18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjski debilizm w akcji.

Dziku11 • 2015-08-09, 13:52
Robiąc poranną prasówkę, natrafiłem na taki oto artykuł z RMF24.


Cytat:


Prawie 40 ton polskich owoców i warzyw zniszczyły w Moskwie rosyjskie służby fitosanitarne. Rosjanie w bardzo spektakularny sposób realizują rozporządzenie swego prezydenta o niszczeniu żywności, która miała wjechać do ich kraju nielegalnie.

Rosjanie twierdzą, że dostawcy z Białorusi chcieli ominąć ich embargo. Na rynek w Moskwie trafiło blisko 30 ton polskich jabłek i pomidorów oraz niespełna 10 ton marchwi, które miały być trafić do Kazachstanu.

Moskiewski oddział przeprowadził kontrolę mającą na celu wykrycie żywności nielegalnie wwożone j do naszego kraju. Kontrolowaliśmy centrum handlowe Food City. Znaleźliśmy towary pochodzące z Polski - 25 ton pomidorów, 3 tony jabłek i 9 ton marchwi. Te towary były wwiezione do Federacji Rosyjskiej na podstawie fikcyjnego tranzytu. Z Białorusi ta żywność była reeksportowana do Kazachstanu, jednak nie dojechała do miejsca przeznaczenia i towary wyładowano w Moskwie. Warzywa i owoce zniszczyliśmy – mówił przedstawiciel rosyjskich służb fitosanitarnych.

W opakowaniach i workach jabłka, pomidory i marchew wrzucano do wielkich kontenerów na ciężarówkach. Potem zostały wywiezione na stołeczne wysypisko śmieci. Służby wszystko filmowały - widać między innymi jak po potężnych stertach jabłek wymieszanych z pomidorami jeździł ciężki sprzęt.






http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-rosjanie-zniszczyli-40-ton-polskiej-zywnosci,nId,1865895

Długo myślałem jak to skomentować i nic nie przychodzi mi do głowy bardziej konstruktywnego, jak to że trzeba być nieprzeciętnym kretynem, aby po pierwsze niszczyć żywność, po drugie niszczyć czyjąś własność, po trzecie uzasadniać to w taki sposób. Ale cóż, Rosja nie nie kraj to stan umysłu, albo jego braku.
Wiem, że to mało sadystyczne, ale mega wk***iające.

Daedra

2015-08-09, 13:59
Spoko, że pół kraju pewnie głoduje ale co tam, trzeba pomachać fjutem na arenie politycznej.

RockyWood

2015-08-09, 14:06
eh... gdyby tak w UE robili z nielegalnymi imigrantami... pomarzyć można ;)

@Daedra

nie zniszczyli nawet promila tego co tam jedzie co miesiąc.

_R...........s_

2015-08-09, 14:19
Na świecie około 1/3 wyprodukowanej żywności trafia do śmietników. Popie**olony jest ten świat.

krzysztof6666

2015-08-09, 14:22
O ile polski sadownik dostał hajs za jabłka/pomidory/itd to h*j mnie obchodzi czy ruscy niszczą nielegalnie importowane owoce czy wkładają je sobie w dupę.

dominator76

2015-08-09, 14:27
niech zdychają z głodu kacapy jak sa takie głupie.

krz2

2015-08-09, 14:30
Mogli zarekwirować i powysyłać po domach dziecka etc ale są zbyt głupi jak widać

remi1982

2015-08-09, 14:35
Z Rosją moglibyśmy mieć zajebiste stosunki. Gdyby tylko nasze błazny z wiejskiej nie wchodziły tak głęboko unijnym pedałom do dupy. Zniszczyli, bo mieli do tego prawo. Towary z przemytu są niszczone i ch*j. Idźcie biadolić nad tym, jak mcdonald wypie**ala tony żywności zamiast oddać biednym.

Qunda

2015-08-09, 14:35
A w zakładach karnych podają do sniadania/kolacji pół jabłka na łeb. Brązowego i pomarszczonego.

Halman

2015-08-09, 14:58
Qunda napisał/a:

A w zakładach karnych podają do sniadania/kolacji pół jabłka na łeb. Brązowego i pomarszczonego.


a co mają podawać? kawior?

owielebny

2015-08-09, 16:45
Przypomnijcie sobie ile podróbek ubrań markowych spaliły polskie służby zamiast oddać do domów dziecka. To nie tylko ruskie są zj***ne, to swiat jest jebnięty.

conrad303

2015-08-09, 19:22
aleto oni czy ja bd głody...

. .

Fumigant

2015-08-09, 19:32
Żeby im tak chleba k***om brakło...

mygyry

2015-08-09, 20:32
Wymachiwanie szabelką bo rosja be, ale nadstawianie dupy niemcom, i gdzie tu logika? jedni i drodzy zniszczyli ten kraj, ale obecnie lepiej robić biznesy i zarabiać zamiast być marionetką UE

Asuritt

2015-08-09, 21:25
a Putin sobie wpierdziela Polskie wyroby , brytyjskie i francuzkei alkohole , kubańskie cygara i sra na wasze embargo na którym cierpią ci co potrzebują , to samo polacy którym sprzedaż spadła o 95% przez embarga idiotów z uni ...