18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

rozrodczośc w Polsce maleje ponieważ

lupusborealis • 2013-01-27, 23:22
no jakie to prawdziwe... ;p ciekawe, że dzietność w Polsce spadła do do poziomu 1,36 (chyba jesteśmy w ostatniej 30 na świecie), czyżby większość naszych rodaków była zadowolona z takiej substytucji?




szukałem po tagach, nie znalazłem...

Dz...........ak

2013-01-28, 08:43
Obrazek uniwersalny dla każdej szerokości geograficznej.

stud3nt

2013-01-28, 11:32
lupusborealis napisał/a:

rozrodczośc w Polsce maleje ponieważ



Ponieważ nasi wrogowie srają przed nami po gaciach, ewentualnie chcą zemsty lub zwyczajnie nas wykorzystać. A nasz składający się ze służalczych niedojdów rząd z chęcią włazi im w dupsko z głośnym mlaśnięciem.

Boją się jedynego kraju, który rezydował na Kremlu i robił tam, co chciał, który spuścił Czerwonemu Ścierwu łomot, aż gwizdało, który wielokrotnie ratował całą Europę przed islamizacją oraz przyczynił się do wygrania II WŚ, a przez 123 lata niewoli nie udało się go wynarodowić ani trochę. Polacy byli w ścisłej czołówce najlepszych i najbardziej wartościowych żołnierzy na świecie - tylko Szwajcarzy, Ghurkowie (notabene - dymani w dupala przez Brytoli) i Japończycy mogli się z nami równać lub byli lepsi. I pewnie nadal jesteśmy w czołówce, jeśli pominąć różnice w uzbrojeniu.

Polska ma być krajem bez przemysłu, ze zdewastowaną i wyprzedaną gospodarką. Obszarem, do którego można eksportować i sprzedawać własne produkty - bo sam ich prawie nie wytwarza. A jeśli nawet - odrobina zielonego smaru i przestanie. Dlatego kupujemy węgiel w USA, chociaż mamy go w p*zdu (a 'nierentowne' kopalnie ZATAPIA SIĘ), prawie żaden bank w Polsce nie jest polski, dlatego mamy od ch*ja zwolnionych (w praktyce) od podatku portugalskich Biedronek, Francuskich Carrefourów, Niemieckich Kauflandów i innego ch*jostwa, natomiast nasze polskie sklepy i firmy, napie**alane podatkami - upadają. Młodzi ludzie stoją przed obowiązkiem zapie**olu do 67 roku życia i głodowej emerytury potem. Której i tak nie dostaną, bo piramida finansowa zwana ZUSem pomału zaczyna się zapadać pod własnym cieżarem.

I w końcu dlatego, że normalny Polak zarabia tyle, że ledwo wystarcza mu na utrzymanie i ubranie siebie, a co dopiero myśleć o dziecku. Media obrzydzają wizerunek rodziny wielodzietnej jako 'patologicznej' (cóż, sporo w tym prawdy, to patologia mnoży się jak króliki),a 'normalne' rodziny stać najczęściej na jedno lub od święta dwoje dzieci, co nie zapewnia zastępowalności pokoleń.

Dlatego patrzę z wielką radością na islamizację Europy. Sami u siebie robią taki burdel, że w zasadzie nic więcej nie trzeba dodawać - sami się zapie**olą. Obawiam się tylko, że Polska znowu będzie ich ratować - moim zdaniem nie warto, niech zdychają i poczują, jak to jest, gdy ktoś obróci się do nich dupą, bo mu się to opłaca.

Svenlee

2013-01-28, 11:41
@up
jak tak Ci dobrze z kebabami to weź pakuj manatki i tam wypie**alaj. Nikt nie będzie za Tobą płakać. A mówienie, że Polska zbawiła świat jest po prostu śmieszne. To postawa naszej szlachty przyczyniła się do wszystkich III rozbiorów. Nie mogliśmy wprowadzić zmian bo co? Bo liberum veto. Dwa - nasza "wielka" szlachta uważała, że nasz ustrój jest nadany od boga i nie należy go zmieniać - a był po prostu na tamte czasy przestarzały.
Trzy - myślisz, że ktoś się liczy z Polską? Naprawdę jesteś tak naiwny?
Cztery - sądzisz, że Polska "znowu zbawi" świat naszymi czołgami, które dostaliśmy od Niemców bo są przestarzałe? Naszymi dwoma F-16? Do których kupujemy części od amerykańców. Nie dość, że pozbyli się złomu to jeszcze im płacimy. I już mi się nie chce pisać bo jesteś lemingiem i nic do Ciebie nie dotrze zapewne.

waclawqwe

2013-01-28, 11:41
lupusborealis napisał/a:

szukałem po tagach, nie znalazłem...

Rozwalają mnie coraz to mniejsze te ,,usprawiedliwienia" :amused:

mongolski_nudysta

2013-01-28, 11:42
@up wszystko pięknie powiedziane, zgadzam się całkowicie, poza ostatnim akapitem ;)

slec21

2013-01-28, 12:10
Cytat:

@up
jak tak Ci dobrze z kebabami to weź pakuj manatki i tam wypie**alaj. Nikt nie będzie za Tobą płakać. A mówienie, że Polska zbawiła świat jest po prostu śmieszne. To postawa naszej szlachty przyczyniła się do wszystkich III rozbiorów. Nie mogliśmy wprowadzić zmian bo co? Bo liberum veto. Dwa - nasza "wielka" szlachta uważała, że nasz ustrój jest nadany od boga i nie należy go zmieniać - a był po prostu na tamte czasy przestarzały.
Trzy - myślisz, że ktoś się liczy z Polską? Naprawdę jesteś tak naiwny?
Cztery - sądzisz, że Polska "znowu zbawi" świat naszymi czołgami, które dostaliśmy od Niemców bo są przestarzałe? Naszymi dwoma F-16? Do których kupujemy części od amerykańców. Nie dość, że pozbyli się złomu to jeszcze im płacimy. I już mi się nie chce pisać bo jesteś lemingiem i nic do Ciebie nie dotrze zapewne.



Z tym że to wina szlachty to się zgodzę, ale jeśli twierdzisz że to "przestrzały system" to radzę douczyć się historii, ponieważ to "zalążek" demokracji która tak wszem i wobec chwali się USA. Veto było o wiele bardziej demokratyczną metodą niż to co się dzieje teraz w sejmie, a jak widać i ta demokracja gó*** daje

Ps. Aż się zalogowałem co by dać lajka ; )

Svenlee

2013-01-28, 12:18
@up
teraz my idziemy w system USA, który teraz oni zmieniają.

np. jeśli chodzi o szkolnictwo bo w USA powstały szkoły, które mają własny program i teraz są to najlepsze szkoły w USA.

giboN31

2013-01-28, 15:25
Już na wszystkich listach jesteśmy na końcu?

Pater patriae

2013-01-28, 15:50
Cytat:

Już na wszystkich listach jesteśmy na końcu?



Nie, jesteśmy na czele list:
-najdroższy gaz
-najdroższe paliwo
-najdłużej oczekiwana zgoda na budowę
-największa korupcja
-największa biurokracja
-najgłupsi posłowie
-najgłupsze społeczeństwo.

pi...........ka

2013-01-28, 16:52
banki tez podobno USA mieli zajebiste, komisje przyznawaly im AAA a wszystko je&blo w 2007 :) prawda jest taka :) ze dopóki bedizemy sie dymac :) to nic nie osiagniemy ;) a mozemy jak po odzyskaniu niepodleglosci powstac ;) wziac sie za robote :) wiecie ile powstalo wtedy miejsc pracy ? :) hehe to akurat dobra strona komunizmu :) nie bylo tyle bandytyzmu bo kazdy mial co robic ;) nie mowie ze propsuje ten ustrój bo byl do dupy :) ale teraz tez powinismy sie wylać na cała UE :) i sami zaczac produkowac wszystko :) i moga nam nasrac :P chiny kopisuja ich technologie wszyscy sobie xeruja wzajemnie pomysly a my nie mozemy? mamy sto razy lepszych cfeli w uczelniach niz oni :P ale przez tvn i pis jestesmy karmieni krapem :P wczesniej byl fajny temat o TV :P

Ar0

2013-01-28, 17:50
@up

Poj***ło z tymi ryjami po co piątym wyrazie?

Turiin

2013-01-28, 18:48
Cytat:

jak tak Ci dobrze z kebabami to weź pakuj manatki i tam wypie**alaj. Nikt nie będzie za Tobą płakać. A mówienie, że Polska zbawiła świat jest po prostu śmieszne. To postawa naszej szlachty przyczyniła się do wszystkich III rozbiorów. Nie mogliśmy wprowadzić zmian bo co? Bo liberum veto. Dwa - nasza "wielka" szlachta uważała, że nasz ustrój jest nadany od boga i nie należy go zmieniać - a był po prostu na tamte czasy przestarzały.
Trzy - myślisz, że ktoś się liczy z Polską? Naprawdę jesteś tak naiwny?
Cztery - sądzisz, że Polska "znowu zbawi" świat naszymi czołgami, które dostaliśmy od Niemców bo są przestarzałe? Naszymi dwoma F-16? Do których kupujemy części od amerykańców. Nie dość, że pozbyli się złomu to jeszcze im płacimy. I już mi się nie chce pisać bo jesteś lemingiem i nic do Ciebie nie dotrze zapewne.



Czy on napisał że mu dobrze z kebabami? Raczej wyraził nadzieję, że się sami pozapie**alają. Piszesz o polskiej szlachcie, kiedy on wychwala nasz naród a nie szlachtę... To samo się tyczy armii. "Czołgi od amerykanów". A skąd mamy mieć jakiekolwiek wyposażenie wojska skoro tym pięknym krajem prawie zawsze rządziły k***y, które gdzieś mają dobro narodu. Nie ma to jak wyzwać kogoś od leminga bo nie zgadza się z moim zdaniem. :facepalm:

Svenlee

2013-01-28, 19:49
@up
czołgi od amerykanów? what? pouczasz mnie o czytaniu ze zrozumieniem a sam k***a nie umiesz dobrze przeczytać.