18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Rozmowy kwalifikacyjne

ingwar • 2014-11-29, 19:03
A więc krótko i na temat o tym jak jestem w trakcie poszukiwania pracy.
Wiec zacznę od tego, że skończyłem a raczej jestem już na finiszu studiów inżynierskich i miałem przyjemność odbyć 3 rozmowy w 3 różnych firmach z czego 2 wam przedstawię.


R-Pani rekrutująca, J- ja

I rozmowa

Na początku:
J- Mam do Pani jedną uwagę.
R- Słucham.
J- To nic złośliwego ale nie ma czegoś takiego jak wolny wakat, jest tylko wakat
R- aha

Pani napisała w mailu informacyjnym, że rozmowa jest w sprawie wolnego wakatu.


II rozmowa

R- Czy chciał by Pan się dalej kształcić?
J- Tak
R- A w jakim kierunku?
J- Chciał bym pójść na studia z filozofii albo psychologi.
R- A dlaczego?
J- Bo chciał bym się przekonać dlaczego ludzie idą na takie kierunki skoro po nim nie ma pracy.
R- Ale ja jestem po psychologi.
J- A to przepraszam.


Pozdrawiam wszystkich rekruterów :ok:

tgdarek

2014-11-30, 11:34
Wytykanie rekrutującemu że jest debilem to świetny sposób na znalezieni pracy

Bankracy

2014-11-30, 11:51
@up i tak większość rekrutujących to debile.

looopp

2014-11-30, 11:56
Na rozmowie kwalifikacyjnej masz pokazać, że jesteś bardziej przydatny na daną posadę niż inni kandydaci a nie jakim jesteś aroganckim ch*jem.
Nie pozdrawiam.

Omnadren_250

2014-11-30, 12:41
Nie rozumiem, raz mówią do Ciebie Pani a raz Pan? a nie no racja gendery j***ne :D

Magnus

2014-11-30, 13:14
Po psychologii nie ma pracy? ;) chyba pomyliła Ci się psychologia z politologią, ale z drugiej strony jesteś "mgr. inż." i gardzisz tymi wszystkimi humanistycznymi kierunkami ;)

ingwar

2014-11-30, 14:27
Omnadren_250 napisał/a:

Nie rozumiem, raz mówią do Ciebie Pani a raz Pan? a nie no racja gendery j***ne :D



Przeczytaj kto do kogo mówi.

józekdeluxe napisał/a:

Naucz się najpierw zasad pisowni ojczystego języka a później pouczaj innych o wolnych wakatach itd. To nie literówka tylko zwykła ignorancja i w tym momencie ośmieszasz tylko siebie.



Błąd może każdy popełnić ale używanie błędnego sformułowania w oficjalnych pismach jest chyba troszkę gorsze?

tranzystor napisał/a:



Na wstępie napisz, jaki konkretnie kierunek, to będzie wiadomo, czy poważnie cię będą traktowali. Bo jak to jest inżynieria środowiska, modna ostatnio energetyka, to da pozostałym pogląd na twoje problemy.



Elektrotechnika.

woofer51 napisał/a:



W Twoim przypadku zazwyczaj pewnie słyszysz, że do Ciebie zadzwonią a tu taki ch*j :) . Skończyłem. Pozdrawiam



Akurat propozycje po rozmowie usłyszałem.

Polak1988 napisał/a:

@ingwar

Widzę,że zero kultury osobistej.Nie znasz osoby a zwracasz jej uwagę o popełniony błąd językowy.Do tego zadufany w sobie kretyn,który myśli,że jego kierunek studiów jest najlepszy i w ogóle zajebisty a wszystkie inne są do dupy.

Widzisz buraku,chciałeś zabłysnąć swoim chamstwem a tu wszyscy Cię pojechali jak starą k***ę.



Koniec końców krytykę za błąd przyjąłem i się poprawie.
Ocenianie, że roboty nie mogę znaleźć raczej było powodem takiego a nie innego mojego komentarza.

