18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruski świr ujęcia dwa ...

~McSadol • 2024-01-11, 21:04
za słabo dojechali zboka ... no chyba że to dopiero początek ..




leonidkacap

2024-01-12, 07:53
mygyry napisał/a:

Nie bić a nauczyć latać z 10 piętra.



za łatwo by miał a tak musi przejść specjalistyczne szkolenie

NeinNeinNeiN

2024-01-12, 08:10
Jakie to piękne, aż łezka w oku się zakręciła.

dżonyłojlker

2024-01-12, 11:21
Maniecky napisał/a:

Myslalem ze ironizujesz ale przypmnialem sobie ze jestes sadolowym lewackim klaunem.
To wasza tolerancja obejumuje juz gwalcenie dzieci? bo to nie wina pedofila ze jest jaki jest? To wstaw sie tez za mordercami..to tez nie ich wina.... co ja pie**ole lewaki od dawna wstawiaja sie za mordercami.....
Sprobuje inaczej ugryzc lewacki zj***ny mozg... a ze Hitler byl jaki byl to tez nie jego wina? albo Trump?... to taki wasz dzisiejszy hitler...
Oczekuje wyjasnien lewacki cycu.



Już wyjaśniam: tak, jestem za tolerancją, to nie wina takiego człowieka, że się już taki urodził, musimy zaakceptować jego upodobania i dać mu możliwość realizowania się w tym co kocha. Popieram działania Unii Europejskiej i cieszę się, że niemieckim rodzicom rozdaje się broszurki z instrukcją jak poprawnie pieścić łechtaczkę 3-letniej dziewczynki. Pochwalam występy drag queen w przedszkolach, oraz zmianę płci u nastolatków (skoro same nie potrafią się zdecydować kim lub czym chcą być, to niech decyduje lekarz). Ogólnie jestem za postępem w sferze obyczajowej, najwyższy czas otrząsnąć się z tego konserwatywnego błota. Trump bardzo zły człowiek, chciał wpisać oficjalnie Antifę na listę organizacji terrorystycznych - tego mu nigdy nie wybaczę.
No i oczywiście Slava Ukraini, gierojom Slava.

Nufrevi

2024-01-12, 11:26
krolikosus napisał/a:

Dlaczego on żyje ??



Na ukraine takich zbierają

Bmwf10520

2024-01-12, 12:44
krolikosus napisał/a:

Dlaczego on żyje ??



tego nie wiemy czy żyje,napewno oddycha na tym filmie a gdzie jest gość od młotka ja sie pytam?

AlexM1

2024-01-12, 15:42
motylekwbrzuchu napisał/a:

j***ne k***a ruskie odpady. Nietolerancyjni troglodyci. To nie jest wina tego człowieka, że ma takie potrzeby. Zamiast mu pomóc w realizacji swoich fantazji, to te zacofane patałachy jeszcze go pobiły.



Poj***ło cię, nie? Może taki sam los ci się należy żeby przewietrzyć pusty łeb?!

Radian1

2024-01-12, 16:41
Qrwa, całe szczyty władzy świeckiej i Kościelnej pedofilią stoją. Nie trylko u nas.
Nam pokazuje się igrzyska dla ludu typu ECPU, a w tym samym momencie rzesze polityków, księży i oligarchów różnego pokroju są umoczeni w temacie tak głęboko, że nawet nie przypuszczamy jak.
Co gorsza swoich wrogów, tych których najbardziej się boją, ci hipokryci najgorszego sortu publicznie oskarżają o związki z pedofilią. Jak było z Tymochowiczem, Stonogą, chyba też Lepperem? Jak zrobienie z nich idiotów nie pomagało, trzeba było zrobić z nich pedofili. Albo zadziałać skuteczniej jak z Lepperem. On był tak prostolinijnym chłopem, że w jego pedofilię społeczeństwo raczej nie wierzyło.

ligo

2024-01-12, 17:08
Z tego co wiem, to akurat w Rosji za pedofilię to jest kastracja chemiczna...czy jakos tak, że mają wybór, żeby skrócić sobie wyrok i poddać się dovrowolnie.

michal257

2024-01-12, 17:31
Po co bić? Wystarczy założyć porządne rękawice i urwać jaja gołymi rękami

Szary_Jeleń

2024-01-12, 18:16
Tylko debile biją po głowie.

razak

2024-01-12, 18:41
krolikosus napisał/a:

Dlaczego on żyje ??



a niech sobie żyje, ale dlaczego wciąż ma nogi, ręce, nos, język i zęby ?

jasnygwint

2024-01-12, 19:01
krolikosus napisał/a:

Dlaczego on żyje ??



bo to ksiądz pewnie

Gora0990

2024-01-12, 20:51
motylekwbrzuchu napisał/a:

Już wyjaśniam: tak, jestem za tolerancją, to nie wina takiego człowieka, że się już taki urodził, musimy zaakceptować jego upodobania i dać mu możliwość realizowania się w tym co kocha. Popieram działania Unii Europejskiej i cieszę się, że niemieckim rodzicom rozdaje się broszurki z instrukcją jak poprawnie pieścić łechtaczkę 3-letniej dziewczynki. Pochwalam występy drag queen w przedszkolach, oraz zmianę płci u nastolatków (skoro same nie potrafią się zdecydować kim lub czym chcą być, to niech decyduje lekarz). Ogólnie jestem za postępem w sferze obyczajowej, najwyższy czas otrząsnąć się z tego konserwatywnego błota. Trump bardzo zły człowiek, chciał wpisać oficjalnie Antifę na listę organizacji terrorystycznych - tego mu nigdy nie wybaczę.
No i oczywiście Slava Ukraini, gierojom Slava.



Jesteś idiotą

viking19

2024-01-12, 22:15
jezus maria...siedzę w necie ponad 20 lat, ale po raz pierwszy w życiu widzę, jak to wygląda naprawdę, takie pedofilskie bydło w akcji.
na dziś mam dość. :/
a ci którzy okopują tą k***ę, nawet jeśli popierają putina, zasługują na piwo.

a potem na front, wiadomo. ;)

Wareg

2024-01-13, 03:11
Nie rozumiem takiego bicia. Sam rozmyślałem co bym zrobił, gdyby spotkało to moją córkę. Pierwsza myśl mi przyszła i wiem, że to skuteczna to bym nie patrząc na koszty wynająłbym garaż (np. taki z cegły, czy pustaków z drewnianymi drzwiami co stoi garaż przy garażu). Obłożyłbym materiałem dźwiękoszczelnym i torturował po troszeczku wyrwane paznokcie, obcięty paluszek, a na koniec wielki finał, obciąłbym fiuta, aby nikogo już nie skrzywdził i kazałbym jemu zjeść. Czas i koszta miałbym, kogoś do pomocy jeśli potrzebowałbym zawsze można wynająć.