18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Rozpustna żona

PingwinRiko • 2013-12-15, 18:44
Dostajemy zgłoszenie na interwencja, domówka, mąż dzwoni przeciwko żonie. Oboje koło 50 lat. Przyjeżdżamy, co się okazuje. ON wie że ONA go zdradza, chce rozwodu. Spoko. Jak długo to się dzieje? -dopytujemy. Pada odpowiedź faceta że wie o tym od kilku lat. Czemu dopiero to teraz zgłasza? Nie wpadlibyście na to. Póki żonka była młodsza to dawała na prawo i lewo za pieniążki którymi się z mężem dzieliła, chłop miał za co wypić. Niestety czas przemija, pani jakby to powiedzieć - zbrzydła - ale gonić się dalej chciała więc chcąc nie chcąc dawała za darmochę! No i mąż biedak już nie miał za co pić no i chce się baby pozbyć...

Nie było bo własne, jak się spodoba to coś jeszcze wrzucę :mrgreen:

Aravorn

2013-12-15, 23:51
Co te zwierzęta hwpd i jp :D

Dusz

2013-12-15, 23:51
Komendant wie, że prywatne historie z jego życia w internecie opisujesz?

muraaas

2013-12-15, 23:52
Patola trochę, ale z drugiej strony jest to jakaś metoda. Co facet ma robić z kobietą po pięćdziesiątce. Por*chać nie por*cha, a jak nie może nawet pić patrząc na k***iszona to po co ciągnąc taką farsę...

Avalanger

2013-12-15, 23:58
Do Autora : Czy Wy do k***y nędzy macie jakieś profity z tego, jak ludziom na chatę o 2:00 w nocy wbijacie z zamiarem wlepiania mandatów?
Nie możecie załatwiać polubownie takich spraw - interwencji, w końcu jeśli ktoś ma problem z głośnością, to mógł to zgłosić bezpośrednio mi, prawda?

Ja kiedyś przyjąłem 200zł mandatu za zakłócanie ciszy nocnej w samochodzie, do dziś tego żałuję, bo gnojek który po Was zadzwonił, musiałby podobno stawić się w sądzie, prawda?

krzysztof6666

2013-12-16, 00:15
JP na 15% bo jednak się przydajecie :P

AJ.IS

2013-12-16, 01:13
Wszyscy zidiociali tutaj, czy co?

Policji nie chcecie mieć w kraju?

Ktoś musi porządku pilnować i od tego jest Policja. Spora grupa, a sądzę, że i większość to normalni, ciężko pracujący ludzie. To, że uwczesna władza wydaje polecania takie a nie inne, winduje na stanowiska aparatczyków. Tacy gorliwie spełniają zachcianki swoich szefów.

Trochę rozsądku w tej walce z systemem.

HAL-9000

2013-12-16, 09:32
Avalanger napisał/a:

Do Autora : Czy Wy do k***y nędzy macie jakieś profity z tego, jak ludziom na chatę o 2:00 w nocy wbijacie z zamiarem wlepiania mandatów?


Jak pyskujesz i się stroszysz to dostajesz bilety. Co w tym dziwnego? Wiele razy miałem styczność z niebieskimi i żaden z nich nie miał "zamiaru wlepiania mandatów".
Avalanger napisał/a:

Nie możecie załatwiać polubownie takich spraw - interwencji, w końcu jeśli ktoś ma problem z głośnością, to mógł to zgłosić bezpośrednio mi, prawda?


A notatki kto sporządzi? Człowieku, w większości przypadków myślący ludzie wzywają policje po to żeby mieć zdarzenie na papierze a nie po to żeby komuś dokuczyć. Kumasz? Bo jak nie poskutkują interwencje to masz z czym iść do sądu.

Avalanger napisał/a:

Ja kiedyś przyjąłem 200zł mandatu za zakłócanie ciszy nocnej w samochodzie, do dziś tego żałuję, bo gnojek który po Was zadzwonił, musiałby podobno stawić się w sądzie, prawda?


Ty zapewne z tych debili co "subufer testujo" pod blokiem. Potwierdzałby to powyższy tok rozumowania.

ASAKKU

2013-12-16, 09:42
Pieterkos napisał/a:

HWDP



"Hamak w dupę..."
Proszę cię, weź zrób przysługę światu i odtwórz numer Magika co???

