18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rowerowe spierdoliny...

Halman • 2024-01-12, 07:46

nie chcesz wybuchnąć, nie oglądaj...

Andrzejas

2024-01-12, 12:15
Pedalarze wk***iają każdego, ale nic nie wk***ia tak bardzo, jak hipokryzja! Jadą pedały swoim miejscem na drodze?
Jadą.
Kierownicy aut im się wj***li na ich pasy?
Wj***li.
Niech zatem kierownicy cierpią i płacą.
I BARDZO, k***A, DOBRZE!



Tak samo robię.
Jadąc autem spycham pedalarstwo na ścieżkę rowerową, skoro mają obok.
Jadąc rowerem ciągnę z bara i zaskoczenia ludzi na ścieżkach rowerowych.
Jako pieszy wypie**alam rowerzystów jeżdżących po chodniku czy przejściu i staję przed maskami aut chcących skrócić sobie nim drogę.

Tak. Nie raz wpie**ol już dostałem, ale jednak więcej razy wpie**oliłem.
Uważam, że było warto. Po to są zasady, żeby każdy miał swoje miejsce dla siebie!

Jeśli ktoś uważa inaczej, to ch*j mu na imię!

dżonyłojlker

2024-01-12, 12:28
To jakiś rodzaj łódzkiego rejestratora.

dus

2024-01-12, 13:22
Jeszcze jak chcecie podzielić społeczeństwo? Politycznie, płuciowo, zawodowo .. już nie wystarczy by poczuć się dowartościowanym? Teraz dzielicie na rowerzystów, pieszych, rudych? Wszędzie są tylko ludzie, a rower to tylko środek transportu. Nie dajcie sobą manipulować.

wojtekpwse

2024-01-12, 13:35
TheRainMan napisał/a:

Jak samochody są zaparkowane na ścieżce rowerowej to nic dziwnego, że rozpie**alają im lusterka



Jak zobacze rower na chodniku też mam go rozj***ć? Ok!

KtM

2024-01-12, 14:12
Nie bronię rowerzystów, ale kierowcy puszek zachowują się jak władcy dróg. Jedzie taki szeryf, zajeżdża, wymusza, parkuje na ścieżce dla rowerów i co mu zrobisz… no to znalazło się kilku, co im zrobili.

silwerbalk

2024-01-12, 14:23
k***a już ch*j jakby serio przypadkiem to zrobił no ch*j bywa nie ..... Ale te pedały specjalnie wjeżdżają by zachaczyc o te lusterka .... I teraz mam takie czemu za co i czy to temu że ich żona puściła się z murzynem i mają teraz czekoladka w domu

Pantaran

2024-01-12, 14:31
KtM napisał/a:

Nie bronię rowerzystów, ale kierowcy puszek zachowują się jak władcy dróg. Jedzie taki szeryf, zajeżdża, wymusza, parkuje na ścieżce dla rowerów i co mu zrobisz… no to znalazło się kilku, co im zrobili.



Nie można generalizować kierowców aut nie wszyscy to czuby i na pewno jak się będzie długo szukać to i wśród dwukołowców można odnaleźć normalnych a czasem inteligentnych.

arturek_w

2024-01-12, 14:40
Andrzejas napisał/a:

Pedalarze wk***iają każdego, ale nic nie wk***ia tak bardzo, jak hipokryzja! Jadą pedały swoim miejscem na drodze?
Jadą.
Kierownicy aut im się wj***li na ich pasy?
Wj***li.
Niech zatem kierownicy cierpią i płacą.
I BARDZO, k***A, DOBRZE!
Tak samo robię.
Jadąc autem spycham pedalarstwo na ścieżkę rowerową, skoro mają obok.
Jadąc rowerem ciągnę z bara i zaskoczenia ludzi na ścieżkach rowerowych.
Jako pieszy wypie**alam rowerzystów jeżdżących po chodniku czy przejściu i staję przed maskami aut chcących skrócić sobie nim drogę.
Tak. Nie raz wpie**ol już dostałem, ale jednak więcej razy wpie**oliłem.
Uważam, że było warto. Po to są zasady, żeby każdy miał swoje miejsce dla siebie!
Jeśli ktoś uważa inaczej, to ch*j mu na imię!



W dupie mam Twoje zasady - każdy ma swoje i mię tu nie pouczaj :D

Andrzejas

2024-01-12, 14:50
wojtekpwse napisał/a:

Jak zobacze rower na chodniku też mam go rozj***ć? Ok!



Oczywiście! Jeśli stoi w taki sposób, że utrudnia przejście pieszym, to go wyj***ć, bo chodnik to nie jest parking. Nigdy roweru nie zostawiam przed budynkiem, jeśli nie ma na niego wyznaczonego miejsca. Jak nie ma windy, to trudno - rower na plecy i zapie**alam po schodach. Taki los pedalisty. Jak parkuję autem w dużym mieście, to nie mam problemów z tym, że od parkingu do mojego celu muszę jeszcze 400m podejść. Wielu jednak wjechałoby swoim autem do biura na 7 piętrze, gdyby tylko do windy im się zmieściło.

