18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rzetelność Gazety Wyborczej

maniek2501 • 2013-08-19, 21:54
Swietnie pokazana rzetelnośc Wyborczej!


Domiel

2013-08-20, 08:39
Good night left side.

rondżeremi

2013-08-20, 09:03
to idzcie czytac niezalezna ona ma same prawdziwe prawdy skierowane wlasnie do takich inteligentow jakich tu pelno . Plyniecie jednym nurtem jak zdechle ryby - lewak to zlo jest za kazdym rogiem michnik i tvn klamie - tylko media niezalezne daja prawdziwe wrecz tajne informacje a banda lysego scierwa zwana kbicami to awangarda patriotyzmu


dalej tworzcie sobie lewakow bo bez wroga troszke ciezko byloby wymyslec cokolwiek wiecej skoro prawie same baranki plyna nurtem zdechlych ryb

kenzol

2013-08-20, 10:00
Słuchałem tych informacji chwilę po tym całym wydarzeniu wracając przez 10 godzin znad morza do Wrocławia (dzięki za autostrady i drogi ekspresowe). Podają pierwszą informację używając słów "bandycki napad na meksykanów", jednocześnie na końcu informując, że nie wiedzą co było przyczyną zajścia. Mija godzina i kolejne wiadomości: nadal nie znane są przyczyny zajścia, ale słów "bandyci", "kibole", "dzikusy z Chorzowa" itp. jest coraz więcej. Mijają kolejne godziny i nadal brak konkretów. Dopiero rano, jak prezydent gminy wydał oświadczenie, jak wszystkie media zaczęły pojeżdżać po kibicach Ruchu to i radio RMFFM też podało w końcu przyczynę, jakoby "kibole" Ruchu spowodowali bójkę. Tylko dlaczego jedynie kibice Ruchu są w szpitalu a nie meksykanie?? Dlaczego nie chcą podać dla publicznej wiadomości nagrania z tych cholernych kamer?? Może ludzie sami oceniliby kto był winny...

ziehzeit

2013-08-20, 10:31
kenzol napisał/a:

Może ludzie sami oceniliby kto był winny...



Ludzie nie mają myśleć, media mają to robić za nich.

mr_9mm

2013-08-20, 10:42
Może i prawda, ale nie zmienia to faktu, że znowu ci zj***ni kibice narobili wstydu polsce na cały świat. Zakazać kibicowania i będzie spokój z tą hołotą.

oGOALoneYaYo

2013-08-20, 10:50
pie**olenie. Dostają okrojone informacje z wydarzenia ktore miało miejsce, robią artykuł, potem robią następny gdzie informacji jest więcej itd. Tu nie chodzi o to żeby narobić koło dupy kibicom tylko żeby mieć kliknięcia. A to że pierwsze podejrzenie padło na tych pojebów to sie k***a nie dziwcie, bo tacy jak oni sobie na to zasłużyli.

maciak

2013-08-20, 11:31
Ja was nie rozumiem za bardzo. To chyba normalne że jak zmieniają się informację, pojawiają się nowe fakty to i ocena się zmienia? Jak wszyscy byli przekonani że to kibole zaczeli to były take artykuły, a teraz pisze się już inaczej. Liczą się tylko odsłony :D

ZimnySkurwiel

2013-08-20, 13:57
lewactwo lewactwem, ale polscy kibole to podludzie i ścierwa, powinni być teraz paleni w piecach krematoryjnych a nie wychwalani przez sadolów

ni...........ne

2013-08-20, 18:20
Brudasy z Chorzowa znowu dają osobie znać. odstrzelić to bydło

lapps

2013-08-20, 18:26
mr_9mm napisał/a:

Może i prawda, ale nie zmienia to faktu, że znowu ci zj***ni kibice narobili wstydu polsce na cały świat. Zakazać kibicowania i będzie spokój z tą hołotą.



a co, mieli im zlozyc owce i syna w ofierze? wstyd to by byl jakby Polacy na polskiej plazy dawali sie gnebic jakims latynowskim patolom. no ale mozna sie bylo spodziewac od sp*zdzialego spoleczenstwa, ze woli dac sie popychac niz walczyc o swoje. i jeszcze na innych bedzie pluc za to, ze maja jakas godnosc :facepalm:
Polski narod umarl, zostalo scierwo ktore sie nawet na wlasnym podworku przed tepym dresem nie umie obronic, albo dogadac, tylko musi plakac po internetach


@nieodwracalne
bydlo jest posluszne i produktywne. stworzysz im odpowiednie warunki to beda na ciebie zarabiac. ty mozesz byc bydlem, koledzy wyzej moga byc bydlem, ale do "kiboli" to co najwyzej dzikusy pasuje:P

wodzioKRK

2013-08-20, 19:43
Jutro będzie, że to nie była bójka tylko wzajemnie się witali po przyjacielsku. Po jutrze, że meksykańców nawet tam nie było ;_;

Yattaman

2013-08-20, 20:36
Jestem z ChoRzowa i jestem z tego dumny!

ZimnySkurwiel

2013-08-20, 23:03
@up
nie ma z czego brudasie , nie różnicie się niczym od ciapatych, wy zwierzęta

Zyklon_B

2013-08-21, 00:06
Basco napisał/a:

A lewacki światopogląd naginany jak miękka pyta zostawmy lewakom.


Nie, oni wolą twardego, obrzezanego ch*ja w dupie :hitler: