18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

rozrodczośc w Polsce maleje ponieważ

lupusborealis • 2013-01-27, 23:22
no jakie to prawdziwe... ;p ciekawe, że dzietność w Polsce spadła do do poziomu 1,36 (chyba jesteśmy w ostatniej 30 na świecie), czyżby większość naszych rodaków była zadowolona z takiej substytucji?




szukałem po tagach, nie znalazłem...

Turiin

2013-01-28, 20:10
A ty się przypie**alasz o zmianę słowa, która nie zmienia sensu wypowiedzi.

Clematis

2013-01-28, 21:13
Boją się jedynego kraju, który rezydował na Kremlu i robił tam, co chciał, który spuścił Czerwonemu Ścierwu łomot, aż gwizdało

No, już widze jak Putin siedzi na kremlu i trzęsie portkami, bo np. w 1610 zajęliśmy na kilkanaście miesięcy Moskwę :krejzi: Nie przeczę, historię mamy piękną i godną podziwu, ale sugerowanie, że ktoś się przez z nią z nami liczy jest komiczne. Ogólnie całe to jakieś dowartościowywanie się, leczenie kompleksów - rosja chce nas zniszczyć, USA to przyjaciele, ciapatych nie ma bo się boją, niemcy knują - k***a, ludzie, spójrzcie prawdzie w oczy - w naszym kraju napie**ala taka bida z nędzą, że nawet brudy tu nie zjeżdżają. Rosja ma nas głęboko w dupie, tak się nas boi, że nabija się z nas za pomocą wraku tupolewa. Niemcy knują? k***a, Niemcy to nas przegonili kilka razy, zdublowali, zjedli i wypluli gospodarczo, nikt już nas nigdy nie najedzie, bo się k***a nie opłaca. I co nam po tej pięknej historii? Tak tak, zaraz zacznie się pie**olenie "to się wyprowadź, zdrajca, lewak" gówno prawda parówo! Moja rodzina kilka pokoleń temu właśnie przez narodowe ciągotki straciła majątki. I naprawdę, wolałbym urodzić się gdzie indziej, mam nadzieję na lepsze jutro tutaj, ale wiem, że szanse są małe. Próbuję jak mogę, ale jeśli się nie uda, to będę kochał ten kraj na odległość. I nie ze względu tylko na zarobki - na chorą sytuację która tu panuje zarówno w prawie jak i w życiu codziennym. A Ty, który zaczniesz pie**olić coś na ten temat - przemyśl, k***a, czy sięgnąłbyś w czasie wojny za broń, czy nie wolałbyś dobrobytu dla swoich dzieci, matki i przyjaciół, czy piękna historia to trochę nie za duża cena za to co mamy teraz.

Ale jest jak jest, ojczyzna jak matka, jest tylko jedna.

merh

2013-01-28, 22:31
pierwsze co bym zrobił w czasie wojny to poprosiłbym o status uchodźcy na obczyźnie.Chciałbym tu coś osiagnąć,ale nie daje mi takiej mozliwosci system podatkowy,gdzie od towaru ktory ja produkuję,płace conajmniej 4 razy podatek,zanim wyjdzie ode mnie ze sklepu.W ch*ju mam taki system.Mam planów wiele na działalnosc,ale konczy sie na "zapłać zusu 1000zl miesiecznie"...podatek od magazynu,podatek od dochodu,podatek od wzbogacenia(bo wydałeś pieniadze na samochod i sie wzbogaciłeś k***A!!!)Kara z urzedu pracy,bo coś tam,od skarbówki,bo jednego paragonu brak... dosć k***a..

Lukas666j

2013-01-29, 04:35
Może tak przeczytacie trzeci akapit stud3nt'a ze zrozumieniem? Pisząc "Europe" miął na myśli kraje zachodnie. A dlaczego? Nie ma szans żeby te "pasożyty" zalęgły się w naszym kraju. Nie mają na czym u nas żerować. Przyjdzie taki dzień że będziemy spokojnie siedzieli w naszym kraju i spoglądali na zachód jak ta plaga niszczy resztę Europy.