18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosja kontra karmelowi bracia

oc...........an • 2014-01-19, 15:57
Powiązane z islamskimi ekstremistami media internetowe potwierdzają informację o wielkim znaczeniu dla Rosji, Kaukazu i igrzysk w Soczi: przywódca kaukaskich radykalnych "mudżahedinów" nie żyje. "Emir" Doku Umarow miał zostać "męczennikiem" w wyniku operacji rosyjskich sił specjalnych.



Cytat:

Informacja na temat śmierci jednego z głównych wrogów Kremla zaczęła krążyć w tym tygodniu, po tym jak oznajmił ją Ramzat Kadyrow, marionetkowy prezydent Czeczenii. Nie przedstawił jednak przy tym żadnego dowodu.

Śmierć Umarowa była już natomiast ogłaszana wielokrotnie i zawsze okazywała się nieprawdą. Sam Kadyrow również nie słynie z wiarygodności i często ogłasza rzeczy, które nie mają pokrycia w rzeczywistości.

Ponieważ dzień później anonimowy rozmówca agencji Interfax oznajmił, że rosyjskie służby specjalne nie mogą potwierdzić śmierci Umarowa, sprawa wydawała się oczywista.

Islamski internet przyznaje

Pojawiły się jednak sygnały, że tym razem "emir" Kaukazu i przywódca największej oraz najgroźniejszej siatki terrorystycznej w Rosji, rzeczywiście nie żyje. W niedzielę rano w internecie zaczęło krążyć oświadczenie "Globalnego Islamskiego Frontu Medialnego", największej organizacji propagandowej powiązanej z światowym terroryzmem islamskim.

Ma z niego wynikać, że "nasz naród doznał szoku" (naród czyli globalna społeczność radykałów islamskich - red.) bowiem "Doku Umarow, Emir Emiratu Kaukaskiego, dzielny mudżahedin, Lew Czeczenii, został męczennikiem w wyniku operacji rosyjskich służb specjalnych".

Następnie jest wymieniana lista "zasług" terrorysty, takie jak rozprzestrzenienie partyzanckiej wojny z Czeczenii na cały Kaukaz i organizacji serii ataków w rosyjskich miastach, które miały spowodować, że Rosjanie się go "bali".

Zabicie Umarowa, odpowiedzialnego za szereg najkrwawszych zamachów w rosyjskich miastach, jest dla Kremla poważnym sukcesem. Zwłaszcza w przededniu igrzysk w Soczi, które "Emir" osobiście polecał za wszelką cenę atakować i zdezorganizować.





W tym miejscu chciałbym pozdrowić użyszkodnika Tabernak, który twierdził, że Putin będzie głaskać po głowie kozojebców :P

Jednego mniej i bardzo mnie to cieszy.

Pącki

2014-01-20, 16:45
DUST DEVIL :*

oc...........an

2014-01-20, 17:07
DrPromill napisał/a:

DUSTY DEBIL powinien dostać SOWITY wpie**ol, a następnie ch*ja w dupę i bana żeby nigdy więcej na sadolu się nie pokazać.



elBiaauawy napisał/a:

DUST DEBIL, już nie raz udowadniał, że jest zwykłym idiotą. Wychwalał również komunizm ze względu na to, że była praca i mieszkanie. Żyj i żryj dalej


Samudaripen napisał/a:


DUST DEVIL,
żaden ból dupska, żadnego "pseudopatrioty", a ten podpis miałem dla jaj.. z tym, że ja dostałem warna i mam zablokowany podpis a ty dalej masz sierp i młot pod nickiem...
P.S
Chyba sobie żartujesz, że za PRL'u Polska miała najsilniejszą armie.. może nawet nie była jakaś słaba, ale i tak byliśmy tylko marionetkami Rosji



uthero napisał/a:

Smierc komunista !



kucma19 napisał/a:

Chce przypomniec gdzie jest miejsce komunistow.
Na drzewach... ze swobodnie dyndajacymi nogami...


juby0001 napisał/a:

przecież nie od dzis wiadomo że DUST DEVIL to pie**olony pro rosyjski ku*as, co by z chęcią opie**olił fiuta putina.




