18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

rom na swoim w Limanowej

kacper108 • 2014-06-06, 18:50
Drodzy Sadole,

w Limanowej pewna rodzina niedomytych doszła do wniosku, że ich chata z gówna jest za mała na to, żeby móc się dalej rozmnażać w celu dalszego pobierana zasiłków, więc postanowili wynająć "profesjonalną" ekipę dziennikarską i udać się do burmistrza miasta, który zesrał się ze strachu na ich widok i dał im mieszkanie całkowicie za free. Kilka miesięcy wcześniej miasto sprytnie próbowało się pozbyć owej rodziny i zaoferowało jej dom(!) jednak nie wszystkie brudasy chciały opuścić swój k***idołek.

A wystarczyłby kanister benzyny, zapałka i byłoby po problemie... złodziejskie łajno :plzdie:


Ezoteryk

2014-06-06, 18:53
Zrobiłem kiedyś coś podobnego i dali mi fajne mieszkanie, tylko trzeba trochę pokombinować :)

Rafixo

2014-06-06, 19:04
Ezoteryk napisał/a:

Zrobiłem kiedyś coś podobnego i dali mi fajne mieszkanie, tylko trzeba trochę pokombinować :)



Cygan jesteś czy jak?

Kluposz

2014-06-06, 19:05
Ezoteryk też jesteś cyganem ?

Jak patrze na te tępe dzidy które chcą im pomóc i ten ten tekst, "jeśli by wam odebrali dzieci, to tak naprawdę rodzina zastępcza dostała by pieniądze, to przecież to mogą wam dać jakieś pieniądze", no śmiech na sali, narobili tego gówna i teraz wielki płacz bo pieniędzy nie ma, niech sobie jeszcze z 5 zrobią.

Bugini

2014-06-06, 19:13
Polacy muszą zaciskać pasa żeby pozwolić sobie na dwójkę dzieci a ten z dorywczą pracą rozmnaża się jak królik i jeszcze przed burmistrzem rozsiada się jak panicz z roszczeniami no k***a co za obłęd

Kickarse

2014-06-06, 19:19
Co za bezużyteczne śmieci, oczekują benefitów z samej racji, że istnieją. Wypie**olić ich za drzwi i tyle.

dzarul

2014-06-06, 19:25
Te tępe pseudo dzienikarzyny zasługują na ostry masaż twarzy!!! Przecież to jest zdrada Polaków!!!

cochonesq

2014-06-06, 19:50
ta czarna to też chyba cyganka

xts

2014-06-06, 19:53
plugawe złodziejskie k***y

Płyta_Gnojowa

2014-06-06, 20:16
k***a co za tandetny poziom dziennikarstwa, no kogo one chcą k***a oszukać? Gdzie te p*zdy żyją? Myślą, że pieniądze rosną na drzewach?

Salieri16000

2014-06-06, 20:46
HAHAHAHA- Pan burmistrz rozj***ł mi system "programem: rom na swoim" (09:23 [a co, k***a oni tu mają swojego do ch*ja psa?!]) oferując tym leniwym łajzom budynek o metrażu 270 metrów kwadratowych, działka 3000(!) metrów kwadratowych, w domu 7 pokoi i te j***ne śmierdziele jeszcze kręcą nosem i nie chcą się przenieść! Za ryj i wyj***ć jak najdalej za granice naszego pięknego kraju!!

P.S Dom wspomniany przez Pana burmistrza należy zaadoptować na przytulisko dla LUDZI bezdomnych- tych, którzy na prawdę mają trudną sytuację i nie mają się gdzie podziać. Przy tak dużej działce zaradni będą uprawiać tam owoce i warzywa na własny użytek, być może dało by radę postawić tam jakąś szopę dla zwierząt domowych (krowa, kury, kaczki) i automatycznie gospodarstwo staje się samowystarczalne- tylko trzeba chcieć osiągnąć choć tyle, a nie czekać na mannę z nieba jak te zasrane brudasy!

Varyz

2014-06-06, 20:56
Dobry materiał - powinno się to promować autorze ale z sadolami jest tak, że jak materiał nie zawiera w sobie j***nia brudasów, to na główną pewnie nie wejdzie. A tak to widzisz - komentarze rzucają, piwa Ci nie dadzą i ludzie nie poznają spsobów działania takiego ścierwa ;)

norek911

2014-06-06, 21:15
@up dlatego dałem piwo. Swojego wroga trzeba znać!

KrisCFC

2014-06-07, 00:00
Roboty nie ma... ale koszule to ma nówkę wyj***ną... ciekawe skąd.. :P