18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Robert Biedroń Show [+18]

Pothead • 2012-05-18, 16:02
Tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

Kuriki

2012-05-19, 13:44
@@ Dzikiwaz, i reszta homofobów
Czyli co, bezdomnych, bezrobotnych, bezpłodnych ludzi usunąć ze społeczeństwa bo są nieprzydatni i/lub nie mogą mieć potomstwa? A tak w ogóle co ludziom odpie**oliło żeby się przejmować kto chce się z kim rżnąć?
Rozumiem żeby się przypie**alać do gwałcicieli i pedofilów ale jak dwa osobniki tej samej płci chcą się sobą pieprzyć i do tego za ich własną zgodą i to przeszkadza innym to chyba bardziej nasrane ma w głowie ten homofob któremu przeszkadza takie zachowanie. A teraz się ludzie denerwują jak homoseksualiści parady urządzają. Muszą urządzać żeby uświadamiać takich imbecyli którzy inaczej by zastrzelili całujących się kolesi(albo całujące się dziewczyny) gdyby przypadkiem zauważyli i spanikowali(!?), że homoseksualizm jest naturalnym zjawiskiem, odstępstwem od reguły ale nieszkodliwym w przeciwieństwie prawdziwych chorób jak rak, HIV czy grypa. A to, że dzieci się nie rodzą w wyniku związku homoseksualnej pary to co k***a z tego? Nakaz jest jakiś czy co? Jak ktoś nie lubi dzieci, nie chce ich mieć albo nie może to też "do widzenia" z takim człowiekiem? A przypie**alać się do Biedronia czy innego barana można tylko na cholerę wykorzystywać argument całkowicie z dupy wzięty, że jest pedałem? Zdarza się ;p Od groma hetero debili jest i jakoś nikt nie mówi " debil bo hetero".

Peterv

2012-05-19, 13:55
jaki jest tytuł filmu,którego fragmenty są w 2:55 ?

Nikczemny_Płód

2012-05-19, 14:00
Cytat:

A tak w ogóle co ludziom odpie**oliło żeby się przejmować kto chce się z kim rżnąć?
Rozumiem żeby się przypie**alać do gwałcicieli i pedofilów ale jak dwa osobniki tej samej płci chcą się sobą pieprzyć i do tego za ich własną zgodą i to przeszkadza innym to chyba bardziej nasrane ma w głowie ten homofob któremu przeszkadza takie zachowanie. A teraz się ludzie denerwują jak homoseksualiści parady urządzają. Muszą urządzać żeby uświadamiać takich imbecyli którzy inaczej by zastrzelili całujących się kolesi(albo całujące się dziewczyny) gdyby przypadkiem zauważyli i spanikowali(!?), że homoseksualizm jest naturalnym zjawiskiem, odstępstwem od reguły ale nieszkodliwym w przeciwieństwie prawdziwych chorób jak rak, HIV czy grypa.



http://www.homoseksualizm.edu.pl/index.php/co-mowi-nauka/35-medycyna/193-homoseksualizm-a-aids

Zdanie wytłuszczone.

No to niech się te dwa osobniki tej samej płci rżną ile fabryka da ale bez parad, ludzie PRZYpie**alAJĄ się do tych pomyleńców co robią z siebie wielkie show. Oraz do j***nych pedałów robiących z siebie kobietki.

Iperyt

2012-05-19, 14:07
k***a gardzę tymi co piwa powystawiali i podziwiam tych co wytrzymali więcej niż 10 sekund, i k***a dlaczego to nie jest w dziale hard?!

pi...........in

2012-05-19, 14:20
Dzikiwaz napisał/a:

Prawda jest taka, że homoseksualizm jest znany od wieków i nie jest to żadna nowość. Znali ją Żydzi, Grecy, Rzymianie i tak dalej. Jest z nami od wieków. Od wieków jest z nami też grypa, zapalenie płuc czy choroby psychiczne. W starożytności istniało pewne przyzwolenie społeczne na tego typu praktyki, opierając się na prostej zasadzie "nikt nikomu do łóżka nie zagląda", nie mniej jednak nigdy nie było przyzwolenia, aby takie związki były uznane za normalne i równorzędne z heteroseksualnymi.



I tu się grubo mylisz, bo w starożytnym Rzymie czy Grecji to właśnie za "prawdziwą miłość" uchodziła miłość dwóch mężczyzn, a kobiety były jedynie "klaczami rozpłodowymi".

