18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruski pociąg ...

~McSadol • 2022-06-20, 16:39
i dzielni wyzwoliciele ... Istra ..


freddy.krueger

2022-06-20, 18:17
Mówcie co chcecie ale u niech nie ma miejsca na lgbt rurki czy malowanie kudłów u facetów nie zaraziło ich to pieprzone multikulti czy inne gówna ... widocznie alkohol skutecznie uodparnia na zachodnią propagandę i wolnościowe j***nie w kichę :D

skywalker75

2022-06-20, 18:56
Na kacapów to trzeba atom zrzucić... Oni się nie ucywilizują.

Heliar

2022-06-20, 19:23
egotiz napisał/a:

Te kolczyki są ch*jowe i pedalskie ale z drugiej strony jak lubi sobie tak wyglądać to niech sobie wygląda. Po co się wpie**alać.
Dopóki nie chodzą na golasa albo na te ich parady to niech sobie robią ze sobą co chcą.



Bo tak to się zaczyna , a kończy nago na paradzie.

silwerbalk

2022-06-20, 19:23
KapejloneK napisał/a:

Cioty j***ne kolczyków sobie w ryje powkręcały, a porządni obywatele uczą ich kultury i każą wyciągać.



Aleś jebną oksymoron jak ch*j .....
:mrgreen:
Tam porządny to może być chyba tylko wpie**ol wylapać i pies porządny a nie ruski co ty


:mrgreen:

petru23

2022-06-20, 19:35
egotiz napisał/a:

Te kolczyki są ch*jowe i pedalskie ale z drugiej strony jak lubi sobie tak wyglądać to niech sobie wygląda. Po co się wpie**alać.
Dopóki nie chodzą na golasa albo na te ich parady to niech sobie robią ze sobą co chcą.



Czyli jesteś typem, który rasistą nie jest ale pedałów, żydów i murzynów nie zdzierżysz.

KFCnigget

2022-06-20, 19:40
Heliar napisał/a:

Bo tak to się zaczyna , a kończy nago na paradzie.



a nagrywający skończy na Ukrainie, będzie gwałcił i mordował xd

Zarejestruj

2022-06-20, 19:56
egotiz napisał/a:

Te kolczyki są ch*jowe i pedalskie ale z drugiej strony jak lubi sobie tak wyglądać to niech sobie wygląda. Po co się wpie**alać.
Dopóki nie chodzą na golasa albo na te ich parady to niech sobie robią ze sobą co chcą.



Widzisz, i tu się nasuwa powiedzenie "daj palec a weźmie całą ręke" i dlatego rozpropagowało się tak w Europie zmuszanie do pseudopolitycznej tolerancji jakże już skrajnych lewackich poglądów do 56 płci w tym zmuszania do tej "normalniści".

muaddib

2022-06-20, 19:58
Ja bym wszystkich pedalskich dziarowanych "sebkow" pomalowanych jak pisanki j***ł w ryj. Musieliby przy mnie zdzierać papierem ściernym. Każdy z dziara to debil co jest odwodnione naukowo. Jedynie bardzo małe byłyby wybaczalne.

egotiz

2022-06-20, 19:59
petru23 napisał/a:

Czyli jesteś typem, który rasistą nie jest ale pedałów, żydów i murzynów nie zdzierżysz.



Jestem typem który nie ma nic przeciwko gejom ale pedałom tak, nie ma nic przeciwko czarnoskórym ale murzynom zachowującym się jak małpy tak itp itd.
Nie oceniam człowieka po rasie i orientacji, ale po zachowaniu

AdamBrown

2022-06-20, 20:10
Ktoś się o ich zatroszczył, żeby przestal być takimi pedałami, jestszansa, że przemyślą doprowadzą wygląd zewnetrzny do porządku, a może i wewnętrzny, a może znajdą sobie wreszcie jakies koleżanki, i dotrą do jakiejś w miarę normy.

krasnal_hałabała

2022-06-20, 20:11
pazuzu napisał/a:

Jako że ruskie to pies ich j***l ale swoją drogą co kogo obchodzą czyjeś kolczyki, jak chce to niech i cały ryj ma w kolczykach, mi nic do tego to on wygląda jak idiota a nie ja.



Dla kacapów, każdy pretekst do bicia i gwałcenia słabszego, mniejszego od siebie, jest dobry. To jest bydło, czego Ty chcesz? Ale Ukraińców to się boją, k***y kacapskie. Prawda jest taka, że Kacapy już dawno pożegnałyby się z Moskwą, gdyby nie zaplecze surowcowe i (nie)ludzkie, jakie mają u siebie. Ale spokojnie, Wujek Sam już przygotowuje kobalt dla nich.

mit2

2022-06-20, 20:29
egotiz napisał/a:

Nie oceniam człowieka po rasie i orientacji, ale po zachowaniu


...a to, że orientacja i rasa wskazują na pewne skłonności, to już inna sprawa :-D

zlaskipanskiejbozydarr

2022-06-20, 20:39
muaddib napisał/a:

Ja bym wszystkich pedalskich dziarowanych "sebkow" pomalowanych jak pisanki j***ł w ryj. Musieliby przy mnie zdzierać papierem ściernym. Każdy z dziara to debil co jest odwodnione naukowo. Jedynie bardzo małe byłyby wybaczalne.



Zrób coś dobrego dla świata, nie rozmnażaj się.

silwerbalk

2022-06-20, 21:05
k***a kolczyki i tatuaże ch*jowe .... Ciekawe co by powoedzieli piraci na ten temat .....

Siriuz

2022-06-20, 21:08
egzekucja napisał/a:

prawacka banda lata po ulicach rasiji i napie**ala pedałów (lewactwo)



Nie każdy pedał to lewak. Lewactwo bierze się z głupoty, umysłowego otępienia i niedojrzałości; Pedalstwo to trochę inna historia.