18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruski pociąg ...

~McSadol • 2022-06-20, 16:39
i dzielni wyzwoliciele ... Istra ..


focusek

2022-06-20, 21:33
muaddib napisał/a:

Ja bym wszystkich pedalskich dziarowanych "sebkow" pomalowanych jak pisanki j***ł w ryj. Musieliby przy mnie zdzierać papierem ściernym. Każdy z dziara to debil co jest odwodnione naukowo. Jedynie bardzo małe byłyby wybaczalne.

chodz p*zdusiu kaz mi zdzierac papierem :) to cie matka z asfaltu skrobac bedzie pedalku :)

Janiol

2022-06-20, 21:57
I bardzo dobrze lać k***a aż przestanie być zniewiescialy

keisats

2022-06-20, 22:02
Szybka terapia antypedalska

stefan--86

2022-06-20, 22:11
czy ruskie czy by to byli ukraincy pies ich j***l

glidechris

2022-06-20, 23:54
egotiz napisał/a:

Te kolczyki są ch*jowe i pedalskie ale z drugiej strony jak lubi sobie tak wyglądać to niech sobie wygląda. Po co się wpie**alać.
Dopóki nie chodzą na golasa albo na te ich parady to niech sobie robią ze sobą co chcą.



k***a pozwolimy na kolczyki to potem będą na golasa chłodzić i legalnie sie pedałować a fuj

baronturbina

2022-06-20, 23:58
silwerbalk napisał/a:

Aleś jebną oksymoron jak ch*j .....

Tam porządny to może być chyba tylko wpie**ol wylapać i pies porządny a nie ruski co ty


Nie jestem pewien gdzie tam był oksymoron.

Ustanack

2022-06-21, 01:39
Ojciec i matka nie mogli przez lata gnoja naprawić kolo to zrobił w kilka sekund

Sztruks

2022-06-21, 01:52
Sam pewnie jesteś ukrytym pedziem
KapejloneK napisał/a:

Jak doj***ł? Ja rozumiem, że teraz moda na jeżdżenie po kacapkach, ale przecież są tam ludzie napie**alający ćpunów i mordujący kozikiem bezdomnych, są też tacy którzy robią zasadzki na pedałów by skakać im po łbach. U nas też tak powinno być, ale jako naród zostaliśmy już tak zlewaczeni i spedaleni... a ch*j z tym, nie mam zamiaru się denerwować.


egon777

2022-06-21, 02:47
Zawsze mnie zastanawia czemu mężczyźni tak bardzo martwią się wyglądem innych mężczyzn. Próbujecie coś ukryć przed sobą?

S.Cat

2022-06-21, 02:57
egon777 napisał/a:

Zawsze mnie zastanawia czemu mężczyźni tak bardzo martwią się wyglądem innych mężczyzn. Próbujecie coś ukryć przed sobą?



Też mnie to zastanawia.Tak wszystkich od pedałów wyzywają, że zaczynam się zastanawiac, czy to nie jest jakiś głęboko skrywany ból wyparcia.Ci najgłośniej szczekający to na 100% kryptopedały.

dżonyłojlker

2022-06-21, 10:38
Sztruks napisał/a:

Sam pewnie jesteś ukrytym pedziem



Dokładnie, mam przefarbowany na fioletowo łeb, kolczyki w ryju, popie**alam w rurkach i projektuję suknie ślubne.
Jesteś świetnym przykładem homoseksualnej propagandy, kto źle o was mówi ten musi być ukrytym pedziem, w ten sposób nikt nic nie powie.

egon777 napisał/a:

Zawsze mnie zastanawia czemu mężczyźni tak bardzo martwią się wyglądem innych mężczyzn. Próbujecie coś ukryć przed sobą?



Bo pedalstwo trzeba tępić. Dzieci "wychowywane" przez cwe*i i lesby mają tak zryte łby, że żadne z nich nie identyfikuje się jako normalny chłopiec czy dziewczynka, tylko jakieś ch*j wie co.

S.Cat napisał/a:

Też mnie to zastanawia.Tak wszystkich od pedałów wyzywają, że zaczynam się zastanawiac, czy to nie jest jakiś głęboko skrywany ból wyparcia.Ci najgłośniej szczekający to na 100% kryptopedały.



Kolejna ofiara El Pi Dżi. U arabusów by was zrzucili związanych z dachu.

muaddib

2022-06-21, 12:30
Lewacka pedalska pisanka się odezwała.

focusek napisał/a:

chodz p*zdusiu kaz mi zdzierac papierem to cie matka z asfaltu skrobac bedzie pedalku


przyjmuje wyzwanie. spotkanie w Rybniku. najbliższa niedziela.
weź papier ścierny bo nie będę ponosiła kosztów ,a ciebie, pedalski pisanki.

Kopernik2080

2022-06-21, 15:09
Jestem całkowicie ze kolczykami na ryju i tatuażami też na ryju - widzisz takiego debila i już po twarzy widać, że nie ma co na niego tracić czasu, zaczynać rozmawiać itp.

muaddib

2022-06-21, 17:30
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Zrób coś dobrego dla świata, nie rozmnażaj się.


złączki Bożej j***na pisanka, kryptopedal

mazga50

2022-06-21, 18:28
pazuzu napisał/a:

Jako że ruskie to pies ich j***l ale swoją drogą co kogo obchodzą czyjeś kolczyki, jak chce to niech i cały ryj ma w kolczykach, mi nic do tego to on wygląda jak idiota a nie ja.



Otóż nie mogę się z tobą zgodzić. Młodzi ludzie czują silną potrzebę wyróżnienia się z tłumu, nie ważne w jaki sposób. Naśladują tych pedałów, ich pedalskie i tranzystorskie zachowania się, podejście do życia itd. Pamiętaj, że te młotki za jakiś czas dorosną i być może wezmą na siebie rządzenie krajem, służbami, spółkami. I co? I będą za jakiś czas odpie**alać takie rzeczy jak na zachodzie, gdzie pedały mają więcej praw i są nietykalni wręcz, a ty masz na dych dewiantów zapie**alać i nawet nie wolno wyrazić sprzeciwu, nawet słowem nie możesz skrytykować. Zabiorą ci się za wychowywanie dzieciaków, zmiany w prawie, specjalne klauzule. Zachód wpadł w tę pułapkę po II WŚ i jak na razie nie zapowiada się, że ktoś tych zboków weźmie krówko za mordy i ukróci te pedalsko-tęczowe k***y.