Ten ból waszych p*zdeczek, piękne :3

Muszę wam podziękować, bo się bałem, że nie mam atyfanów mimo 1700+ postów, ale widzę, że jednak moje starania zostają powoli doceniane i może kiedyś moja sława osiągnie poziom Bongmana :mrgreen:
Dzięki takim jak wy wiem, że moje starania nie idą na marne i już 4 rok mnie doceniacie i czytacie :D

Ech, dzieciaki... powiedzcie mi, kto jest debilem? Ja, bo mam wyj***ne i ku uciesze tłumów robię z siebie debila na forum o kupie?
Czy może jednak wy, bo macie ból p*zdy o najmniejsze detale niezgodne z waszą wersją i mimo zerowego wkładu w forum o j***niu w oczodół próbujecie wszystkich przekonać, że wpie**alanie rzadkiego, parującego kału jest lepsze i smaczniejsze od wpie**alania uformowanego zimnego kału, bo wszystko co wy myślicie jest słuszne, a to co inni myślą to powód żeby wam żyłki na ch*ju popękały :amused:


W tym miejscu chciałbym podziękować moderacji za wyrozumienie i mimo wszystko traktowanie mnie odrobinę ulgowo, bo doceniacie mój wkład :) Dobrze wiemy, że gdyby nie ludzie tacy jak wy i tacy jak ja to forum już dawno byłoby przerobione na katolicko-narodowy portal o tasowaniu pod wątpliwe osiągnięcia polaków i byłoby siedliskiem k***inowców, nopowców-hitlerowców i kiboli. Razem podołamy napływowi!


Samudaripen, elBiaauawy i cała reszta bezwartościowych użytkowników bez wkładu w forum - pomyliliście zakładki, Fronda jest zakładkę dalej, a kibice.net dwie zakładki dalej



sniper9 napisał/a:



Muszę przeprosić kolegę DUST DEBILa za moją odpowiedź napisaną szybko i bez namysłu.

Nie wiem, jakże mogłem, pisząc o jego idolach, bohaterskich wyzwolicielach z Armii Czerwonej nie wspomnieć o notorycznym rabowaniu wszystkiego co tyka i gwałceniu wszystkiego, co nie zdążyło sp***olić na drzewo, ciemnocie, brudzie, smrodzie, pijaństwie, zawszonych kufajach, pepeszach na lnianym sznurku, itp itd...



Ależ nie ma problemu! Przeprosiny przyjęte! Chwała Wielkiej Armii Czerwonej towarzyszu!
to insynuowanie, że niby polaki, niemce, hamerykany i brytole nie gwałciły na potęgę... po prostu miut!

Husaria najlepsza... :niggasmile: Bo pan Max Kolonko tak powiedział? :D Z tego co wiem to ta wasz Husaria nie raz nie dwa dostała w p*zdę i hołota kozacka w dwóch bitwach ją rozbiła. A taka z Polskiej armii była potęga w XVI wieku (chyba o to wam chodzi kiedy piszecie o szeroko pojętych "czasach Husarii), że aż z Moskwy waszych rycerzyków wygnał motłoch uzbrojony w nogę od stołu. Na dodatek Kirasjerzy wojsk zachodnioeuropejskich czy Rosyjscy Kozacy południowi wyszkoleni do strzelania z muszkietów na pełnej prędkości i walczenia "szaszką" deklasowali waszą ukochaną Husarię już w przedbiegach.

TO BYŁA POTĘGA






Swoją drogą, tacy z was "mądrzy" ludzie, a nikt 3 godła nie rozszyfrował (podpowiedź - nie, to nie Jugosławia)

@up :***



PS: tak swoją drogą, to gdyby nie wasze śmieszne posty to tak szybko nie trafiłbym na główną i nie udałoby mi się pokazać tego co chciałem za co baardzo dziękuję misiaczki :D



Na koniec tylko powiem, że was nikt nie pamięta i tak jak wielu debili pojawiliście się i znikniecie bez echa z tego portalu, a marka DUST DEVIL będzie trwać w najlepsze i kolejne 4 lata wywoływać krwiotok odbytów użyszkodników takich jak wy :D





Blezzer

2014-01-20, 17:13
ch*j z DUST DEBILEM. Wstawianie w każdym wątku o polskiej armii motywu husarii świadczy o wypaczonym pseudo-patriotyzmie i braku znajomości przyczyn i skutków naszej wątpliwej potęgi. Super jazda i w ogóle, ale pamiętajmy, że gdybyśmy byli tacy uberzajebiści i w ogóle rządzili połową Europy, to by nas Rosja, Austria, Prusy, komuchy i inne dziadostwo nie r*chało w dupę na przestrzeni lat. My tylko potrafimy żyć przeszłością, bo nie potrafimy stawić czoła rzeczywistości. Prawda jest taka, że najskuteczniejszym sposobem rządzenia Polską i Polakami jest zwyczajny zamordyzm. I nadal nie będzie pewności. Oczywiście oby takie rządy omijały nas szerokim łukiem. ;)

_Azazel

2014-01-20, 17:34
Fakt że autor jest j***nym komunistą nie zmienia faktu że ruscy sobie nie dają sobie wchodzić na głowę i tu należy się im plus, jednak zrozumcie głupotę tego człowieka i że chłopak musi się wyszumieć na forum bo oczywiście poglądy poglądami ale po co mieć przypał jak będzie propagować komunizm na ulicy bo dostanie wpie**ol ;-)

I coś dla autora skoro bawi się w gify:

Polak88

2014-01-20, 17:50
Po co wy w ogóle dyskutujecie z tym idiotą?Przecież to prowokator wrzuca ciągle jakieś bezsensowne gówna żeby wk***iać ludzi,jest pewnie przykutym do wózka grubym niemytym ch*jem który powinien dostać co najmniej warna za sierp i młot w opisie także widać,że moderatorzy tylko polskość zwalczają.Są równi i równiejsi.