Moje zdanie jest takie, jak to dosyć dosadnie wyraził Karas1989: ja im się nie narzucam z byciem hetero, to dlaczego mam znosić parady i demonstracje homoseksualistów i utrudnienia z tym związane (korki, objazdy)? Nikomu pod kołdrę nie zaglądam, a i od mojej kołdry wara.


SeedTV

2012-05-19, 14:47
Do tych wszystkich oszołomów, mówiących że homoseksualizm jest zły bo jest sprzeczny naturze i nie da się rozmnażać:
Czy według was wszystko się musi sprowadzać do prokreacji? Homoseksualizm jest jedną z naturalnych ewolucyjnych barier przed przeludnieniem.
Jak już tak wpie**alacie się z tym argumentem, to chociaż nie proście swojej dziewczyny, żeby wam obciągnęła czy w dupkę dała - bo od tego się nie rozmnożycie. Wszystkie durexy też wyrzućcie, bo przecież jakby natura czy tam bóg by chciał, żeby seks służył przyjemności, to od zapinania bez gumek by dzieci nie było.

ch*j wam do czyichś preferencji. Zajmijcie się lepiej brudasami aka muzułmanami z Arabii Saudyjskiej gdzie taka pedofilia jest legalna i całkiem normalna. O wiele bardziej wolę widzieć na ulicy parę homosiów niż jakąś tępą szmatę w burce.

Pleso93

2012-05-19, 14:50
Dla mnie pedały nie powinny mieć racji bytu. Powinien być kodeks prawny pozwalający na likwidację tych pasożytów i pomyleńców na własną rękę. Albo z powrotem uznanie tego syfu za chorobę psychiczną, słuszne z resztą :chainsaw:
A wszystkich sk***ieli, którzy stają po stronie pedalstwa powinno się rozstrzelać i pochować w masowym grobie. I ch*j mnie to boli.

lody_smietankowe

2012-05-19, 15:35
Doskonale rozumiem pojęcie dewiacji i fetyszy ale zupełnie nie rozumiem czemu parze heteroseksualnej lub nawet lesbijkom wolno zabawiać się w sposób dowolny a tylko mężczyźni są za to samo piętnowani. Skąd tyle nienawiści w stosunku do czegoś co was nie dotyczy? Boicie się, że się zarazicie czy jak? Nieświadomie podacie gejowi rękę na powitanie a rano obudzicie się z ochotą chapania dzidy wielkiemu murzynowi?
Jakim trzeba być tępym i ograniczonym żeby oceniać innych tylko przez pryzmat tego co robią w sypialni?
A argument o tym, że pary homoseksualne nie mogą się rozmnażać dlatego nie powinny mieć prawa istnieć jest najgłupszym jaki w życiu słyszałam. Rozumiem, że jak któryś z was okaże się bezpłodny to se od razu w łeb strzeli bo przecież jak nie może mieć dzieci to jest bezużyteczny dla społeczeństwa. To już katole są bardziej konsekwentni w tych sprawach

Pothead

2012-05-19, 16:15
Ale z was chorzy ludzie. Co was obchodzi kto co robi w sypialni? To jest prywatna sprawa każdego człowieka. Dziadyga, który lubi zaszczane, zasrane, obspermione majtki wcale nie prosił się żeby nagrywać jego rozmowy telefoniczne i je upubliczniać, więc nie miejcie do niego żalu 8-)

A jeśli chodzi o parady równości, to też nie wiem w czym problem. Każdy ma prawo zorganizować manifestację, a jeśli komuś się to nie podoba, to może co najwyżej iść do kościoła i pomodlić się za tych ludzi :mrgreen:

pawel1q napisał/a:

k***a gardzę tymi co piwa powystawiali i podziwiam tych co wytrzymali więcej niż 10 sekund, i k***a dlaczego to nie jest w dziale hard?!



A Ty koleszko zamiast sadistic lepiej odwiedzaj strony typu onet.pl Tam będziesz miał pewność, że nie natkniesz się na takie świństwa 8-)

Nikczemny_Płód

2012-05-19, 16:17
Dalej nie rozumiesz.

Większość osób ma głęboko w dupie czy ktoś śpi z facetem czy laską, przeszkadza nam afiszowanie się z tym i robienie z siebie kozła ofiarnego.

Facet przebrane za babe, albo udajacy kobietke który śpi z innym facetem powinien dostać potężny soczysty wpie**ol.

Facet śpiący z innym facetem ale zachowujący się, wyglądający jak facet nie ma raczej problemów.

