18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rzygający angol

Nejm • 2013-05-03, 22:18
Kumpel postanawia uwiecznić niezwykły stan upojenia swojego kolegi za pomocą telefonu , a o to co z tego(niego) wyszło :megalol:


Ce...........is

2013-05-04, 01:10
Nejm napisał/a:


To nasza naturalna reakcja, jak śmiech na żart, erekcja na cycki.



nie wszyscy maja problem z przedwczesnym wytryskiem takze mow za siebie...

Pajoresko

2013-05-04, 01:12
Kiedyś jakiś najebus imprezowicz, zaj***ł takiego bełta w autobusie nocnym... żeby było weselej, chwile wcześniej jadł coś bardzo czosnkowego...

Lyner

2013-05-04, 01:49
@Cerotis

Ty chłopie wiesz co to jest erekcja?

bart3q

2013-05-04, 02:39
@Cerotis

Chyba Ci się z ejakulacją pomyliło. Fakt, to takie długie i trudne słowa... :D

elvese1

2013-05-04, 08:57
i co frajerze, jesteś dumny, ze wrzucasz to do netu?

momkai

2013-05-04, 09:29
Plewin94 napisał/a:

Przepraszam kolego, ale jeżeli mój kumpel leży ledwo żywy to go nie nagrywam i nie patrzę jak rzyga sam na siebie tylko go ogarniam, taka normalna przyjacielska reakcja. Śmieje się wtedy gdy naj***ny nie może się wysłowić albo wywala co dwa metry po czym i tak go zbieram i pomagam mu iść.
Widocznie obracamy się w troszeczkę innym towarzystwie, w moim nikt nikogo nie nagrywa, oczerniająć w tym momencie i nie wrzuca do netu. ELO



Ojojoj aleś się oburzył, nie bądź taki robin hood. Ogarniać tzn co byś z nim zrobił ? Położył do łóżka i zamknął w pokoju, żeby się utopił we własnych wymiocinach ? Jemu nic już nie pomoże a jak się obrzyga to chociaż jakaś cześć tego co wypił się z niego ulotni. Jedynym rozsądnym zachowaniem byłoby mieć go na oku przez cały czas a przy okazji, jak za 3 dni dojdzie do siebie, to pokazać mu film jak się obrzygał po pas i wj***ć film do internetów.

bedekey

2013-05-04, 10:41
@up

Tobie też już nic nie pomoże.

Ce...........is

2013-05-04, 16:51
bart3q napisał/a:

@Cerotis

Chyba Ci się z ejakulacją pomyliło. Fakt, to takie długie i trudne słowa... :D



Lyner napisał/a:

@Cerotis

Ty chłopie wiesz co to jest erekcja?



No i mamy pierwszych kandydatow na wiecznego prawiczka ;)

Kobiety Wam brak stad te problemy.

A tak btw. poszerzcie tok rozumowania, podpowiedz - sarkazm.
Chcialbym widziec jak interpretujecie cytaty z lektur w gimnazjum ;)

MadDave

2013-05-04, 18:26
No k***a ! można się spić na imprezie i można też się totalnie zeszmacić czego przykładem jest typek na filmie. k***a kiedyś też się tak piło, aż do zgona i jeszcze kieliszek dłużej ale ja na szczęście nie mam popie**olonych kolegów którzy wyciągają komóreczki przy takich akcjach. Koniec końców chyba już wyrosłem ze spijania się jak świnia tak samo jak moi koledzy, zostaje więc tylko oglądanie ochlańców w necie.
Ale jeszcze jedno - Najbardziej nie mogę zaczaić ludzi którzy wiedzą że nie mają głowy do picia a pierwsi rwą się do wódy jakby od niej miały im wyrosnąć ch*je do kolan. Potem zalegną gdzieś w kącie i najlepszym wypadku obrzygają tylko siebie.
Inna kategoria to ludzie nie asertywni, zapraszani na libację dla zbity ( wydaje się mnie że typek z filmu właśnie taki jest ) wiedzą że mają słaby łeb, starają się ale mają lekko pie**olniętych kolegów którzy wiedzą że będzie beka więc spijają takiego ,,bo co z kolegą się nie napijesz ?! nie bądź c**a, pij z kolegami,, czego efekt często widać .

Po czym poznać kolegę - nie zamieszcza w sieci kompromitujących materiałów.
Amen

zippo

2013-05-04, 22:03
jebac was wszystkich frajerow co zamiast wodki na melanz biora kamere albo aparat :o

@momkai

na rzyganie nic nie pomoze, ale niech chociaz k***a nie wali na siebie, a takie p*zdeczki jak ty co ida na melanz porobic fotki, zeby dalej siedziec na tym pie**olonym fejsbuku i pokazywac wszystkim jakie to macie bogate zycie towarzyskie tego nie rozumieja, ze to k***a frajernia i zenua. ile ty masz lat ze cie to bawi do ch*ja? zrobic z ziomka szmate, to juz chyba normalka w niektorych kregach