18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Robert Winnicki vs Włodzimierz Czarzasty o Jaruzelu

ankaniemacyckow • 2013-07-06, 11:05
Debata w polsatowskim programie "TAK czy NIE" na temat Jaruzelskiego. Winnicki (Ruch Narodowy) vs Czarzasty (PZPR/SLD)
Polecam zapoznać się z tokiem myślenia oraz argumentami pana Czarzastego. Mózg rozj***ny :samoboj:




PS.

borisklinga

2013-07-06, 11:10
wróg państwa i tyle, w normalnym kraju taki cżłowiek zostaje wydalony z kraju,

w troche bardziej normalnych - rozstrzelany

LICH0

2013-07-06, 11:38
j***ne komuchy, nie było lustracji to żyją postkomunistyczne gówna z emeryturą 4.000.

zwisajacy

2013-07-06, 12:44
K*****wa za ich czasów wszyscy, którzy chcieli pracować, pracowali. Nie mieli powodu do zmartwień, że jakiś j***ny nowobogacki będzie im ubliżał. Mało tego Państwo pomagało ludziom, chociażby w zapewnieniu mieszkań, czy bezpłatnej opieki zdrowotnej. Pełen socjal, dofinansowania do wczasów, urlopów, płatne nad godziny.
Teraz sami powiedzcie czy na dzień dzisiejszy mamy takie możliwości ?

Proszę o komentarze i odpowiedzi.

tds1974

2013-07-06, 12:57
Winnicki powinien już dawno siedzieć za swoje chore poglądy.

zwisajacy napisał/a:

K*****wa za ich czasów wszyscy, którzy chcieli pracować, pracowali. Nie mieli powodu do zmartwień, że jakiś j***ny nowobogacki będzie im ubliżał. Mało tego Państwo pomagało ludziom, chociażby w zapewnieniu mieszkań, czy bezpłatnej opieki zdrowotnej. Pełen socjal, dofinansowania do wczasów, urlopów, płatne nad godziny.



Oczywiście wyolbrzymiasz, ale porozmawiajcie ze swoimi starymi czy mieli tak naprawdę przej***ne i okaże się, że nie. Były knajpy, wódeczka, wakacje. Były też duże problemy z zaopatrzeniem, w cięższym okresie było naprawdę ch*jowo. Ale twierdzenie, że w komunie było tylko i wyłącznie przej***ne, to twierdzenie przygłupie, godne NOP-u.

Jad Kiełbasiany

2013-07-06, 14:09
tds1974 napisał/a:

Winnicki powinien już dawno siedzieć za swoje chore poglądy.




Za co miałby niby siedzieć? Nie pie**oli się i ma gdzieś poprawność polityczną. Mówi do rzeczy i jako jeden z nielicznych nie boi się medialnie nazwać komuchów tym, czym są w rzeczywistosci - zd'radzieckim ścierwem. Nie wiem po co Ci to piszę, skoro stoisz po innej stronie barykady. Czas komuszej swołoczy dobiega ku końcowi, małymi krokami, ale nabiera rozpędu.


watch?v=YZQpptwEceo

Dymekx

2013-07-06, 14:17
@zwisajacy, tds1974 ale państwo się nie rozwijało kochane lewaczki. Zmuszanie ludzi zaradnych do płacenia socjalu itp. (dla niby waszego dobra bo państwo wie, że sami jesteście nieporadni), to bandytyzm i złodziejstwo. "Ale twierdzenie, że w komunie było tylko i wyłącznie przej***ne, to twierdzenie przygłupie, godne NOP-u", w komunie nie było bezrobocia (zajebiście), też człowiek nie miał na swoje własne rzeczy. Skąd państwo ma pieniądze? od obywateli, ściągając z nich podatki państwo może im dać coś w zamian. Lecz lewaczki takie jak wy nie znają umiaru. Państwo coś wam da "och jaki szczęśliwy", państwo da wam więcej "och jaki szczęśliwy" ale taki przygłupi lewacki pies nie zada sobie pytanie skąd te dobroci państwo bierze. Gdybyś sam sobie pieniądze trzymał to byś miał tych dobroci więcej (bo by nie rozpuściły się twoje pieniądze w przepastnej biurokracji). A jeżeli myślisz, że wolny rynek i socjal mogą iść w parze to jesteście głupi. Państwo opiekuńcze bierze kasę z nadmiernych podatków i CZĘŚĆ tej kasy zwraca w formie "dobroci" (darmowa opieka zdrowotna itd.). Państwo wolne od lewactwa nakłada minimalne podatki wystarczające na infrastrukturę, rozwój miejsc publicznych, wojsko, policję itp. A obywatel dzięki temu, że zostaje mu więcej w kieszeni wyda CAŁĄ (nie część, która rozpłynęła się w biurokracji) zaoszczędzoną forsę na te "dobroci". Im więcej państwo daje obywatelom tym więcej im zabiera i tym więcej trwoni pieniędzy z powodu "formalności biurokratycznej".

ankaniemacyckow

2013-07-06, 14:35
@up

To chyba nie do mnie miało być? Możliwe, że chodziło Ci o użytkownika zwisający.

GNLS!