Pies j***ł pojebów drogowych! I ch*j mnie obchodzi, czym jeździcie!

Zjeb w aucie, na rowerze, hulajnodze, motokompleksie czy chodniku to dalej zjeb i żaden sens w oczernianiu tylko wybranej z grup. Jeśli ktoś uważa, że tylko rowerzyści i motop*zdy na drodze są zj***ni, a sam jeździ autem, to idę o zakład, że też należy on do grupy komunikacyjnych zjebów.
Change my mind!

orion123123

2024-01-12, 14:53
tez jezdze na rowerze ale nie wymijam innych bo jezdze bezpiecznie a jak ktoś chce jechac pierwszy to niech jedzie
najwyrazniej spieszy sie do trumny
wyj***ne tyle złosci i hejtu..
ja tam wole przepuscic i miec spokoij

Andrzejas

2024-01-12, 14:53
arturek_w napisał/a:

W dupie mam Twoje zasady - każdy ma swoje i mię tu nie pouczaj



Nie pisz do mnie, jak nie umiesz czytać. Nigdzie nikogo nie pouczałem i nie skłaniałem do pójścia w moje ślady. Jeśli się nie zgadzasz z moimi zasadami, to po prostu nie stawaj mi na drodze, bo dołączysz do szerokiego grona wielce oburzonych moim działaniem. W piździe i tak was mam.

DEADmanPL

2024-01-12, 15:01
Powinien być ustawowy dzień j***nia rowerzystów. Wszyscy mają wolne w pracy i zasadzają się na tych sk***ysynów. Nagrywają spuszczane wpie**ole i potem wieczorem przy stole pełnym potraw całą rodzina spędza razem mile czas pokazując sobie nagrania.

Taki dyngus tylko zamiast na laski z wiadrem wody to na pedalarzy z kijem wyskakujesz.

plaster

2024-01-12, 15:25
pieprzeni pedalarze

SzataNbardzoZłY

2024-01-12, 16:38
orion123123 napisał/a:

tez jezdze na rowerze ale nie wymijam innych bo jezdze bezpiecznie a jak ktoś chce jechac pierwszy to niech jedzie
najwyrazniej spieszy sie do trumny
wyj***ne tyle złosci i hejtu..
ja tam wole przepuscic i miec spokoij




Ja to jestem puszką, motop*zdeczką, hulajp*zdą, pedalarzem i ... zj***nym rolkarzem. A i jeszcze jak jakiś pedofil pomykam z psem na nogach ...wieczorami

:-P

DEADmanPL napisał/a:

Powinien być ustawowy dzień j***nia rowerzystów. Wszyscy mają wolne w pracy i zasadzają się na tych sk***ysynów. Nagrywają spuszczane wpie**ole i potem wieczorem przy stole pełnym potraw całą rodzina spędza razem mile czas pokazując sobie nagrania.
Taki dyngus tylko zamiast na laski z wiadrem wody to na pedalarzy z kijem wyskakujesz.



Gdybym powiedział że zjebem jesteś to zaprowalbys mi randkę

Andrzejas

2024-01-12, 18:46
Pantaran napisał/a:

Nie można generalizować kierowców aut nie wszyscy to czuby i na pewno jak się będzie długo szukać to i wśród dwukołowców można odnaleźć normalnych a czasem inteligentnych.



No nie można, ale wszyscy kierowcy aut pokazanych na filmie to właśnie czuby. Szukanie inteligentnych wśród motocyklistów też będzie o wiele trudniejsze, niż szukanie ich wśród kierowców, bo sam fakt podejmowania ryzyka wiążącego się z wsiadaniem na motocykl na drodze publicznej stoi w sprzeczności z inteligencją. Wydaje mi się, że jak motocyklista dochodzi do stadium inteligencji, to dlatego, że przestał nim być.

silwerbalk napisał/a:

k***a już ch*j jakby serio przypadkiem to zrobił no ch*j bywa nie ..... Ale te pedały specjalnie wjeżdżają by zahaczyc o te lusterka .... I teraz mam takie czemu za co i czy to temu że ich żona puściła się z murzynem i mają teraz czekoladka w domu



Serio tego nie rozumiesz?
Już Ci wyjaśniam:
Robią to celowo, aby nauczyć tych baranów, że pas rowerowy to nie jest parking i zatrzymywanie się na nim jest karane. Z racji tego, że służby za wymierzanie tej kary są zazwyczaj nieskuteczne, to biorą sprawy w swoje ręce i przywracają równowagę, czyli słusznie karzą winnych w mało wysublimowany sposób.
A czemu taki? A bo na kulturę trzeba sobie zasłużyć, a takie parkowanie na środku czyjejś drogi nie jest na pewno jej oznaką. Cham na chama trafił i wszystko jest w równowadze. Tak powinno być.