18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozwiedziony rodowity szwed

~Velture • 2023-09-04, 16:02
Cytat:

Szwecja, ex-mąż wspina się po drabinie do swojej ex-żony. Po wymianie argumentów wchodzi na balkon i daje wywód swojemu niezadowoleniu wymach*jąc nożem kuchennym o długości niezgodnej ze Szwedzkim prawem do obecnego męża swojej ex-żony oraz jej samej w ich domu



Tyle z tłumacza.


Wybaczcie, że nie ma całości i pozwalam każdemu na jeden dowcip o braku nogi w komentarzu.


Od siebie dodam:
Każdy zasługuje na to co toleruje.

Puczysta

2023-09-04, 20:58
Wrzątek, dometos po oczach, zepchnięcie, tyle możliwości. BA! O tak wymarzonej pozycji wroga nie jeden marzy.

Niech k***a giną! Aż mi wstyd że to potomkowie Wikingów, którzy siali postrach. k***a mać a teraz każdego j***nego brudasa się boją.

xorxor

2023-09-04, 20:58
no nie, no po prostu no nie, co za cipiszon, należało mu się.


Suczka_Stefana

2023-09-04, 21:15
Biedne te Szwedki, pierwszy mąż Mahomed a drugi p*zda. Jak ja się cieszę, że nie mieszkam w wykastrowanym kraju...

viking19

2023-09-04, 21:20
Budrys2000 napisał/a:

Zawsze podobał mi się język szwedzki



ja to nawet nie wiedziałem, że znam język szwedzki.
wyraźnie słyszę na początku" gdzie ty idziesz? gdzie ty idziesz?".

ps. ostatni szczebel drabiny, to byłaby ostatnia rzecz jaką osiągnął w życiu ten brudas.

Budrys2000

2023-09-04, 21:38
viking19 napisał/a:

ja to nawet nie wiedziałem, że znam język szwedzki.
wyraźnie słyszę na początku" gdzie ty idziesz? gdzie ty idziesz?"




لقد كانت مزحه


;-)

KrwawyEric

2023-09-04, 23:36
Dyngus napisał/a:

Ale p*zda z tego Szweda męża ! Mohamed wspina sie po drabinie na ich balkon krótko przed wejściem chowa nóż za pasek co musiał widzieć ten u góry i zamiast zepchnąc go (w obronie rodziny ) to grzecznie przyjmuje luja/kose na twarz i chowa się w domu. No k***a trzymajcie mnie.



Nie rozumiesz jednej rzeczy - ten kraj jest tak zindoktrynowany, że jak zrobisz coś ciapatemu kozojebcy to masz przej***ne. Nikogo nie interesuje to czy to było we własnej obronie - zostaniesz zlinczowany medialnie, stracisz pracę, jeszcze zapłącisz kare ciapatemu a na końcu jego kolesie dorwą cię w nocy w ciemnej uliczce i w stylu dżihadu zaszlachtują cię jak świnie.

Jak najbardziej jestem za samoobroną, ale niestety takie coś działa tylko w normalnym społeczeństwie - tamto jest kompletnie sp***olone.

krzylo

2023-09-05, 01:16
sard napisał/a:

Dlatego nie brać żadnej po ciapatych i murzynach...



Oczywix. I nie chodzi tu nawet o najazd takiego Abdula, czy innego Mkbewe, ale o kontakt z taka rozr*chana juz malpa, albo dzikuska z piatka dzieci. Ale przegrywom nie wytlumaczysz. Dla nich to czesto jedyna szansa, zeby ktos im potrzymal.

bercisko

2023-09-05, 08:45
Puczysta napisał/a:

Wrzątek, dometos po oczach, zepchnięcie, tyle możliwości. BA! O tak wymarzonej pozycji wroga nie jeden marzy.
Niech k***a giną! Aż mi wstyd że to potomkowie Wikingów, którzy siali postrach. k***a mać a teraz każdego j***nego brudasa się boją.



Ja bym zaatakował go szynką. I kaszanką. Kasznake mam zawsze w lodówce na wszelki wypadek :-)

Bul_od_bytu

2023-09-05, 11:28
Jakby białasy tak broniły Konstantynopola to poszedłby się j***ć po tygodniu. Jak można typowi na drabinie dać się pochlastać i wejść do chaty. Tam było tyle możliwości, że aż konwencja Genewska by ucierpiała a p*zdeusz wolał mówić Mohamed NIE! Na miejscu ciapatych to też bym napie**alał tych szwedów jak Hajto stare baby na pasach

Wiewór

2023-09-05, 16:41
Trzeba mu bylo wylac na leb wrzacy olej jak w czasie obrony zamku

catxx

2023-09-05, 20:14
Te nordyckie rysy

sadeczek

2023-09-05, 23:50
VeIture napisał/a:

Wybaczcie, że nie ma całości i pozwalam każdemu na jeden dowcip o braku nogi w komentarzu.