18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosjanie w plenerze

CrazyEdek • 2015-01-04, 10:05
Ognisko też zabrali.


anonimowyczlowiek

2015-01-04, 15:23
I h*j z tego jacy są... Przynajmniej się dobrze bawią

kawkaman

2015-01-04, 17:53
wasiuu napisał/a:

@kawkaman, podaj nazwę parkingu i lokalizację. Zweryfikujemy prawdziwość Twojej historii. Hiszpanię z perspektywy kierowcy tira znam jak własne podwórko i wysyłam tam też trochę aut, a zakaz dla kierowców ze wschodu wydaje mi się wytworem Twojej fantazji.


SŁuchaj pracuję w firmie transportowej, ale to nie oznacza że pracuję jako kierowca na hiszpanię więc nie podam ci lokalizacji gdyż po prostu nie wiem. Kierowcy mi to opowiadali ale jakoś nie mam w zwyczaju wypytywac o takie gówna jak "lokalizacja przypałów" na GPSie.

Nie chcesz nie wierz, nie jestem jakimś pie**olonym pryszczulcem co życie prowadzi przed kompem i czeka na wirtualne piwka od innych podobnych sobie. Po prostu sram na wasze piwka. Chleba za to nie kupię.

Po prostu jak zobaczyłem jak ruscy wiozą ognisko na samochodzie to od razu mi się przypomniało.

Rax napisał/a:

@kawka nie wiem za co dostales tyle piw, ale mozecie nazywac ich debilami, bydlem, patologią, ale to oni dadzą sobie radę jak karaluchy nawet w najciezszych warunkach... chociazby wojny ktora wlasnie wisi na wlosku, i w mojej ocenie jest nieunikniona...

a ty nie potrafisz ruszyc dupska sprzed kompa, na dodatek chwalac sie obeznaniem z internetowymi wyczynami :D niech cie jasny ch*j :D ta wiedza na bank pomoze ci przezyc tydzien w lesie w razie wu ;)



dokladnie :D


Wybacz ale z takimi argumentami z dupy nie da się nawet dyskutować. Jesteś idiotą.

Rax

2015-01-05, 13:52
@kawka i co teraz?