18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozmowa z terrorystami

kevo7790 • 2013-06-09, 00:18
witajcie drodzy sadole

mam dla was wspaniałą historię 8-) otóż ostatnio zalajkowałem kilka fanpejdży o anty-islamizacji itd... zapomniałem, że jakiś czas temu dodałem dla beki jakiegoś ciapatego ( sorry, araba, nie chcę bana :( ) do znajomych :mrgreen: dzisiaj okazało się, że jakaś grupa terrorystyczna ma na mnie chrapkę :D
- I'm from assassination squads There are people who are professionals and ready
jak to powiedział :D dowiedziałem się, że zostanę zamordowany za zniewagę islamu, usłyszałem 3432 razy allah akbar a rozmawiali ze mną w taki sposób jak inni terroryści mówili na filmach z egzekucji przed obcięciem komuś głowy.
dodaję kilka fotek z rozmowy na skype :mrgreen:



wniosek ? każdy ciapaty to terrorysta ;-)

Ponczusia

2013-06-09, 09:49
Zacznij się bać :P
Czy to widać karabin na ostatnim zdjęciu ?

zabor

2013-06-09, 11:13
dawaj nick ! xP

Ch...........on

2013-06-09, 11:22
Zostaw dane do swojego konta na sadistic dla kogoś z rodziny :) żeby mogli wrzucić fotki z egzekucji :D

maciora12

2013-06-09, 11:52
Dam ci radę jak Ci zrobią wjazd na chatę połóż się dobrowolnie na ziemi i oddaj się procesu egzekucji

Michello2

2013-06-09, 14:16
Ciekawe kiedy słuch po Tobie zaginie . :D

Da_Ace

2013-06-09, 15:37
dawaj normalnie nick i jedziemy z tym szajsem
po 1 żaden brudny ku*as nie będzie groził Polakowi
po 2 przecież to nasz człowiek nasz sadol a mu grożą śmiercią
musimy działać

kevo7790

2013-06-09, 15:54
no ku*wa ale potem to mnie się beknie i wyląduję w trumnie :/ przecież takich debili nic nie powstrzyma. młody jestem chłopak, nie chciałbym zginąć z rąk ciapatych kurew. z drugiej strony wku***a mnie to, że to jakiś brudas będzie decydował o moim życiu. sam nie wiem czy podać wam te nicki... są tutaj ludzie porządni którzy mi pomogą ale są też tacy którzy sobie będą robić jaja i mówić, że podaje ich dane itd. i wtedy to będę miał takie 9/11 w moim domu :/ możecie się śmiać, że się boję, że jestem obesrany, ale serio nie chciałbym zginąć. co im zależy ?
macie tutaj zdjęcie tego mohmada. wysłał mi je, żeby mnie zastraszyć :roll:

gówniaczek

2013-06-09, 16:05
Obspermiony fotel? To on trzyma swoje kozy w mieszkaniu? :O

kaktuz

2013-06-09, 16:07
gdyby ten typ faktycznie chciał cie odj***ć nie wysyłał by ci swoich zdjęć

zonk

2013-06-09, 16:07
Wie gdzie mieszkasz ? Na pewno nie są w stanie ustalić twojego miejsca zamieszkania, to nie policja tylko ciapate.

dth

2013-06-09, 16:27
lol : P pełna profeska jeśli wysyłają swoje zdjęcia ;D haha, ja bym poszedł z przekory na policję, bo jak koleś Ci grozi a zarazem wysyła swoje zdjęcia z bronią, to na to jest paragraf(pewnie nawet dwa, bo groźba śmierci i nielegalne posiadanie broni :D ) : ) Wyślij to do mediów i niech zrobi się burdel :D

kevo7790

2013-06-09, 16:34
kur*aa właśnie :D wysłałbym do jakiś mediów :) może mi pomożecie jakoś to zorganizować 8-) ? już to sobie wyobrażam 8-) nastolatek z częstochowy dostał groźbę od grupy terrorystycznej pochodzącej z jordanu. zdjęcia i przebieg rozmowy dodał na portal sadistic.pl gdzie użytkownicy namówili go do rozgłośnienia sprawy. tłumy islamistów wychodzą na ulicę polski i protestują przeciwko jego słowom "każdy ciapaty to terrorysta" :roll:

kevo7790

2013-06-09, 16:39
dam do tvn'u to jeszcze zmanipulują moje słowa tak, że okaże się, że to ja jestem w tej grupie terrorystycznej :lol: no ale dobra, piszę :D

Dzoyo

2013-06-09, 16:42
Dawaj nick i zaraz tak się pojedzie po tym ciapulcu, że 3 wojnę światową wywołamy ;)