18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rzetelność Gazety Wyborczej

maniek2501 • 2013-08-19, 21:54
Swietnie pokazana rzetelnośc Wyborczej!


gieras51

2013-08-19, 22:05
Nie dziwię się, gorący temat. Zamiast wrzucić wszystko do pierwszego wydania, podzielili na trzy różne informacje, zarabiając dzięki temu 3x więcej. Niespójność informacji powoduje chęć poznania brakujących elementów.

mesiash

2013-08-19, 22:21
@up ty w ogóle widzisz podpisy pod rysunkami?

Poza tym pamiętajcie że oni też publikują na podstawie informacji, które dostali, bo liczy się kto pierwszy napisze. Poza tym przy bójce 100 na 20 to jednak zawsze w domyśle atakującymi są ci bardziej liczni.

Ba...........co

2013-08-19, 22:35
@up oczekujemy od mediów informacji rzetelnych i sprawdzonych, bo k***a od tego są media... A lewacki światopogląd naginany jak miękka pyta zostawmy lewakom.

Smutas

2013-08-19, 22:36
A ty co, oburzony tą "rzetelnością" Wyborczej? Równie dobrze mógłbyś od k***y certyfikatu cnotliwości wymagać...

gutek9007

2013-08-19, 22:45
Nie czytam Wyborczej, nie oglądam TVN'u.

Ma...........ss

2013-08-20, 01:38
Mnie i tak dziwi, że zamiast słowa "kibole" użyli słowa "kibice". Dziwi mnie też, że zaktualizowali news'a i stanęli po stronie neutralnej.

Przypadek? Nie sądze.

Sz...........an

2013-08-20, 01:38
Od jakiegoś czasu wszystkie media traktuję z przymrużeniem oka i raczej staram się po swojemu domyślać co się w świecie dzieje.

Najbardziej ostatnio co mnie rozj***ło to to, że na znanym chyba wszystkim portalu jakim jest onet propagowano bardzo pozytywne i lecznicze właściwości kawy, że wcale nie jest szkodliwa, że wspomaga to i owo, że wcale nie szkodzi nawet osobom z problemami serca itd.


A po 4 miechach na onecie pada artykuł, że kawa powoduje różnego rodzaju nowotwory, że szkodzi jak tylko może itd.

zejfi

2013-08-20, 01:46
Najlepsza to w tej sprawie była (nie)zależna. W niedziele ich publicyści pytali na Twitterze kanclerz Merkel czy już pogratulowała swoim chłopcom (w domyśle kibolom (nie mylić z kibicami) ze Śląska - pamiętajmy, ukryta opcja niemiecka), a w poniedziałek oskarżali mainstream, ze szkalują polskich kibiców. Mało tego, pierwsze informacje o bójce na ich stronie pojawiły się dopiero po ujawnieniu nagrania z monitoringu.

mateo

2013-08-20, 02:22
ja bym to nazwał "niemiecka piąta kolumna" a nie "opcja niemiecka"

erg0

2013-08-20, 02:38
@zejfi
Bo niezależna serwuje takie samo gówno jak wyborcza, tylko z drugiej strony barykady. A że na sadolu modne jest plucie akurat na GW(i TVN! Nie zapominaj o żydokomunie z TVN!) to linki z niezależnej się pojawiają(vide presscot pod tym tematem). Jasne, że bezrefleksyjnie i bezkrytycznie, ale jak się artykuł z TAKIEJ strony wklei, to nikt cię nie posądzi o bycie lewakiem z którym każdy walczy, ale nikt do końca nie widział

Yamissek

2013-08-20, 03:00
Jak ja się cieszę, że nie oglądam telewizji oraz nie czytam gazet, a o tym "wydarzeniu" dowiedziałem się z tej witryny.