Eee,dust debil odrwij się w końcu od komputera i zrób w końcu coś pożytecznego i się wyhuśtaj, z góry dzięki.

oc...........an

2014-01-20, 17:57
_Azazel, zawsze mam problem z interpretacją tego zjeba, bo dobrze wiemy z historii, że w latach 90' Cejrowski szlajał się po salonach Warszawskich i miał ksywę "Kowboj Czacza" - dlaczego? A otóż dlatego, że po wychyleniu kilkunastu szklanek płynów dostawał wielkiej odwagi i zapraszał kobiety do tańca (chwaląc się przy tym niesamowitymi umiejętnościami Czaczy) po czym bezwstydnie je macał i obłapiał.

Zrobił raz tak z Aleksandrą, córką Aleksandra i na parę lat zablokowało to jego karierę i z tego również powodu, pana prezydenta Kwaśniewskiego ten hipokrytyczny ch*jek do dziś nazywa "zdrajcą" (za co nawet przegrał sprawę o zniesławienie i musiał opróżnić kieszenie).

O Cejrowskim śpiewał nawet Kazik w "12 groszy" i nazwał go komunistą :D


k***a, jak to jest, że wszystko co wy wrzucacie można obalać lub przynajmniej z tym polemizować? :amused:


PS: nie wiem na jakim ty siedzisz sadolu, ale z tego co wiem, to tu właśnie jest miejsce żeby się pośmiać i wyszumieć :->


Polak88, właśnie nie mogę wyjść na huśtawkę bo ciągle są idioci na tym portalu którzy dają mi karmę :D
Ech, polaczki-robaczki-cebulaczki, gdyby nie wy, to już dawno na 10 postach bym zakończył działalność na sadolu :smiechzula:

Du...........77

2014-01-20, 17:57
Ahhh... jaki soczysty ból dupy, zaraz wracam tylko przyniosę sobie popcorn.
Ciekawe jak by Polska miała się gospodarczo po drugiej wojnie samodzielnie podźwignąć?
Rozumiem, że na fali patriotyzmu zbudowalibyśmy te wszystkie kopalnie/fabryki/kolej, rzeczy, które umożliwiły nam przetrwanie? W rzeczywistości szarej, ale zawsze jakiejś..
A o akcji 1000 szkół na 1000-lecie Polski ktoś słyszał?
Myślicie, że bylibyśmy w stanie wybudować coś takiego, jak pałac w Warszawie?
Patologia jedna obok drugiej..a teraz jest niby lepiej, co?

Pącki

2014-01-20, 18:11
DUST DEVIL
Ja tam wolę Husarię od Sowietów, ale w sumie ZSRR była lepsza od ZSRE teraz. Co nie zmienia faktu, że mocarny trolling Ci wyszedł :lol: Chociaż pie**olę lewactwo to trzeba Ci przyznać order trollina - ty j***na czerwona lewacka k***o :piwo:

Cryo

2014-01-20, 18:44
No tak. Bycie trollem jest teraz takie modne i dojrzałe :kupa:

frankenstein

2014-01-20, 18:46
troll czy nie troll
kacap cię chędożył - ciebie i twojego czerwonego dziadka.

Brzydkii

2014-01-20, 19:10
Piękny troll, cudowny po prostu. j***ć lewackie k***y, ale dust pojechał, po bandzie równo. Brawo. :D

oc...........an

2014-01-20, 19:12
Cryo, już 3 lata to ciągnę i ciągnąć będę dalej, bo zawsze znajdzie się ktoś kogo zapiecze :niggasmile:

frankenstein, jak to mawiał Wielki Polak Michał Tuziak : jestem k***a pedałem, murzyna kocham i k***a żółtka kocham... dupy wam mogę nadstawić, żebyście mi oblizali, pedały pie**olone :3

ja...........03

2014-01-20, 19:48
po co ci armia , plan 5 letni i ten cały komunistyczny syf skoro w sklepie nic w tv nic w necie cenzura itd
jesteście jebnięci

badyl1606

2014-01-20, 20:34
zielak300 napisał/a:

Putin jest zajebisty :D Niech nas wcielają do Rosji i razem będziemy walczyć ze światowym lewactwem :lol:



no poj***ny!!! weź i umrzyj człowieku

Black-Sheep

2014-01-20, 21:05
Za DUST DEVILA zawsze piwo. :amused:

Trzymaj się chłopie, jesteśmy z Tobą!

Viva le CCCP!