18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Robert Biedroń Show [+18]

Pothead • 2012-05-18, 16:02
Tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

Antybozia666

2012-05-19, 11:38
haha co za ciota tak rozpuścić swojego murzyna... od niewolnika w twarz... lol. Ten murzyn to białemu powinien na życzenie kolbę obrobić a nie po twarzy bić !

uyvu

2012-05-19, 11:40
Czy ten, który rozmawia przez telefon to Natanek? Głos identyczny.

grzeczysławkolano

2012-05-19, 11:49
Wysłać ich wszystkich na bezludną wyspę. Będą mieli swoją upragnioną "wolność", a my spokój z pedałami na zawsze :-D

boob47

2012-05-19, 11:52
homoniewiadomo mają swoją godność? co on pie**oli, gdyby mieli nie pokazywaliby się z tym, ciekawe ilu homków jest na forum hihihihhihihi :idzwch*j:

Zl...........ny

2012-05-19, 11:55
Ruch Podtarcia Palikota... i wszystko jasne

konradssc

2012-05-19, 11:58
Widze, że tutaj na Sadisticu nawet pedalstwo się mnoży. Lepsze jest demonstracja gejowska od religijnej??? k***a mać ludzie. I ja sie dziwie, że ateizm się szerzy O.o Homoseksualizm jest nienormalny bo jest wbrew naturze człowieka, ludzie, do k***y nędzy. k***a leczyć to jakoś, albo rozstrzeliwać w p*zdu. k***a coraz więcej chorych ludzi. Jakby natura chciała, żeby istniało pedalstwo to nie stworzyłaby lasce p*zdy, a facetowi h*ja. Byśmy się k***a rozmnażali przez podział. Gejostwo to choroba i koniec tematu.

Czarny

2012-05-19, 12:12
@konradssc
religijny, czy też nie ?
bo "wbrew naturze człowieka" to może być kanibalizm, a nie homoseksualizm, a jak chcesz rozstrzelać, albo leczyć za odmienną orientację, to polecam terapeutę. Bo twoim tokiem myślenia to:
-za onanizm, Ci łapy poucinać, albo rozstrzelać
-za noszenie czarnych koszulek, otruć
-za pranie skarpet POWIESIĆ (dzieci w afryce bez wody, a ty na skarpetki marnujesz)
I tak nie wiem po kiego ch*ja to piszę, bo gadałem już z tak wieloma homofobami, i to was powinno się leczyć, bo 1000 racjonalnych argumentów, przeciwko waszemu "wbrew naturze" a wy ciągle swoje.. jak katolicy, co bronią kościoła...

Leothyr

2012-05-19, 12:22
Kolejny hejt na homoseksualistów którzy nikomu nie szkodzą

Kuriki

2012-05-19, 12:24
Czarny,
Nie warto strzępić sobie klawiatury na takie zacofane i ograniczone nieużytki intelektualne. :nazimaja:
Poza tym myślę, że spora część tych sadolowych homofobów tylko na pokaz jest ;p

lody_smietankowe

2012-05-19, 12:28
Na hardzie walicie konia do filmików z brutalnym oralem, analem, sraniem i szczaniem na twarz, zarzyganymi pannami robiącymi głębokie gardło i uważacie to za normalne mimo, że większość ludzi się tak raczej nie zabawia. No bo przecież pary na filmikach są mieszane, ewentualnie kilka babek ale to przecież jest zgodne z naturą, co nie? Kiedy w tym samym kontekście pojawiają się mężczyźni okazuje się, że to najgorsze zło na świecie. j***ni hipokryci i tyle.

mxmsas

2012-05-19, 12:44
k***a, głos tego starego mnie przeraża.
Jak o tych gaciach gada. Wymiękam.