Filogyna

2014-11-30, 16:39
@ wodzu11, no już, idź wykorzystać swój swój spryt, by etacik zgarnąć... Tylko nie płacz już i nie obwiniaj za swoje porażki wszystkich, tylko nie siebie samego.


btw.
Moim zdaniem to jest właśnie tragedią współczesnych czasów - studiuje się już wyłącznie po to, by znaleźć jak najlepiej płatną pracę... Zwisają mi twoje umiejętności, praca i zdolności. Szef, na którego, zdaje się, jesteś skazany, będzie oceniał, czy byłeś grzeczny w pracy, czy ładnie wykonałeś swoje obowiązki.

pemb

2014-11-30, 18:02
"Student a "chciał bym" oddzielnie pisze. Nic dziwnego, że roboty nie możesz znaleźć..."
pie**olenie, facet ma się znać na pracy, którą wykonuje, a nie przejmować się pisownią.

kalium

2014-11-30, 18:15
Szajba_Man napisał/a:


Sie k***a nażresz jeden z drugim tą poprawną Polszczyzną, co byście się nie zesrali hipokryci którzy w prawdziwym świecie się pewnie wypowiedzieć składnie nie potraficie a nad kartką papieru płaczecie bo błędów nie podkreśla jak w przeglądarce... Ale w internecie to lepsi niż Miodek z Bralczykiem razem wzięci! :facepalm:

Nigdy nie pojmę fenomenu debila który pisze komentarz tylko dla tego bo znalazł błąd albo literówkę :homer:



Ty jesteś ograniczony? Masz ciołku cytat:
"A więc krótko i na temat o tym jak jestem w trakcie poszukiwania pracy.
Wiec zacznę od tego, że skończyłem a raczej jestem już na finiszu studiów inżynierskich i miałem przyjemność odbyć 3 rozmowy w 3 różnych firmach z czego 2 wam przedstawię."

Wiesz ile tu jest błędów? Przynajmniej jeden logiczny, którego człowiek kończący studia o kierunku technicznym nie powinien popełnić?

morderuk

2014-11-30, 21:04
"Psychologia lepsza od inzyniera/latwiej znalezc prace". Dobra ja mam dosc.

Polak1988

2014-11-30, 21:21
ingwar,

Brawo,przyjęcie krytyki i przyznanie się do błędu to już postęp.Serio brawo,powodzenia!

dth

2014-12-01, 17:14
jaki buc w ogóle... przychodzi i przypie**ala się, bo laska z HRu popełniła błąd językowy... na jej miejscu bym Cię wpisał na czarną listę i rozesłał Twoje CV do znajomych firm z dopiskiem "arogancki BUC, nie zatrudniać". Ogólnie nie ma nic gorszego niż pracować z kimś tego pokroju. U mnie w robocie od razu takich skreślamy, bo później tylko wk***iają wszystkich dookoła, co kończy się tym że nikt z nimi nie gada i zmieniają robotę, bo im się atmosfera w firmie nie podoba.

Znalazł się pan i władca, lepszy od pospolitej babki czy faceta z HRu, bo w końcu on skończył studia techniczne, więc może się naśmiewać z podludzi po studiach humanistycznych... Życzę Ci bezrobocia ogólnie, albo jakiejś strasznie ch*jowej pracy, gdzie będziesz zapie**alał od rana do nocy a przełożeni będą po Tobie jechać jak po szmacie. Może wtedy zrozumiesz jakie jest Twoje miejsce w społeczeństwie.

Podejrzewam, że ch*ja umiesz i ch*ja się znasz, szczególnie że jesteś na finiszu 3.5-rocznych studiów inżynierskich, które powinieneś skończyć pewnie z 2-3 lata temu. Nie masz się czym chwalić ogólnie, a wywyższasz się nad innych, bo pewnie gdzieś w głębi duszy wiesz że jesteś zwykłym szarym ch*jem, który rozładowuje się na humanistach, bo jedną rzeczą którą osiągnąłeś jest skończenie studiów inżynierskich(i to nawet nie, bo jesteś na finiszu, więc jeszcze nie skończyłeś). Brawo. Pewnie jakbyś mógł to sam byś sobie zrobił laskę, w końcu taki zajebisty jesteś ; )

Podsumowując, naucz się szacunku do ludzi, bucu.