18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ruscy atakują posterunek ukraińskiej policji

pffwsz • 2014-04-13, 21:46


Szukałem po tagach i nie znalazłem.

Kali111

2014-04-14, 03:51
@up a czy szturmowanie na obcym terytorium posterunku policji to już nie jest wojna tylko że wszczęta przez Rosjan ??? Według Twojego rozumowania to gdyby na Polskę wjechałaby ruska armia to oddawałbyś bez walki wszystkie strategiczne punkty bo po co wywoływać wojne z ruskimi

cykenmyken

2014-04-14, 06:18
Ukraińcy to bohaterzy jak mają przybić do płota małe dziecko albo wykuć oczy bagnetem.

alexraider77

2014-04-14, 06:19
j***ne kacapy,jak się nie obudzimy to już niedługo postawią nam nowy pałac kultury.Polska armia to śmiech na sali,wszyscy drą łacha z ukraińskiej a nasza wcale nie lepsza.Ze 100 000 niby jakie mamy do walki nadaje się jakieś 10%(Lubliniec,Formoza i Grom).Nasi wybitnie uzdolnieni oficerowie znów będą mieli nadzieję na przeczekanie wojny w wesołej,radzieckiej niewoli i pierwsi podniosą rączki do góry.A póżniej będą bohaterami z dziurą w głowie.Ja już nawet paru chętnych u siebie w bym znalazł.

Piero

2014-04-14, 07:08
piotrek_asia napisał/a:

czekam na powazne komentarze ludzi wiedzacych o co chodzi.
bardzo prosze o wytlumacznie mi o co tutaj k***a chodzi.

czy moga tak czy nie.
jestem zagubiony w tym wszystkim



Tak k***a mogą biegać z kałachem i "zrobić wjazd" na Posterunek Policji. :homer:

Szlachcic_Cygański

2014-04-14, 07:29
Kali111 napisał/a:

@up a czy szturmowanie na obcym terytorium posterunku policji to już nie jest wojna tylko że wszczęta przez Rosjan ??? Według Twojego rozumowania to gdyby na Polskę wjechałaby ruska armia to oddawałbyś bez walki wszystkie strategiczne punkty bo po co wywoływać wojne z ruskimi



Ukraina jest pod ścianą. Rosja to taki niedźwiedź, który na jakikolwiek ruch zareaguje agresywnie. Rosja ma po prostu przewagę, a Ukrainie pozostaje "łagodzenie" konfliktu wycofując się z Krymu, bo mają znacznie więcej do stracenia.

Achel

2014-04-14, 08:08
A tam się wszyscy sracie... Ukraina i tak upadnie Rosji do kolan, albo pod wpływem wojny, albo przez upadek gospodarki - a czy to się stanie dzisiaj, jutro czy za rok to akurat nie ważne. Ja się tam ciesze bo mają to, na co tak sobie pracowali przez ostatni okres.

A my wcale nie musimy stracić. Wystarczy jakby ktoś kumaty zastąpił tego ślepego Tuska i jego przydupasów. Bo w niektórych sprawach przebiegły jest, ale tutaj gówno może i gówno pokazuje. Oczyszczenie równowagi sił w Europie i "topór" nad głowami naszych "przedstawicieli" (tfu...) może się tylko obrócić na naszą korzyść bo z Polakami sobie w ch*ja mogą lecieć ale przed Rosją nie mogą udawać, że coś robią.

TheExecutor

2014-04-14, 16:04
Rozczarowałem się, gdzie było " allah akbar " ?

Lukasz_S

2014-04-14, 17:53
piotrek_asia napisał/a:

czekam na powazne komentarze ludzi wiedzacych o co chodzi.
bardzo prosze o wytlumacznie mi o co tutaj k***a chodzi.

czy moga tak czy nie.
jestem zagubiony w tym wszystkim





a więc tak,
na początek musisz wiedzieć ze wszystko co słyszysz i to bez znaczenia czy z obozu zachodniego czy wschodniego to kłamstwo.

Nie ma czegoś takiego jak podział świata na 2 części -
wschód walczy z zachodem, itd., to jest bajeczka dla plebsu.

istnieje inny podział, a mianowicie,
- WŁADZA (bez znaczenia jakiego kraju)
- LUDNOŚĆ (bez znaczenia jakiego kraju)

Teraz wyobraź sobie ze WŁADZA ma to same marzenie co zawsze, a mianowicie, RZĄDZIĆ CAŁYM ŚWIATEM, wszystkim co żyje na tej pięknej planecie – jest to bardzo stare marzenie, Hitler a wcześniej Napoleon, Cesarze Rzymu, Papież itd. tez tego chcieli, ale wcześniej nikt nie osiągnął tego.

I tutaj właśnie rozpoczyna się wielka iluzja, WŁADZA wschodu, mówi LUDNOŚCI wschodu aby zaatakowała zachód, natomiast WŁADZA zachodu mówi aby LUDNOŚĆ zachodu zaatakowała wschód.

I tak plebs pójdzie nie długo na wojnę, WŁADZA będzie tak jak dzisiaj sączyć drogiego szampana i śmiać się z plebsu ze się wybijają nawzajem.

Gdy już LUDNOŚĆ świata się wybije, straci rodziny, domy, ogólnie wszystko, to sami poproszą WŁADCÓW o pokój. I tak właśnie sami poprosimy władców aby oficjalnie rządzili cała planetą – dla pokoju, bezpieczeństwa itd.

W tamacie o Smolensku pisałem o Tezie, Antytezie, Syntezie, tutaj mamy to samo.

TEZA – Rosja, Białoruś, Chiny, Indie, Iran, Wenezuela, itd. – oficjalnie komuniści, dyktatura, tyrania itd.
ANTYTEZA – USA, Unia Europejska, NATO – oficjalnie wolność, kapitalizm itd.

SYNTEZA – WOJNA miedzy wschodem a zachodem, aby powstał tzw. NOWY PORZĄDEK ŚWIATA (jeden rząd, jedna armia, jedna religia)

To tak w wielkim skrócie :) , mam nadzieje pomogłem


ps.
najgorsze jest to że nikt (albo bardzo niewielu) to dostrzega.
a prawda jest taka ze Putin, Obama a nawet przywódcy Iranu i Izraela to są bardzo dobrzy znajomi (w wielu przypadkach rodzina), która steruje plebsem całego świata

dlatego szczerze powiem, sam już marze o tej wojnie, niech ona już przyjdzie, może w całym tym zamieszaniu, coś pójdzie nie tak jak zaplanowali tego władcy i ten cały syf upadnie

Po każdej burzy wychodzi słońce

Pater patriae

2014-04-14, 19:59
@up
No i jeżeli to dostrzegasz, to robisz cokolwiek w związku z tym? Czy tak sobie tylko piszesz?

Attero132

2014-04-14, 20:21
Ukraina się podda bez wystrzału.

Lukasz_S

2014-04-14, 20:25
Pater patriae napisał/a:

@up
No i jeżeli to dostrzegasz, to robisz cokolwiek w związku z tym? Czy tak sobie tylko piszesz?



szczerze, to już zniszczyłem sobie relacje rodzinne i zawodowe, własnie przez to ze coś robiłem

pomimo iż mamy komputery, telewizje itd, ludzie dalej żyją w średniowieczu, wiec teraz mam na to wyj***ne, tak jak już pisałem czekam na tą j***ną wojnę i ch*j