18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosja kontra karmelowi bracia

oc...........an • 2014-01-19, 15:57
Powiązane z islamskimi ekstremistami media internetowe potwierdzają informację o wielkim znaczeniu dla Rosji, Kaukazu i igrzysk w Soczi: przywódca kaukaskich radykalnych "mudżahedinów" nie żyje. "Emir" Doku Umarow miał zostać "męczennikiem" w wyniku operacji rosyjskich sił specjalnych.



Cytat:

Informacja na temat śmierci jednego z głównych wrogów Kremla zaczęła krążyć w tym tygodniu, po tym jak oznajmił ją Ramzat Kadyrow, marionetkowy prezydent Czeczenii. Nie przedstawił jednak przy tym żadnego dowodu.

Śmierć Umarowa była już natomiast ogłaszana wielokrotnie i zawsze okazywała się nieprawdą. Sam Kadyrow również nie słynie z wiarygodności i często ogłasza rzeczy, które nie mają pokrycia w rzeczywistości.

Ponieważ dzień później anonimowy rozmówca agencji Interfax oznajmił, że rosyjskie służby specjalne nie mogą potwierdzić śmierci Umarowa, sprawa wydawała się oczywista.

Islamski internet przyznaje

Pojawiły się jednak sygnały, że tym razem "emir" Kaukazu i przywódca największej oraz najgroźniejszej siatki terrorystycznej w Rosji, rzeczywiście nie żyje. W niedzielę rano w internecie zaczęło krążyć oświadczenie "Globalnego Islamskiego Frontu Medialnego", największej organizacji propagandowej powiązanej z światowym terroryzmem islamskim.

Ma z niego wynikać, że "nasz naród doznał szoku" (naród czyli globalna społeczność radykałów islamskich - red.) bowiem "Doku Umarow, Emir Emiratu Kaukaskiego, dzielny mudżahedin, Lew Czeczenii, został męczennikiem w wyniku operacji rosyjskich służb specjalnych".

Następnie jest wymieniana lista "zasług" terrorysty, takie jak rozprzestrzenienie partyzanckiej wojny z Czeczenii na cały Kaukaz i organizacji serii ataków w rosyjskich miastach, które miały spowodować, że Rosjanie się go "bali".

Zabicie Umarowa, odpowiedzialnego za szereg najkrwawszych zamachów w rosyjskich miastach, jest dla Kremla poważnym sukcesem. Zwłaszcza w przededniu igrzysk w Soczi, które "Emir" osobiście polecał za wszelką cenę atakować i zdezorganizować.





W tym miejscu chciałbym pozdrowić użyszkodnika Tabernak, który twierdził, że Putin będzie głaskać po głowie kozojebców :P

Jednego mniej i bardzo mnie to cieszy.

rolerek

2014-01-20, 14:25
Smutna wiadomość....














dla tych brodatych k***iszonów :P

Brawo rosyjskie siły specjalne.

Zdzisław2002

2014-01-20, 14:35
@DUST DEVIL

Jak ci się tak k***a komunizm podoba,to szpie**alaj ;) do Korei Północnej i tam żyj wesoło,i mów ludziom jak ten ustrój jest zajebisty

froqer

2014-01-20, 14:43
Tyle bluzgów, a nikt nie zauważył, że ktoś wyżej ma swastykę w awatarze. Tylko mi nie mówcie, że to znak szczęścia jak pewien prokuratorzyna, bodajże z Białegostoku.

sn...........r9

2014-01-20, 14:46
sniper9 napisał/a:



Tak, mieliście. A w niej jedną patologię obok drugiej. Ciut wcześniejsza historia pokazała, że taie wojsko jest warte tyle co klepane hurtowo medale twojego dziadka, no chyba że się ma ze 2000 km pustkowi "na taktyczny odwrót na z góry upatrzone pozycje", (po imperialistycznemu: żeby mieć dokąd sp***alać, modląc się do Wujka Stalina, żeby głód i mróz załatwił napastników). I konwoje od plugawych, amerykańskich imperialistów. A i to nie zawsze pomaga.



Muszę przeprosić kolegę DUST DEBILa za moją odpowiedź napisaną szybko i bez namysłu.

Nie wiem, jakże mogłem, pisząc o jego idolach, bohaterskich wyzwolicielach z Armii Czerwonej nie wspomnieć o notorycznym rabowaniu wszystkiego co tyka i gwałceniu wszystkiego, co nie zdążyło sp***olić na drzewo, ciemnocie, brudzie, smrodzie, pijaństwie, zawszonych kufajach, pepeszach na lnianym sznurku, itp itd...

uthero

2014-01-20, 15:03
Smierc komunista !

kucma19

2014-01-20, 15:04
Chce przypomniec gdzie jest miejsce komunistow.
Na drzewach... ze swobodnie dyndajacymi nogami...

Pącki

2014-01-20, 15:04
Za PRLu ch*j nie armia, o Husarii nie słyszeliście towarzyszu DUST DEVIL?

