18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Są perfekcyjne

RastaMan • 2012-03-09, 01:12
mogę ich dotknąć?


Takeda

2012-03-09, 12:47
No i znowu niepotrzebnie prowokujecie trolli wrzucaniem wrestlingu na sadola. A tak btw to klip jest stary jak świat ^^

Brokol

2012-03-09, 13:54
@Zar3011
W pełni się z tobą zgadzam stary i mogę jeszcze powiedzieć, że co do zdolności aktorskich wrestlerów, powinno się im oskary dawać k***a !
Bo to nie jest głupi serial z maciusiem kręcony gdzieś w stodole, w którym co chwile są powtarzane sceny, bo ktoś zapomniał tekstu, albo maciek znów "odpala malucha" między słowami...
Tam są gale LIVE i goście naprawdę dają radę gadać przez 30min bez zająknięcia !!

jóźek_róra

2012-03-09, 14:12
Dobra dobra, Narzekacie na wrestlingowców że udawane walki, że to, że tamto, tylko jak byś wyłapał bułe od takiego, to Januszu Chrystusie witaj.

okar19

2012-03-09, 14:39

xaqq

2012-03-09, 15:57
byłem na wwe smackdown w ergo arenie i walki nie są z góry ustalane tylko wygrywa ten, za którym jest publiczność. Śmiesznie było jak cholera :D

Miki6830

2012-03-09, 16:11
Sethemar napisał/a:

Błahahaha
a myślałem że się TripleH na cycki napala
WWE jest poryte
btw. w kwietniu jest Wrestlmania w ERGO Arenie


Wrestlemania jest 1 kwietnia w Miami, mózgu.

viktorx

2012-03-10, 00:14
@xaqq

co k***a? pie**olnięty jesteś? według Ciebie heele nigdy nie wygrywają? jak k***a o czymś nie wiesz to ucisz morde, błagam.

idymy

2012-03-10, 04:02
Pewnie ją pie**olnął potem :mrgreen:

RHminus

2012-03-10, 05:22
Dobra, mam gdzieś że Wrestling jest reżyserowany, byłby zajebistym przedstawieniem gdyby troszkę bardziej się wysilono, owszem z rozmachem i to cholernym, ale ma bawić największego rednecka, tak? Więc i na takim poziomie też jest)by ten chłopek miał od tego wypieki na twarzy)
.
Jak byłem mały to nawet lubiłem :) czemu nie! ale na dłuższą metę to raczej lipna rozrywka.
[tak, jest to popularne, ale w usa część po prostu jebie z tego bardziej niż się jara, nie dlatego że jest udawane (to też jest ch*jnia, wszyscy wiedzą ze udawane, tak prawda, więc takie argumenty są do dupy, nikt niczego nie odkrywa) a dlatego, że czasami jest cholernie wieśniackie i obciachowe].

To troszkę jak z disco polo (wszyscy niby kręcą wała z tego, że obciach itp, ale w cholerę ludzi tego słucha, bawi się przy tym, ich prawo)

I tak na koniec, nie krytykuję tych, którym się to podoba, mam swoją subiektywną opinię i tyle.... oglądasz? twoja sprawa, ja nie oglądam i o tym nie pogadamy, chyba że ktoś chce usłyszeć to, co napisałem powyżej.