18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Rozpustna żona

PingwinRiko • 2013-12-15, 18:44
Dostajemy zgłoszenie na interwencja, domówka, mąż dzwoni przeciwko żonie. Oboje koło 50 lat. Przyjeżdżamy, co się okazuje. ON wie że ONA go zdradza, chce rozwodu. Spoko. Jak długo to się dzieje? -dopytujemy. Pada odpowiedź faceta że wie o tym od kilku lat. Czemu dopiero to teraz zgłasza? Nie wpadlibyście na to. Póki żonka była młodsza to dawała na prawo i lewo za pieniążki którymi się z mężem dzieliła, chłop miał za co wypić. Niestety czas przemija, pani jakby to powiedzieć - zbrzydła - ale gonić się dalej chciała więc chcąc nie chcąc dawała za darmochę! No i mąż biedak już nie miał za co pić no i chce się baby pozbyć...

Nie było bo własne, jak się spodoba to coś jeszcze wrzucę :mrgreen:

Brzydkii

2013-12-16, 22:47
Chętnie dowiedziałbym się kto z użytkowników sadola jaką ma fuchę. Wiemy, że autor tematu jest policmajstrem i po postach widać, że swój chłop. Bloodwar chyba wspominał kiedyś, że szefem dużej firmy jest (często zapomina leków i pie**oli bez sensu :krejzi: ). Dust devil też niby tam jakiś dyrcio. BongMan to wiadomo człowiek orkiestra i jego zawód można okreslić jako każdy. Pener to wiadomo, wczesna podstawówka. Wychodzi na to, że mamy tu elitę tego kraju. Ciekawe czy gdzieś w odmętach poczekalni nie kręci się Jarosław Kaczyński czy jakiś Radek Sikorski. To, że pan prezydent Komorowski jest zarejestrowany to wiemy wszyscy.

bania8

2013-12-17, 17:01
tomulek991 napisał/a:

Może i by się zdziwił, ale pała to pała i tyle. Komendant każe wpier*alać mandaty za nic, i nic z tym nie zrobi, pójdzie na miasto i będzie rozdawał mandaty pod choinkę. Policje chcemy mieć w kraju, tylko taką która każe za złe, a nie za dobre. A autora postu mogę pozdrowić serdecznym spie*dalaj, bo może wczoraj, a może dziś wje*ał komuś mandat za nic' i ten ktoś nie ma na chleb lub inne rzeczy na święta. A tym idiotom którzy obstają za naszą kochaną policją gratuluję rozsądku i racjonalnego myślenia, pewnie nigdy pałą nie dostali :)




a kto dostaje mandaty za nic?

Ne...........es

2013-12-17, 17:33
Brzydkii napisał/a:

Chętnie dowiedziałbym się kto z użytkowników sadola jaką ma fuchę. Wiemy, że autor tematu jest policmajstrem i po postach widać, że swój chłop. Bloodwar chyba wspominał kiedyś, że szefem dużej firmy jest (często zapomina leków i pie**oli bez sensu :krejzi: ). Dust devil też niby tam jakiś dyrcio. BongMan to wiadomo człowiek orkiestra i jego zawód można okreslić jako każdy. Pener to wiadomo, wczesna podstawówka. Wychodzi na to, że mamy tu elitę tego kraju. Ciekawe czy gdzieś w odmętach poczekalni nie kręci się Jarosław Kaczyński czy jakiś Radek Sikorski. To, że pan prezydent Komorowski jest zarejestrowany to wiemy wszyscy.



az takie masz smutne zycie ze chodzisz za jakimis typkami ze stronki xD?

4x4offroad

2013-12-17, 20:24
jam jest operator drukarek wielkoformatowych ;)

Gregigregi

2013-12-19, 04:26
4x4offroad napisał/a:

jam jest operator drukarek wielkoformatowych ;)



A kogo to interesuje?

PingwinRiko

2013-12-19, 05:33
Gregigregi napisał/a:



A kogo to interesuje?



Brzydkiiego ;P

Taz

2013-12-19, 09:26
Witam kolegę Riko po fachu :D
Przeglądam od lat sadola i powiedzmy sobie szczerze, przekrój społeczeństwa jest tutaj zacny, ale jedno jest pewne, nie ma tu pedalstwa, rurkowców i innych gejuchów :D
A byście się zdziwili, jakie tutaj persony przeglądają portal ;d Z prominentnymi politykami to bym się nie zdziwił, bo pewnie znalazłoby się paru takich, co to są tak samo popierrr jak inni tutaj zebrani ;)

lukman07

2013-12-19, 12:25
ja osobiście znam dwóch policjantów. Którzy kiedyś nimi nie byli. (Znajomi z podwórka)
I przyznam szczerze że dalej są spoko i nie tylko dla swoich. Wiadomo niby że pies to pies itd. Szkoda że polska policja wyrobiła sobie takie stereotypy ale większość osób z tego zawodu jest na prawdę w porządku. To moje zdanie ale wiem... teraz czekam na lincz od "JP na 100%" ;)

Arisovo

2013-12-19, 23:22
prawdziwy facet.

4x4offroad

2013-12-21, 13:50
Gregigregi napisał/a:



A kogo to interesuje?




ale mi pojechałeś...teraz jest mi bardzo przykro,i smutno.

a ty ćwicz dalej całowanie na fotka.peel ;)

to...........tt

2014-03-28, 23:37
Do Autora: swój chłop, sądząc po twoich wypowiedziach.
Szkoda, że nie wszyscy koledzy po twoim fachu są tacy okej i to przez nich wyrabia się opinia typu "JP na 100%", "policjanci to pieski". Oby więcej takich ludzi.