Smuggler1920

2014-01-20, 15:09
DUST DEVIL napisał/a:

Samudaripen, Pyszny ból dupska pseudopatrioty który miał długi czas podpis "żydokomunista" i sierpy z młotami i gwiazdami dawida w podpisie :3
Uważaj tylko żeby ci żyłka na ch*ju od tego patriotyzmu nie pękła :D


PS: Orzeł bez korony bo właśnie za PRL mieliśmy najpotężniejszą armię w historii z czego ja jestem bardzo dumny. To że dziś Orzeł ma koronę ale nie ma armii to nie moja wina :C



Najpotężniejszą armię ćwioku mieliśmy za czasów Husarii... kiedy to Polacy zajmowali twój k***idołek na kremlu

ellsworth

2014-01-20, 15:22
DUST DEVIL napisał/a:

PS: Orzeł bez korony bo właśnie za PRL mieliśmy najpotężniejszą armię w historii z czego ja jestem bardzo dumny. To że dziś Orzeł ma koronę ale nie ma armii to nie moja wina :C


1000 lat historii państwa polskiego. Wojny, powstania, zawieruchy, czasy straszliwe i NIKT, absolutnie NIKT, ani zaborcy, ani Niemcy, NIKT nie ważył się podnieść ręki na koronę w naszym godle. Nikt do czasów komuchów. Nawet Orłu Białemu nie przepuścili i musieli mu koronę zapie**olić!

nivr1

2014-01-20, 15:24
DUST DEVIL napisał/a:

Samudaripen, PS: Orzeł bez korony bo właśnie za PRL mieliśmy najpotężniejszą armię w historii z czego ja jestem bardzo dumny. To że dziś Orzeł ma koronę ale nie ma armii to nie moja wina :C



Armia zajebista, kontrolowana przez sowietów, na sowieckim sprzęcie, z czerwonym dowództwem i z Polską krwią na rękach. Obejrzałeś paradę tysiąclecia i na tym opierasz swoje zdanie...?Obejrzyj choć jeden program, przeczytaj choć jedną książkę ilu Polaków zabił ten ustrój, a właściwie to ludzie twojego pokroju. Jedź do kraju tego KGB'ka Putina, przypnij sobie medal dziadka i chodź dumny jak paw, bo tutaj to za ten medal możesz jedynie wpie**ol dostać.

Z ruskimi mieliśmy jedynie coś wspólnego przed 1000r, a potem to same wojny, rozbiory, zarazy(sowieci). Pewnie ciebie to nie dotyczy, bo jesteś radziecki w 100%, ale sowieci gwałcili nasze babki, zabijali dziadów za kilka groszy i kradli co popadnie. Jedyne co przyniósł nam ten ustrój to GÓWNO! ZACOFANIE I POŁOWĘ OBECNEGO SEJMU.

Praca? k***a człowieku o czym Ty mowisz?! Gadasz na lewo i prawo jakieś durnoty, co z pracy, gdy w sklepie nie ma niczego do kupienia, bo wszystko jechało do wspaniałego ZSRR.

Najpierw poczytaj, potem pie**ol - i nie mówię tu o Trockich, Leninowskich czy Marksistowskich gównach.

POZDRAWIAM SERDECZNYM.... szkoda słów
Żegnam

juby0001

2014-01-20, 15:25
przecież nie od dzis wiadomo że DUST DEVIL to pie**olony pro rosyjski ku*as, co by z chęcią opie**olił fiuta putina.

DrPromill

2014-01-20, 15:38
DUSTY DEBIL powinien dostać SOWITY wpie**ol, a następnie ch*ja w dupę i bana żeby nigdy więcej na sadolu się nie pokazać.

literatka44

2014-01-20, 15:46
Kiedyś wszyscy zostaniecie rozliczeni, czerwone gnidy. Szkoda, że na ulicach tak nie propagujecie swoich poglądów. Za zniewolenie, rabunki, gwałty i brak honoru spotka was kara. Pozostaje napisać tylko jedno chwała Armi Krajowej i Narodowym Siłom Zbrojnym, za Honor i walkę z hitlerowską i czerwoną zarazą! Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę!

raza

2014-01-20, 16:27
Posiadanie Lenina czy herbu ZSRR w podpisie świadczy o debilizmie posiadacza takowych, ale nie cierpię sytuacji, w której nad jednym debilem pastwi się zgraja kolejnych...

Po pierwsze: abstrah*jąc od naszej zależności, w roku 1966 byliśmy ósmą siłą militarną świata. Dziś wolność w decydowaniu o rozwoju armii mamy podobną a wojsko leży i kwiczy. Dość powiedzieć, że jako jedyni w Europie nie mamy jednostek obrony terytorialnej, a nasz sojusznik USA wyliczyło, że nasza armia w przypadku napaści konwencjonalnej jest w stanie przez siedem dni utrzymać terytorium równe dwóm procentom powierzchni Polski.

Po drugie: korona czy brak korony? Otóż posiadanie w herbie zwierzęcia z otwartą koroną na głowie (bo może być też nad głową lub zamknięta na głowie, co oznacza inne rzeczy) jest oznaką zależności heraldycznej. Jest to błąd jaki pojawił się w projektowaniu herbu, ale nie został poprawiony.

Trzecie wreszcie - czy zawsze, jak w temacie pojawiają się słowa "armia" i "Polska" jakiś debil musi wrzucić husarie?? Przeca to nie była armia, ani nawet formacja, a rodzaj odbywania służby (skrót myślowy) - tzn. pan szlachcic mógł stanąć do walki "po husarsku" - specyficzność i niezawodność (do pewnego momentu) wiadoma, ale nie przeceniał bym jej znaczenia, ze względu na małą liczebność (największe zgrupowanie husarii to bodaj 3000, a każdy stracony to luka na lata, bo i pieniądze i szkolenie nie małe, podczas gdy tacy szwedzi mogli operować 10 000 armiami i strata takiej armii oznaczała tylko nowy pobór wśród chłopów)

PyterV

2014-01-20, 16:37
Orzeł ma koronę, ale nie ma jaj żeby się postawić komukolwiek