Pothead

2012-05-19, 16:59
Nikczemniejszy Płód napisał/a:

Większość osób ma głęboko w dupie czy ktoś śpi z facetem czy laską, przeszkadza nam afiszowanie się z tym i robienie z siebie kozła ofiarnego.

Facet przebrane za babe, albo udajacy kobietke który śpi z innym facetem powinien dostać potężny soczysty wpie**ol.

Facet śpiący z innym facetem ale zachowujący się, wyglądający jak facet nie ma raczej problemów.



Mnie też przeszkadzałoby jakbym zobaczył na ulicy dwoje całujących się mężczyzn (na lesbijki to chętnie bym popatrzył 8-) ) Ale skoro się z tym afiszują, to znaczy, że mają taką potrzebę i mówi się trudno :!:

Jeśli kogoś tu trzeba tępić, to na pewno agresywnych frustratów, którzy chcą bić ludzi, za ich odmienność :roll:

lody_smietankowe

2012-05-19, 18:00
Rozumiem doskonale. Każdy ma prawo nie akceptować czegoś u innych ludzi ale nienawiść jaka zionie z niektórych postów jest wprost przerażająca.

Mnie osobiście o wiele bardziej razi widok naprutej jak szpadel młodej dziewczyny, leżącej we własnych rzygach na ławce pod dyskoteką niż kolorowo poprzebieranych chłopców na paradzie równości. Zresztą wcale nie potrzeba do tego parady równości. Wystarczą pierwsze lepsze juwenalia studenckie albo np Woodstock aby do woli napatrzeć się na cudacznie poprzebieranych albo całkiem rozebranych ludzi. Z tym, że oni nie biegają tak na co dzień, od tego mają właśnie odpowiedni imprezy. Nie gorszy to nikogo poza tzw. strażnikami moralności. Tak samo geje - większość z nich jednak nie lata po ulicy z pawim piórem wetkniętym w dupę i na 20cm szpilkach ale od tego mają paradę żeby zaszaleć. I swoje kluby oczywiście. No i bez przesady ale aż tak często te parady po ulicach nie latają.

Nie wiem czemu akurat geje tak bardzo czują potrzebę manifestowania swojej seksualności, może dlatego, że mężczyźni z natury są bardziej skłonni do ekshibicjonizmu.

Doktór

2012-05-19, 19:38
lody_smietankowe nie obraź się, ale przejmowanie się wszystkim co tutaj użytkownicy wypisują jest oznaką głupoty, albo całkowitej nieznajomości charakteru tego portalu. Piszą o JPII, hitlerze, rozstrzelaniu kogoś, obsraniu itd. Im większe kontrowersje coś wzbudza tym większy poklask może wzbudzić, więc piszą...


Co do tematu.

Cytat:

Nie wiem czemu akurat geje tak bardzo czują potrzebę manifestowania swojej seksualności, może dlatego, że mężczyźni z natury są bardziej skłonni do ekshibicjonizmu.




I tu leży sedno problemu. Seksualność jest sferą prywatną i wywlekanie jej przed publikę jest zboczeniem które należy tępić. Naraża to osoby postronne na oglądanie czegoś czego sobie nie życzą, dewiacyjne zachowania o podtekście seksualnym mogą im przykładowo zryć psychikę (dzieciom, osobom z zaburzeniami psychicznymi, osobom wrażliwym lub starszym). Dlatego rozwiązaniem, byłoby całkowite zakazanie manifestowania swojej seksualności w miejscach publicznych. Nawet jeśli na tych kolorowych platformach jechaliby hetero, manifestując swoją seksualność- w praktyce- liżąc się będąc półnagimi i wykrzykując sprośne rzeczy, to należałoby ich przykładnie ukarać. Orientacja nie ma znaczenia.

EdmundKemper

2012-05-19, 20:50
Czy gej czy lesbijka to jedno schorzenie. Homoseksualizm albo leczyć albo niszczyć. Jak sobie chcą być chorzy to niech siedzą w domu i koniec. Dżumę też leczyło się odizolowując chorych i tak powinno być też teraz. Na szczęście homoseksualizm nie jest zaraźliwy.

Dzikiwaz

2012-05-19, 22:38
pin napisał/a:



I tu się grubo mylisz, bo w starożytnym Rzymie czy Grecji to właśnie za "prawdziwą miłość" uchodziła miłość dwóch mężczyzn, a kobiety były jedynie "klaczami rozpłodowymi".



W Sparcie musiałeś raz w roku obchodzić miasto jeżeli nie miałeś potomka. Był okres w Atenach kiedy mężczyzna bez dziecka nie miał głosu.