18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozwiedziony rodowity szwed

~Velture • 2023-09-04, 16:02
Cytat:

Szwecja, ex-mąż wspina się po drabinie do swojej ex-żony. Po wymianie argumentów wchodzi na balkon i daje wywód swojemu niezadowoleniu wymach*jąc nożem kuchennym o długości niezgodnej ze Szwedzkim prawem do obecnego męża swojej ex-żony oraz jej samej w ich domu



Tyle z tłumacza.


Wybaczcie, że nie ma całości i pozwalam każdemu na jeden dowcip o braku nogi w komentarzu.


Od siebie dodam:
Każdy zasługuje na to co toleruje.

Budrys2000

2023-09-04, 16:26
Zawsze podobał mi się język szwedzki

;-)

Dyngus

2023-09-04, 16:28
Ale p*zda z tego Szweda męża ! Mohamed wspina sie po drabinie na ich balkon krótko przed wejściem chowa nóż za pasek co musiał widzieć ten u góry i zamiast zepchnąc go (w obronie rodziny ) to grzecznie przyjmuje luja/kose na twarz i chowa się w domu. No k***a trzymajcie mnie.

ObciagamZaDyche

2023-09-04, 16:43
Dyngus napisał/a:

Ale p*zda z tego Szweda męża ! Mohamed wspina sie po drabinie na ich balkon krótko przed wejściem chowa nóż za pasek co musiał widzieć ten u góry i zamiast zepchnąc go (w obronie rodziny ) to grzecznie przyjmuje luja/kose na twarz i chowa się w domu. No k***a trzymajcie mnie.



Pambuk tak chcial

Vinyl

2023-09-04, 17:18
Abordaż że ja pie**ole
Nawet trochę do pirata podobny z tą ciemniejsza karnacja ( opalenizna karaibska) I ostrzem w ręku.
Jakby jeszcze jak pisał velture miał kikut to pirat z niego byłby 100%

BambiPMT

2023-09-04, 17:41
Szwedzka parówa. Pewnie to najbardziej ciapatego wk***ia, że do takiej p*zdy poszła dla kasy.

SkoPio1

2023-09-04, 17:57
„i daje wywód swojemu niezadowoleniu”

Daje wywód? CZEMU?!

Wywód;
(1.1) dowodzenie czego poparte rozumowymi argumentami; argumentacja
(1.2) wykrywanie początku, nawiązywanie do początku, źródła czego, t. dzieło lub dokument temu poświęcony
(1.3) hist. stwierdzenie szlacheckiego pochodzenia, dokument stwierdzający to pochodzenie; rodowód
(1.4) kult. w Kościele katolickim: pobłogosławienie matki po urodzeniu dziecka, połączone z uroczystym wprowadzeniem jej do kościoła
(1.5) kult. błogosławieństwo mężatki po ślubie
(1.6) praw. umotywowanie, uzasadnienie danego wniosku

Jego niezadowolenie musiało wysłuchać dowodu?
:>

Belozaurus

2023-09-04, 17:59
Bambrych napisał/a:

Szwedzka parówa. Pewnie to najbardziej ciapatego wk***ia, że do takiej p*zdy poszła dla kasy.



motywacja godna pirata :) ))


hwdp00

2023-09-04, 18:13
ale bym szczura wrzątkiem potraktował

sard

2023-09-04, 18:45
Dlatego nie brać żadnej po ciapatych i murzynach...

kirkor1245

2023-09-04, 19:04
Poj***ny kraj i ich obywatele. Pewnie ich zaj***ł i jego szukają dopiero po tym jak wrzuciłeś ten filmik bo nawet na policje pewnie nie zadzwonił tylko lepiej nagrywać. U mnie już z 2 razy by spadł i się dżgnął kilka razy. :-)

AnalAcrobat

2023-09-04, 19:05
Dyngus napisał/a:

Ale p*zda z tego Szweda męża ! Mohamed wspina sie po drabinie na ich balkon krótko przed wejściem chowa nóż za pasek co musiał widzieć ten u góry i zamiast zepchnąc go (w obronie rodziny ) to grzecznie przyjmuje luja/kose na twarz i chowa się w domu. No k***a trzymajcie mnie.



Wiesz jaki wyrok by dostał jakby go zepchnął? Przecież to był mohamed a akcja dzieje się w Szwecji.

turor

2023-09-04, 20:44
SkoPio1 napisał/a:

„i daje wywód swojemu niezadowoleniu”
Daje wywód? CZEMU?!
Wywód;
(1.1) dowodzenie czego poparte rozumowymi argumentami; argumentacja
(1.2) wykrywanie początku, nawiązywanie do początku, źródła czego, t. dzieło lub dokument temu poświęcony
(1.3) hist. stwierdzenie szlacheckiego pochodzenia, dokument stwierdzający to pochodzenie; rodowód
(1.4) kult. w Kościele katolickim: pobłogosławienie matki po urodzeniu dziecka, połączone z uroczystym wprowadzeniem jej do kościoła
(1.5) kult. błogosławieństwo mężatki po ślubie
(1.6) praw. umotywowanie, uzasadnienie danego wniosku
Jego niezadowolenie musiało wysłuchać dowodu?



No i się zesrał :D