Dzikiwaz

2012-05-19, 13:05
Prawda jest taka, że homoseksualizm jest znany od wieków i nie jest to żadna nowość. Znali ją Żydzi, Grecy, Rzymianie i tak dalej. Jest z nami od wieków. Od wieków jest z nami też grypa, zapalenie płuc czy choroby psychiczne. W starożytności istniało pewne przyzwolenie społeczne na tego typu praktyki, opierając się na prostej zasadzie "nikt nikomu do łóżka nie zagląda", nie mniej jednak nigdy nie było przyzwolenia, aby takie związki były uznane za normalne i równorzędne z heteroseksualnymi. Dlaczego? Bo ludzie uważali je za społecznie nie przydatne, a nawet szkodliwe. Dlaczego? Bo są nie naturalne. Tego argumentu nie trzeba tłumaczyć, bo jeżeli seksualna część naszej psychiki jest częścią natury, to po co są dwie płcie? Problem społeczny przedstawię za pomocą prostej matematyki: parę gejów/lesbijek oznaczmy za infinitezymalną część społeczeństwa dx, teraz wykonajmy całkowanie po wszystkich dx i nagle okaże się, że to 10% całej Polski. Teraz zastanówmy się jakie to będzie miało konsekwencję ekonomiczne jeżeli liczba takich par wzrośnie w Polsce dajmy na to do 20%. Dlatego jestem za legalizacją par homoseksualnych, ale pod jednym warunkiem, że będą w stanie spłodzić potomstwo w sposób naturalny. Od razu powiem, że partenogeneza jest uważa za cechę przystosowawczą do trudnych warunków, więc nie wynikająca ze swobody natury.

Pleso93

2012-05-19, 13:20
HOMOFOBIA!

Precz z pedalstwem! :-x

Nikczemny_Płód

2012-05-19, 13:35
Czarny napisał/a:

@konradssc
religijny, czy też nie ?
bo "wbrew naturze człowieka" to może być kanibalizm, a nie homoseksualizm, a jak chcesz rozstrzelać, albo leczyć za odmienną orientację, to polecam terapeutę. Bo twoim tokiem myślenia to:
-za onanizm, Ci łapy poucinać, albo rozstrzelać
-za noszenie czarnych koszulek, otruć
-za pranie skarpet POWIESIĆ (dzieci w afryce bez wody, a ty na skarpetki marnujesz)
I tak nie wiem po kiego ch*ja to piszę, bo gadałem już z tak wieloma homofobami, i to was powinno się leczyć, bo 1000 racjonalnych argumentów, przeciwko waszemu "wbrew naturze" a wy ciągle swoje.. jak katolicy, co bronią kościoła...



Jakby natura chciała homoseksualistów to by umożliwiła Wam rozmnażanie się co by gatunek przetrwał... A, że tak nie jest to idź tłumaczyć przed samym sobą swoje zboczenie gdzie indziej. Nie zasłaniaj się przy tym masturbacją, koszulkami czy też skarpetami (j***ć dzieci z afryki).

Grzeb sobie z kolegą w dupie ale we własnym domu... Do tego jeszcze będzie pie**olił i zaraz wyjdzie, że to hetero są jacyś poj***ni :homer:




Cytat:

Teraz zastanówmy się jakie to będzie miało konsekwencję ekonomiczne jeżeli liczba takich par wzrośnie w Polsce dajmy na to do 20%. Dlatego jestem za legalizacją par homoseksualnych, ale pod jednym warunkiem, że będą w stanie spłodzić potomstwo w sposób naturalny. Od razu powiem, że partenogeneza jest uważa za cechę przystosowawczą do trudnych warunków, więc nie wynikająca ze swobody natury.



:ok:


Cytat:

Na hardzie walicie konia do filmików z brutalnym oralem, analem, sraniem i szczaniem na twarz, zarzyganymi pannami robiącymi głębokie gardło i uważacie to za normalne mimo, że większość ludzi się tak raczej nie zabawia.



Ja pierdziele kolejna inwalidka, w tym wieku już powinnas umieć czytać zacofańcze, jasno jak byk k***a jest dział:

Seks, dewiacje, fetysze

Co to jest dewiacja, doczytaj w google.