18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosjanie w plenerze

CrazyEdek • 2015-01-04, 10:05
Ognisko też zabrali.


Halman

2015-01-04, 10:17
mimo sobaczego języka akcja fajna :)

Antek01

2015-01-04, 10:32
Wypadł w idealnym momencie :D

sir_Alex

2015-01-04, 10:40
szkoda że nic nie pie**olnęło w kacapskie mordy

woytasw

2015-01-04, 11:02
A po ch*j mu te medale jak na grilla jadą?

Raikiri73

2015-01-04, 11:33
@up

Żeby kiełbase przewracać :amused:

paxon696

2015-01-04, 11:41
Powiedział bym że nudne, ale pan który się wyj***ł naprawił sytuację. ;p

kawkaman

2015-01-04, 11:57
Pracuję w firmie transportowej i mam do czynienia z ruskimi więc opowiem wam pewną anegdotkę o tych debilach, opowiedzianą mi przez naszych kierowców.
W Hiszpanii jest pewien parking dla kierowców ciężarówek tuż przy plaży nad morzem, ogólnie warunki zajebiste, plaża piaseczek gorąco, prysznice jest gdzie się umyć, generalnie dla kierowcy w lato takie miejsce to mekka gdy jest +40 w cieniu. No i było wszystko pięknie ładnie do póki nie przybyła na tenże parking 2 kierowców z "mateczki rosyji". Wieczorkiem jak to ruscy na pauzie wóda, chlanie głośna muzyka i bydło. Wpadli na pomysł że będą smażyć kiełbasę na ognisku a że byli samochodami z plandekami to wzięli deski transportowe z naczep, połamali i rozpalili na środku parkingu ognisko. Po tym jak zjedli już tą kiełbasę to po pijaku zaczęli się zakładać kto przeskoczy z naczepy na naczepę z przerwą między nimi ok. 5m. Jeden skoczył spadł i własciwie nic mu się nie stało a drugi skoczył i połamał sobie obie nogi ręke i chyba doznał wstrząsu mózgu. Po tej całej akcji własciciel parkingu postawił tabliczkę "Zakaz wjazdu dla kierowców z europy wschodniej". Nie muszę chyba mówić że polaków tez się traktuje jako "kierowców z europy wschodniej" także nie muszę opisywac wk***ienia naszych kierowców którzy tam jeżdżą. I tak oto ruscy w swym pijaństwie i głupocie spalili jeden z najlepszych miejscówek dla kierowców w Hiszpanii. Dla mnie ich filmiki z ich wyczynami są godne pożałowania i przejawem skrajnej głupoty oraz rozj***nia psychicznego tego narodu.

ToJeAmelinium

2015-01-04, 12:02
Plusem Rosji jest to, ze nie ma podzialu spoleczenstwa na patologie i normalnych. Tam po prostu kazdy zalicza sie do patologii.

mblbn

2015-01-04, 12:32
rusek z wozu, koniom lżej

wasiuu

2015-01-04, 12:54
@kawkaman, podaj nazwę parkingu i lokalizację. Zweryfikujemy prawdziwość Twojej historii. Hiszpanię z perspektywy kierowcy tira znam jak własne podwórko i wysyłam tam też trochę aut, a zakaz dla kierowców ze wschodu wydaje mi się wytworem Twojej fantazji.

sz...........r9

2015-01-04, 12:56
Uwielbiam ruskie filmiki. Śmieje się zanim się coś wydarzy

kokonek

2015-01-04, 14:26
Ruska k***a ijoijoije ijoijoije

Rax

2015-01-04, 14:57
@kawka nie wiem za co dostales tyle piw, ale mozecie nazywac ich debilami, bydlem, patologią, ale to oni dadzą sobie radę jak karaluchy nawet w najciezszych warunkach... chociazby wojny ktora wlasnie wisi na wlosku, i w mojej ocenie jest nieunikniona...

a ty nie potrafisz ruszyc dupska sprzed kompa, na dodatek chwalac sie obeznaniem z internetowymi wyczynami :D niech cie jasny ch*j :D ta wiedza na bank pomoze ci przezyc tydzien w lesie w razie wu ;)

szwagier9 napisał/a:

Uwielbiam ruskie filmiki. Śmieje się zanim się coś wydarzy



dokladnie :D

oleyu

2015-01-04, 15:10
Każdy by chciał tak od starej uciec i z kumplami się pobawić.