Dymekx

2013-07-06, 14:59
@ankaniemacyckow wybacz mi :( mój błąd, już poprawione.

tds1974

2013-07-06, 16:06
Jad Kiełbasiany napisał/a:




Za co miałby niby siedzieć? Nie pie**oli się i ma gdzieś poprawność polityczną. Mówi do rzeczy i jako jeden z nielicznych nie boi się medialnie nazwać komuchów tym, czym są w rzeczywistosci - zd'radzieckim ścierwem. Nie wiem po co Ci to piszę, skoro stoisz po innej stronie barykady. Czas komuszej swołoczy dobiega ku końcowi, małymi krokami, ale nabiera rozpędu.


watch?v=YZQpptwEceo



Mylisz "ma gdzieś poprawność polityczną" z nawoływaniem do przestępstwa i rasizmem. Nie wiem ile masz lat, może niewiele, może wiele, ale ktoś ci wmówił (i ty w to uwierzyłeś), że Polaków należy podzielić na dwa wrogie sobie obozy, że takie obozy istnieją, że jest jakaś siła, która zagraża Polsce, że czarni są gorsi, że grożą nam ciapaci, a wszystkiemu winni wciąż trzymający się władzy komuniści. Że istnieje ktoś taki, jak prawdziwy Polak i Winnicki wie kto takim Polakiem jest, a kto nie (mówił o tym wielokrotnie). I że gdy dojdzie do władzy ukarze tych "niepolaków" za to, że "niepolakami" - według niego - byli, a więc wrogami Polski Winnickiego. To jest retoryka lat dwudziestych w Niemczech. Tam też jakiś kolo wiedział kto jest prawdziwym Niemcem, a kto nie. Jakiej muzy należy słuchać, jakich książek, a co należy spalić na stosie. I kogo zabić zanim z Niemiec sp***oli.

To że komuchy to ścierwo, wie każdy i Winnicki powtarza tylko te rzeczy, które mówili i Tusk i Kaczyński lat temu 20.
Tylko że od 20 lat komuchy już nie rządzą, a w ścierwa zamienili się ci, którzy tych komuchów obalili.
Nie ma żadnego "czasu komuszej swołoczy". Od Katynia minęły 73 lata. Wiem, że się z tym nie zgodzisz, bo wmówiono ci, że komuchy rządzili po 89. Tylko, że to nie byli odpowiedzialni za zbrodnie w Katyniu mordercy, tylko banda cwaniaczków, w jaką później zamienili się późniejsi opozycjoniści i którymi chcą być ludzie pokroju Winnickiego.
Chcą władzy. Nie prawdy, nie rozsądku, nie dobrej, bogatej i mocnej Polski. Oni chcą władzy, a żeby ją zdobyć, potrzebna jest im grupa tępych osiłków, która będzie powtarzała wszystkim bzdury w stylu "nie czytaj Wyborczej, zacznij myśleć", a sama będzie czytała podobną propagandę i będzie na krótkiej smyczy kolejnych panów. Bo tacy ludzie mają mentalność wiernego psa.

Jestem lewakiem właśnie z tego powodu - nienawiści do wrogów Polski. Chcę, by moja (i inne) rodzina miała opiekę socjalną, medyczną, a moje dziecko miało takie szanse jak inne i nie mówię tu tylko o Polsce. By żaden ksiądz pedofil nie unikał odpowiedzialności za zbrodnicze działania, a przestępcy w białych kołnierzykach ponieśli odpowiedzialność za swoje czyny, a nie za pomocą adwokatów sp***olili z więzienia. Kocham Polskę i chciałbym by była mocnym i silnym krajem. Czy my mamy samochody jak Japońce lub Niemcy? Czy my mamy bogactwa jak Ukraina czy Irak? Czym możemy się pochwalić? Dumą narodową i przegranymi powstaniami? W dupie to mam, bo to nie czyni Polski mocnej. Nie tędy droga do silnego kraju. Droga biegnie nie przez Tusków, Winnickich, Kaczyńskich czy Millerów, patriotyzm, korzenie czy inne rzeczy, a przez to, że Polaków będzie stać na wychowanie kolejnych dzieci, które będą zamiast religii uczyć się w szkole ekonomii i programowania. Nie j***nej historii, nie pie**olonej religii, ale właśnie elementów prawa, ekonomii i informatyki. Bo świat się zmienia i należy sobie w nim radzić.

Dla mnie Winnicki jest kolejnym wujem, który nawołuje do nienawiści, do dzielenia Polaków, tak jak Kaczka, Wałęsa, Palikoty czy inni. Ergo: dla mnie jest wrogiem Polski.

Cockandball

2013-07-06, 17:48
kochaj bliźnego jak siebie samego... j***ny katoland

Bacutil

2013-07-06, 18:00
"Jaruzelski tak naprawdę jest żydorobotem, który nie umrze ale odejdzie w stan czuwania w tajemniczym sarkofagu pod Giewontem, żeby w najczarniejszej z czarnych godzin powstać niczym feniks z popiołów i ściąć łeb zaplutej hydrze kapitalizmu, oswobodzić gejów, klasę robotniczą i podnieść notowania spółki agora. :-( "

thez

2013-07-06, 18:25
Komuna komuną, ale co powiedzieć o systemie, w którym firmy maksymalizują zyski, tnąc do granic możliwości koszty (w tym pensje pracowników). Różnica w zarobkach między prezesem, a pracownikiem jest mega potężna. I nie widać nadziei na zmianę tej sytuacji, bo na rynku kręcą się duże firmy, korporacje. Przeciętny Kowalski zostanie zniszczony przez skarbówkę i utonie w gąszczu przepisów. I nie da rady mimo, że ma fach w ręku. W ten sposób zostaje skazany na pracę za niegodne pieniądze. I to dotyczy większości z nas, nie dajcie się oszukać. Mało kto zostanie prezesem :)

mr_9mm

2013-07-06, 18:48
Przypomniał mi się klasyk:

-Gąski gąski do domu!
-Nie, boimy się!
-A czego?
-Czarzastego.