18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjski mąż

elbuero • 2023-10-03, 12:51
W Rosji po staremu...


korowiow777

2023-10-03, 23:21
antidotum4 napisał/a:

Szkoda, że film nie pokazuje, co się wcześniej odegrało. Nie ma spojlera więc proponuję ułożyć scenariusz. Wg mnie:
1. Gość odsiedział swoje, wyszedł z pudła za namową Prigożyna, wrócił z frontu żywy, ale mentalnie już pochował się żywcem. Trochę towaru się rozsypało na glebie.
2. Typowy Kacap, był agresywny, żona usadziła go w lodówce, próbował sie uwolnić, ma zamiar rozwalić żonę.
Ktoś gaworzy po kacapsku, żeby przetłumaczyć?



Co ty zrobiłeś idioto. Ty debilu ja ciebie do psychokliniki oddam. Debilu. Zrozumiałeś?
On: coś bez sensu w stylu: krasawczyk - czyli ładny np chłopiec, miau miau i strzela paluchami.
Ona: to właśnie człowiek- =debil
On: miauczy.
Tak ze słuchu, chociaż on bez składu gada.

separat

2023-10-04, 03:54
antidotum4 napisał/a:

Szkoda, że film nie pokazuje, co się wcześniej odegrało. Nie ma spojlera więc proponuję ułożyć scenariusz. Wg mnie:
1. Gość odsiedział swoje, wyszedł z pudła za namową Prigożyna, wrócił z frontu żywy, ale mentalnie już pochował się żywcem. Trochę towaru się rozsypało na glebie.
2. Typowy Kacap, był agresywny, żona usadziła go w lodówce, próbował sie uwolnić, ma zamiar rozwalić żonę.
Ktoś gaworzy po kacapsku, żeby przetłumaczyć?



Moim zdaniem ćwiczy rzniecie głupa żeby go na front nie wzięli:D

antidotum4

2023-10-04, 09:56
korowiow777 napisał/a:

Co ty zrobiłeś idioto. Ty debilu ja ciebie do psychokliniki oddam. Debilu. Zrozumiałeś?
On: coś bez sensu w stylu: krasawczyk - czyli ładny np chłopiec, miau miau i strzela paluchami.
Ona: to właśnie człowiek- =debil
On: miauczy.
Tak ze słuchu, chociaż on bez składu gada.



Bardzo dziękuję, coś pięknego, pasuje jak ulał



:-P

MichaQ

2023-10-04, 19:17
Zulu-Gula napisał/a:

Putin w swoim schronie przeciwatomowym.



Nie to przyjaciel Zeleńskiego z SS Galicjen, Ukrainski SS-man który mieszka w Kanadzie.