlmania w ERGO Arenie

xiontZ

2012-03-09, 01:25
@Sethemar
I co? Wybierasz się?

spiepszaj_dzbanie

2012-03-09, 07:31
Sethemar napisał/a:

Wrestlmania w ERGO Arenie


chyba literki Ci się pomieszały, może powinno być AGRO Arenie

wasek

2012-03-09, 10:42
Sethemar napisał/a:

a myślałem że się TripleH na cycki napala



soqu1

2012-03-09, 10:52
Co to casting na następcę Ryśka z Klanu?

thewhitestar

2012-03-09, 11:01
Nie dość że walki są udawane to jeszcze wywiady reżyserowane. Nie mogę pojąć co za imbecyle to oglądają...

Zar3011

2012-03-09, 11:23
@thewhitestar Filmy czy seriale tez sa ustawiane i rezyserowane a jakos ludzie je ogladaja. To czemu nagle uwazasz, ze trzeba byc imbecylem zeby lubic serial w ktorym zamiast dennych scenek niby z zycia wzietych kolesie napie**alaja sie na ringu? Ja to sie bardziej zastanawiam jakim imbecylem trzeba byc zeby nie moc zrozumiec przez tyle lat, ze wrestling to widowisko sportowe, a nie jakas olimpiada z medalami i rywalizacja. Kazdy kto to oglada wie, ze wszystko idzie wedlug scenariusza a fabula jest z gory narzucona. Tylko takie sierotki co nigdy nawet jednej gali nie obejrzaly mysla ze zablysna piszac zdania jak te twoje.

dyziom

2012-03-09, 11:28
pedał jakiś czy co?

dju_s

2012-03-09, 11:49
@tfojastara

Podałeś link do galerii google???
Muszę się upewnić.


Nie łatwiej było napisać Eve Torres?

btw. ten typ to pedał

pa...........66

2012-03-09, 11:51
banda debili to gorsze niż klan....... nie wiem miale 13 lat to ogladalem ale to bylo bardzo dawno temu..potem zobaczylem prawdziwe walki k1 pride i olalem lalusiów z silowni...jak ktos nie wyrasta to problem ma dosc powazny

Kiluch

2012-03-09, 12:34
Zapie**ala czyms z daleka kolo dokladnie wiedzial co zrobic :) zeby jej popie**olic w glowce. Ona miala juz obraz jakie to ma piekne wspaniele kraglosci widziala w mysli jak lapie ja za piersi a tu nagle bec :) ale zajbiste perly. Takie okragle muaa. I dotego ostra oznak zainteresowania pie**olniecie wlosami z jej strony. A potem sie dziwic ze nasz kochane kobitki maja kompleksy jak wszedzie widza modelki zajebiste urbania i cycki na wiszchu. h*j jebie tu z daleka stereotypem modelki i miesniaka. Wyobraz sobie przez nasze j***ne spoleczenstwo i normy boja sie tego czego naprawde kochaja sexu... Nie mysl o tym. Uswiadom sobie czesem wiecej niz my tego pragna, uczucia ktore przeplni je bezgranicznie. Czy portafisz wyobrazic sobie pelna game uczuci od a do z ciekawosc, zainteresowanie adrenealine, ekscytacjie, euforie, podniecenie one dzialaja lepiej niz narkotyk. Po h*ja sie tak pieknia no na h*j zeby pokazac sie kolezanka jakie to sobie zajbiste ubranka kupily czy po to zeby poznac wartosciowego faceta. Ktory zyje przygoda chwila i zabawa. I nie myslcie ze musicie miec zajbiste bmw chate czy markowe ubrania. Czy to wazne? Ale ok lepiej siedziec godzinami przed kompem i ogladac porazki, glupoty. A na h*j ja sie tak produkuje. Przynajmniej wiecej wspalnialych kobiet dla mnie. Dzikuje dowidzenia dobranoc.