18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rysiek Riedel o narkotykach

st...........ch • 2010-12-04, 20:05
"Młodzież powinna być piękna i zdrowa."



Niecałe 2 lata przed śmiercią.

chetek

2010-12-05, 09:51
jctwa napisał/a:



Sam pewnie nie jednego w życiu próbowałeś a pie**olisz od rzeczy i wyzywasz ludzi od lumpów. Różnica między Nim a tobą jest taka, że on ćpał, ale po dziś dzień jest ikoną polskiej muzyki a ty ćpasz i nadal jesteś nikim.



Różnica między tobą, a johnnym_bazooką jest zaś taka, iż on podaje fakty o ćpaniu Ryśka jako fakty, zaś ty jako fakt podajesz dorabianą johnnemu gębę.

hi...........ja

2010-12-05, 10:04
Koleś za mocno cynił no i dostał na co zasłużył (ku przestrodze innym!!!)

johnny_bazooka

2010-12-05, 10:18
jctwa napisał/a:




Sam pewnie nie jednego w życiu próbowałeś a pie**olisz od rzeczy i wyzywasz ludzi od lumpów. Różnica między Nim a tobą jest taka, że on ćpał, ale po dziś dzień jest ikoną polskiej muzyki a ty ćpasz i nadal jesteś nikim.



Ja pie**ole, wszyscy nagle staja sie wielkimi obroncami goscia, ktory sp***olil sobie zycie dajac w kanal!
Mam wielka nadzieje, jactwa, ze Twoje dziecko zacznie kiedys sluchac tej naszej polskiej ikony muzyki i wezmie z niej przyklad, tylko potem k***A zapie**alaj z nim na DETOKS i do MONARU!
Temu ze niejedno w zyciu bralem nie zaprzeczam, roznica miedzy nim a mna jest taka, ze on cpal, i zacpal sie k***a na smierc ale przedtem stoczyl na dno, a ja cpam i mam sie dobrze.

Czerew

2010-12-05, 10:22
johnny_bazooka napisał/a:

Moze i fajnie spiewal ale to zwykly k***a cpun, ot co, wielka mi legenda.


Zauważyłem, że gdzie się nie odezwiesz to zawsze lepiej żebyś siedział cicho, albo walisz sucharami albo udajesz o ile nie jesteś - idiotę. Na górze po prawej stronie masz przycisk panel, rozwinie ci się lista i kliknij wyloguj. Dzięki.

DMN

2010-12-05, 10:29
Czerew napisał/a:


Zauważyłem, że gdzie się nie odezwiesz to zawsze lepiej żebyś siedział cicho, albo walisz sucharami albo udajesz o ile nie jesteś - idiotę. Na górze po prawej stronie masz przycisk panel, rozwinie ci się lista i kliknij wyloguj. Dzięki.


Daj dobry przykład i zrób to pierwszy mistrzu.

Maddark

2010-12-05, 11:01
ch*j sie znacie... ale za rysia piwo leci

szczur77

2010-12-05, 11:01
macie racje...dworzec w katowicach powinien nosic imie ryska ridla..

Mikuś

2010-12-05, 11:06
Jeżeli mogę:


Maniek07

2010-12-05, 11:08
Możecie pie**olić ile chcecie, że to ćpun, ale dla mnie jest legendą, pierwsze piosenki jakie pamiętam to te zespołu Dżem, słucham Ryśka po dziś dzień. Możecie pie**olić, że był ćpunem, bo macie do tego prawo, ale faktem pozostanie, że Wy będziecie wiedli życie szarego człowieczka i upie**olicie się po pachy, a kiedy zdechniecie, kilka osób po was zapłacze (albo i nie), i na tym skończy się wasza historia, później ludzie o was zapomną. Może wasze dziecko wspomni o was i zapali znicz. To wszystko. A po tym gościu płakały i płaczą tysiące ludzi, dobrze go wspominają i nie zapomną jeszcze przez wiele lat. Więc skoro on był zwykłym lumpem, ćpunem i totalnym zerem to czym Wy jesteście ? Pozdro napinacze !

Mephic

2010-12-05, 11:17
Rysiek jest legendą bo tworzył muzykę. Wasze współczesne legendy tworzą małpie jęki, które nadają się co najwyżej do tortur. Ale jacy odbiorcy tacy twórcy.

kriss321

2010-12-05, 11:28
Zróbcie jako ćpuni taka muzyke jak on tworzył to wtedy pogadamy. Spalcie kilo zielska i napiszcie takie teksty i muzyke !!!

Am...........eg

2010-12-05, 11:33
Obejrzyjcie wszelakie filmy o Ryśku, np. Skazany na bluesa. Widać jak się gnoi narkotykami, niszczy sobie jak i swojej rodzinie życie. Tworzył muzykę, jest legendą, fakt, ale w oczach większości ludzi jest po prostu dnem, ćpunem. Mojej kuzynki przyjaciółką jest jego córka, wcale nie wyglądało to tak kolorowo jak się Wam wydaje.

SkupiK

2010-12-05, 12:37
dla mnie większą legendą i bohaterką jest jego żona - Gola która wytrwała z nim do końca wszystkie te lata.

TheKura

2010-12-05, 13:28
Niemen w tle ;> Fajne czasy.

Ig0r

2010-12-05, 14:33
Gola też brała nie można o tym zapomnieć. Co do Ryśka nikt mi k***a nie powie że jego ćpanie można usprawiedliwić tym że nagrał wiele zajebistych piosenek bo to nonsens trzeba oddzielić artystę od zwykłego człowieka.