18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rower z silnikiem od pocketa, wyprawa na Wały Chrobrego

Gabriel172 • 2013-03-09, 19:46
Znajomy zmajstrował sobie rower Kona Stinky z silnikiem od mini ściga ( pocket bike ), mała przejażdżka po Szczecinie + rozmowa z policemanami ( 06:35 ) :D


bartnik1

2013-03-11, 13:57
Piwo za Szczecin - ale nie za ochydne blokowisko na prawobrzeżu

kazzek94

2013-03-11, 14:10
ze szczecina sosnowca nie widać więc piwo :D

hawusss

2013-03-11, 14:16
jak on jedzie do przodu jak koło się kręci do tyłu?

Nokia3310

2013-03-11, 14:18
No ale Kone Stinky szpecić silnikiem?!

Pysio0

2013-03-11, 14:25
Zasłonił twarze policjantów, których może filmować a rejestracji, której publikować nie powinien- nie.

Draiks

2013-03-11, 14:29
Rejestracje to nie dane osobowe idioto.

Songo Master

2013-03-11, 15:10
CanesPL napisał/a:

@rafalaudi1

Ja się jeszcze przypie**olę o jazdę po chodnikach i przejściach dla pieszych.
Wnioskuję, że ukończyłeś szkołę. Szkoda tylko, że nie liznąłeś w niej zasad interpunkcji ani syntaktyki.




Liżesz jajka na komendzie wszystkim Panom Policjantom?

Adam1394

2013-03-11, 15:24
Za piwo zawsze Szczecin!

BTW: Nie musiałeś zasłaniach twarzy policjantów, bo byli na służbie i są urzędnikami/funkcjonariuszami publicznymi.

Skowu

2013-03-11, 15:36
Chociaż mandatu nie wlepili... inny jakby się doczepił to byś bulił - piwko ;)

bohyn

2013-03-11, 15:48
rafalaudi1 napisał/a:

Ja pie**olę zawsze dwa półgłówki bez szkoły znajdą się z pytaniem o kask. Światełka gdzie j***ne dałny po szkole średniej i roku lizania jaj w szczytnie.




Ja pie**ole zawsze się jakiś półgłówek bez szkoły wypowie

Policjanci przyszli i się interesują bądź co bądź jest to rower z silnikiem i do tego własnej konstrukcji powinien mieć światełka i inne gówna żeby mógł poruszać się po drodze ten typ stwarza zagrożenie w ruchu jeżeli nie jest w pełni sprawny a nie jest bo przecież mówi że mu łańcuch spada k***a mać. Straci kontrole bo mu odpadnie jakieś gówno i wpadnie pod auto a później płacz bo taki młody i cała przyszłość przed nim.

Niech jeździ tym ale po ścieżce rowerowej a nie po drodze. A jak nie ma ścieżki rowerowej to niech sp***ala.

Nie wiesz jak jest w szkole policyjnej to się nie wypowiadaj.

KAZ!K

2013-03-11, 16:01
Zjazdówka w Szczecinie chyba tylko do tego się przyda...

Songo Master

2013-03-11, 16:06
bohyn napisał/a:




Ja pie**ole zawsze się jakiś półgłówek bez szkoły wypowie

Policjanci przyszli i się interesują bądź co bądź jest to rower z silnikiem i do tego własnej konstrukcji powinien mieć światełka i inne gówna żeby mógł poruszać się po drodze ten typ stwarza zagrożenie w ruchu jeżeli nie jest w pełni sprawny a nie jest bo przecież mówi że mu łańcuch spada k***a mać. Straci kontrole bo mu odpadnie jakieś gówno i wpadnie pod auto a później płacz bo taki młody i cała przyszłość przed nim.

Niech jeździ tym ale po ścieżce rowerowej a nie po drodze. A jak nie ma ścieżki rowerowej to niech sp***ala.

Nie wiesz jak jest w szkole policyjnej to się nie wypowiadaj.




Masz rację a teraz odejdź od Komputera i idź się połóż bo pielęgniarka czeka, aby podać Ci lekarstwa :) A tak poza tym nie wyolbrzymiaj.

Szulcu

2013-03-11, 16:11
nienawidzę rowerzystów na drodze..

Świst

2013-03-11, 16:54
Ale mnie wk***iają ludzie chodzący po ścieżce rowerowej. sp***alać na chodnik!