18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rodzina czy gra?

Kemawir • 2013-12-26, 20:41
Trudna decyzja dla gracza :idzwch*j:

Jak było to ch*jowo otagowane.

gwauro

2013-12-26, 20:55
jasne, że gra!

wiesiors4

2013-12-26, 20:55
Nie jest dziwne, że społeczeństwo tak idiocieje...

606

2013-12-27, 00:32
"Trudna decyzja dla gracza"
Trudna
Trudna
Trudna

To ch*j nie gracz z ciebie, koleżko :roll:

bisfhcrew

2013-12-27, 00:52
Już wolałbym przez święta siedzieć i patrzeć w ścianę niż grać w BF4 i się ciągle wk***iać, że coś nie działa.

lobo206

2013-12-27, 02:10
battlefield 4 to prawdopodobnie najwiekszy niewypal roku, niedokonczone gowno oddane za 50 funtow w p*zde j***na mac! jaka Ty masz idioto trudna decyzje ? swieta z rodzina czy grac w ch*jostwo ? powoli was nie czaje ludzie ...

Ra...........py

2013-12-27, 02:17
Najwiekszy niewypał roku to chyba Cotlet od Duty:Goats, gdzie zawyżyli sztucznie wymagania i pokopiowali sekwencje z poprzednich części i super inteligentny pies którego AI tak zachwalali blokuje się w drzwiach. Z BF4 wyszedł przypał bo żydowskie EA nacisnęło żeby wypuścić zj***ną grę no i wyszło jak wyszło. Na chwilę obecną gra mi się nie wiesza i działa dobrze, wczesniej byla kicha to fakt, ale widac ze chlopaki z DICe robią co mogą i naprawiaja grę na bieżąco.

be...........22

2013-12-27, 02:28
Sledziki i wódeczka czy zabugowany gówniany shooter? No chyba wiadomo.

psimcio

2013-12-27, 02:53
@gwauro Ja pie**ole... -_-

Sakuy

2013-12-27, 08:29
mmaakkss napisał/a:

Najwiekszy niewypał roku to chyba Cotlet od Duty:Goats, gdzie zawyżyli sztucznie wymagania i pokopiowali sekwencje z poprzednich części i super inteligentny pies którego AI tak zachwalali blokuje się w drzwiach. Z BF4 wyszedł przypał bo żydowskie EA nacisnęło żeby wypuścić zj***ną grę no i wyszło jak wyszło. Na chwilę obecną gra mi się nie wiesza i działa dobrze, wczesniej byla kicha to fakt, ale widac ze chlopaki z DICe robią co mogą i naprawiaja grę na bieżąco.


Wole grać w cod który się nie zmienia od lat niż w zabugowane gówno BF4 do którego jako dodatek wypuszczają pakiet map z BF3.

Ra...........py

2013-12-27, 09:08
[up] Jak wypuszczają co roku ta sama grę to jest ok a jak wydadzą pakiet mapek z poprzedniej wersji to straszne zło ? Zresztą nie wiem co widzicie w tym codzie, deatchmatch na klaustrofobicznych mapkach, to lepiej w unreala pyknąć :roll:

606

2013-12-27, 09:26
Dzisiaj wymieniam całego kompa, BF 4 mam w bonusie za niecałe 5 dyszek, BF 3 od dawna na dysku. COD skończył się na pierwszej części Modern Warfare i taka jest prawda, ale konsolozjeby grające na pecetach dalej myślą, że ta gra jest wielka. Ahuahoahohehehe.
I tak mam wyj***ne, czeka na mnie jakieś 18 gier, które na tym rzęchu nawet odpalić się nie chciały. Single player i tak zawsze będzie górą k***a, bo multi nie ma storyline'u, naturalnie mówię tu o grach ogólnie, a nie ch*jowych (cod) albo zajebistych (bf 4) shooterkach dla gimbowni.

Patrysio

2013-12-27, 14:38
pograł bym ale mi się tnie jak sam sk***ysyn (bf3 smiga ladnie)

teken

2013-12-27, 15:49
Sakuy napisał/a:


Wole grać w cod który się nie zmienia od lat niż w zabugowane gówno BF4 do którego jako dodatek wypuszczają pakiet map z BF3.

Nikt ci nie każe go kupować, ja np secound assault olałem.

CoD: