18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozśpiewany Van Gaal

BALOTELLIxMARIO • 2016-03-12, 21:06
Zanim Van Gaal zaczął oficjalnie rozwalać Manchester United od wewnątrz próbował on wcześniej swoich sił jako wokalista :szydera:



Ogólnie dobry patent, wystarczy nagrać czyjeś przemówienie/wykład/wywiad i dać ODPOWIEDNI podkład, może na listę przebojów to nie trafi ale dosyć znośne dla ucha :amused:

GlassEdi

2016-03-13, 13:25
ten podkład robi klimat :D skale chromatyczne :D

kenzol

2016-03-13, 15:25
Podobno motywował swoich piłkarzy tym, że kiedy przegrywali, w przerwie meczu stawał przed nimi, ściągał gacie i pokazywał że ma jaja i pytał się czy oni też mają :-)

mi...........80

2016-03-13, 15:33
Van Gaal - kozak trener jeden z najlepszych. Nie pie**oli się z piłkarzykami ciotami.

Nikt mu na pagony naskakiwać nie będzie.

TB303

2016-03-13, 15:40
Jaja może ma, ale mózgu na pewno nie. Wystarczy poczytać wywiady z nim - te za czasu prowadzenia MU :samoboj:

BALOTELLIxMARIO

2016-03-13, 21:56
Jedyne co teraz może pokazać to rozj***ny odbyt bo każdy zespół nawet jakieś ogórki z bpl ich dymają z punktów, nawet a czasów Moyesa takiego gnoju nie było, niestety ani CV van Gaala ani jego przeszłość nie gra, z resztą z tego co czytałem to po sezonie w jego miejsce przyjdzie Mourinho, trochę mi Jose nie pasuje do ManU ale liczę że to on naprawi ten burdel, bo szkoda tak wspaniałego klubu.

eaz

2016-03-14, 05:23
Trzeba być gehjo pedało debilem żeby w ogóle jarać się tym gównem. Sram na to kto przejmie jakiś ta menczester. Jebnij się w łeb pedale. Agnieszka Radwańska właśnie wygrała pięknie mecz. W tenisie czy siatkówce albo carlingu macie fajne dupeczki do pooglądania. A wy oglądacie jakieś wyżelowane cioty. k***a jak chodziliście do podstawówki to też na ławce siedzieliście cioty i kibicowaliście. Jak można kibicować czemuś tak prostemu jak gała.

TB303

2016-03-14, 05:29
Chciałbym, by ten post został usunięty. Dziękuję.

bocianoff

2016-03-14, 07:14
mitrus

Tobie to chyba coś na łeb się zj***ło, i to dość ciężkiego.

NevermindX

2016-03-14, 08:58
@eaz, "Jak można kibicować czemuś tak prostemu jak gała."
Ty to pewnie curling oglądasz i to powtórki z lat 60, bo ten nowy to już nie to samo. Znalazł się k***a fan wykwintnego sportu. Sam fanem piłki nożnej nie jestem, ale nazywanie jakiegoś sportu prostym, przy czym kibicuje się tenisowi, jest z deka hipokryzją :D . Ziomek jak tenis jest dla Ciebie skomplikowany, to Ci mogę wytłumaczyć: odbijasz piłkę rakietą tenisową (dla zmyły tak ją nazwali, to nie prawdziwa rakieta jak coś, nie lata).

KingOfDarkness

2016-03-14, 13:01
eaz napisał/a:

Jak można kibicować czemuś tak prostemu jak gała.



Skoro jest to takie proste, to nie wiem co Ty jeszcze robisz na sadisticu zamiast kasować 200tys funtów tygodniowo :mrgreen: