18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozśpiewany Van Gaal

BALOTELLIxMARIO • 2016-03-12, 21:06
Zanim Van Gaal zaczął oficjalnie rozwalać Manchester United od wewnątrz próbował on wcześniej swoich sił jako wokalista :szydera:



Ogólnie dobry patent, wystarczy nagrać czyjeś przemówienie/wykład/wywiad i dać ODPOWIEDNI podkład, może na listę przebojów to nie trafi ale dosyć znośne dla ucha :amused:

eaz

2016-03-22, 06:43
NevermindX napisał/a:

@eaz, "Jak można kibicować czemuś tak prostemu jak gała."
Ty to pewnie curling oglądasz i to powtórki z lat 60, bo ten nowy to już nie to samo. Znalazł się k***a fan wykwintnego sportu. Sam fanem piłki nożnej nie jestem, ale nazywanie jakiegoś sportu prostym, przy czym kibicuje się tenisowi, jest z deka hipokryzją :D . Ziomek jak tenis jest dla Ciebie skomplikowany, to Ci mogę wytłumaczyć: odbijasz piłkę rakietą tenisową (dla zmyły tak ją nazwali, to nie prawdziwa rakieta jak coś, nie lata).



No k***a mać, a kopanie piłeczki w porównaniu do takiego tenisa to co jest k***a trudne. Chyba masz downa. To po pierwsze, a po drugie gdzie ja k***a napisałem, że siatkówka jest trudniejsza od piłki albo tenis albo curling. Tam po prostu można zobaczyć fajne dupeczki. A w pedalską gałke to se możesz z kuplami albo dzieciakami zagrać k***a pod blokiem. Naum się czytać ze zrozumieniem.

KingOfDarkness napisał/a:



Skoro jest to takie proste, to nie wiem co Ty jeszcze robisz na sadisticu zamiast kasować 200tys funtów tygodniowo :mrgreen:



Żebyście z kumplami siedzieli i walili se konia patrząc jak biegam spocony po boisku w krótkich spodenkach i obściskuje się z innymi piłkarzykami.
PS Ziomek piłkarz drugoligowego zespołu ma takie samo zdanie co ja. I ogólnie w dupie oglądanie piłki.