Qbiini napisał/a:

No to ludzie będziemy musieli się teraz zachowywać... niestety niechciana nam tutaj grupa społeczna zaczęła tworzyć otwartą inwigilacje. ;/



Byś się k***a pewnie zdziwił kim są na co dzień poniektórzy "Sadole" tutaj :hitlerzaba:

tomulek991

2013-12-16, 13:19
Może i by się zdziwił, ale pała to pała i tyle. Komendant każe wpier*alać mandaty za nic, i nic z tym nie zrobi, pójdzie na miasto i będzie rozdawał mandaty pod choinkę. Policje chcemy mieć w kraju, tylko taką która każe za złe, a nie za dobre. A autora postu mogę pozdrowić serdecznym spie*dalaj, bo może wczoraj, a może dziś wje*ał komuś mandat za nic' i ten ktoś nie ma na chleb lub inne rzeczy na święta. A tym idiotom którzy obstają za naszą kochaną policją gratuluję rozsądku i racjonalnego myślenia, pewnie nigdy pałą nie dostali :)

gracii

2013-12-16, 13:28
JP na 1%, sam jestem policjantem i szef mnie wk***ia.

4x4offroad

2013-12-16, 17:27
@up
troszkę za młody na pieska jesteś

dziaduuu

2013-12-16, 20:21
@PingwinRiko
Niewiem kiedy sytuacja przez ciebie opisana miała miejsce, ale nie wrzucaj nic co jest aktualne. W naszym pięknym kraju i w policji również jest wiele podpie**alaczy, lizydupów i przydupasów. Żeby cie któryś nie podpie**olił do kogoś i żeby z tego jakaś grubsza chryja nie wyszła. Na pewno i u ciebie na komendzie są zaufani uchole :) Ludzie głównie nie wiedzą tego, że policjant ma gorzej niż inny gość jeśli chodzi o naruszenie prawa. Każdy k***a kmiot może iść na skargę, obciążyć zwykłego policjanta(przecież panowie na stołkach nie chodzą po ulicy) i dochodzi do sytuacji że złodziej/rozbojarzach na recydywie, po kilku wyrokach, mówi że go pobili podczas przesłuchania, on jest niewinny, to napewno policja zaj***ła. I h*j się robi. Policjant dostaje zjebe od kogo się da, do tego postępowanie, czasem nawet adwokata musi brać, a wiadomo to kosztuje. Do sądu potem na 9 rano po 4 nockach z rzędu.Na koniec żadnego przepraszam, sorry oczywiście nie ma. A gdzie k***a życie prywatne? Ja to bym wszystkich winnych wieszał i h*j.

Więc ziomeczku jak coś to wrzucaj przedawnione, albo umorzone sprawy. Albo najlepiej nic co się naprawdę zdarzyło. Dla własnego dobra, i dla dobra ludzi naiwnych i spokojnych którzy nie mają zielonego pojęcia jak przej***nie jest w naszym kraju.

PingwinRiko

2013-12-16, 21:10
@dziaduuu
Specjalnie nie napisałem z jakiego jestem miasta, jaka komenda i żadnych bliższych danych bo wiem jak to wygląda... Historia wydarzyła się nieważne kiedy, ale gwarantuję, że nie było to w tym roku i w miejscu w którym juz nie pracuję ;)
Ktoś tam wyżej w komentarzach zarzucił mi że na pewno wlepiłem komuś mandat kto nie ma kasy żeby go zapłacić oraz czy mam radochę i premię, że daję mandaty 200zł na interwencjach w związku z zakłócaniem spoczynku nocnego. Otóż, sadole i sadolki: Nie, nie mam ani grama radochy z tego, wręcz przeciwnie. Nie, nie mam ani grosza ze sprzedanego mandatu. Nie, nikomu nie dałem mandatu dzisiaj, wczoraj ani nawet w tym tygodniu (i nie jestem na urlopie/wolnym/L4),
Ktos też kiedyś powiedział że są policjanci i psy. Ale jak być dobrym policjantem jak codziennie na odprawie dostaję zjeby za brak wyników? Nie szukam dziury w całym, dogaduje się z obywatelami, ale jak ktos mi na początku interwencji wyskakuje z hasłem "Helenka! Znowu te ku**y na mnie nasłałaś?" to niech się liczy że za brak minimum szacunku z reguły odpłaca się tym samym...
I ogólnie na pohybel sk***ysyństwu.

Tassadar

2013-12-16, 21:49
@up
Brawo, godna pochwały postawa.