18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rodzina czy gra?

Kemawir • 2013-12-26, 20:41
Trudna decyzja dla gracza :idzwch*j:

Jak było to ch*jowo otagowane.

8t88

2013-12-28, 00:15
Nie kupujcie BF4, naprawdę nie warto wydawać nawet 50 zł. O ile kampania znośna, to multiplayer porażka, zupełnie inna rozgrywka, ze stabilnością różnie bywa.

Lenart

2013-12-28, 00:52
mmaakkss napisał/a:

Najwiekszy niewypał roku to chyba Cotlet od Duty:Goats, gdzie zawyżyli sztucznie wymagania i pokopiowali sekwencje z poprzednich części i super inteligentny pies którego AI tak zachwalali blokuje się w drzwiach. Z BF4 wyszedł przypał bo żydowskie EA nacisnęło żeby wypuścić zj***ną grę no i wyszło jak wyszło. Na chwilę obecną gra mi się nie wiesza i działa dobrze, wczesniej byla kicha to fakt, ale widac ze chlopaki z DICe robią co mogą i naprawiaja grę na bieżąco.



buahahahahahahaha

Fanboj detected. Dupa Cię boli bo "Twoja jedyna i najlepsza gra" jest największym technicznym niewypałem. Zapomniałeś wspomnieć tylko o tym, że BF4 ssie pałę na każdym sprzęcie na jakim się pokazał a jaja jakie są teraz z EA, DICE i inwestorami oraz sztucznym wyprzedawaniem akcji pokazują jaką ciemną masą są takie błazny jak Ty.

COD jest odgrzany? Tak, ale działa poprawnie, od pierwszego dnia. Wymagania na PC były z automatu ustawione wysoko, bo ile k***a można grać na 32 bitowym XP? No i wyszła łatka po kilku dniach, która zniża wymagania a gra sama z siebie chodzi lepiej.

Zresztą, pokaż mi grę dzisiaj która nie jest odgrzana. Każda powiela jakiś utarty schemat, ale COD bije rekordy (poza GTA5), więc trzeba hejtować, bo w gimnazjum będą się śmiać.

Wbijam w takich leszczy jak Ty, sam wiesz co.

A jak Ci nie pasuje powyższe, to
:idzwch*j:

Ra...........py

2013-12-28, 03:00
[up] Największy techniczny niewypał ? Chyba na Twoim Celeronie :roll: O ch*j Ci w ogóle chodzi, jakbym był fanbojem to bym nie pisał że gra ukazała się sp***olona, jebnij się w łeb panie guru internetu

Sakuy

2013-12-28, 08:57
teken napisał/a:

Nikt ci nie każe go kupować, ja np secound assault olałem.

CoD:


Kolego a BF4 to nie ma skryptów ? Cały ten kozacki frostbite i jego zniszczenia są oskryptowane, poza tym autor filmiku nie mówi że cod mu się nie podoba, a oto BF4
http://www.youtube.com/watch?v=dQFfD6-UH5g