18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Richard Dawkins odpowiada na pytanie katola.

Maniek07 • 2011-03-12, 23:00
Piękna odpowiedź na pytanie katolickiego bezmózga. Wszystkim tym, którzy nie są istotami, które z braku umiejętności myślenia ślepo słuchają pojebów w sutannach i wierzą w swoje urojenia, polecam zapoznanie się z wykładami, książkami i innymi dziełami tego pana. Alleluja!


Niech będzie pochylony :ukrzyzowany:

push3k

2011-03-12, 23:25
Dawkins - ten co jedzie po wszelkiego rodzaju wyznaniach, a święta obchodzi, "bo lubię kulturę chrześcijańską".

Teistą nie jestem, więc teoretycznie powinienem się z nim zgadzać, ale Dawkins jest głąbem, jego książki są głupie, ludzie co go popierają i na niego się powołują też.

xgregor

2011-03-12, 23:44
Bardzo fajny filmik

Maniek07

2011-03-12, 23:55
@push3k I co z tego, że obchodzi święta? Ma siedzieć i płakać? Taka jest tradycja, daje prezenty, cieszy się z wolnych dni, które może spędzić z rodziną ;) . Nie robi tego ze względu na kult itp, a ze względu na tradycje :D Przynajmniej tak mi się wydaje.

Edytka: a co do tego, że jak twierdzisz jest głąbem- odsyłam do wujka googla, poczytaj o nim, jakie szkoły skończył, co zawdzięcza mu nauka, na którym miejscu listy 100 największych intelektualistów Brytanii się znalazł, oraz do czego doszedł SAM, a nie słuchając klechy.
Jeśli ten gostek jest dla Ciebie głąbem, to kim Ty k***a jesteś? Chyba co najmniej Bogiem :ok***a: Pozdrawiam.

casimus

2011-03-12, 23:59
Każdy powinien robić co czuje.
Tylko dla siebie.
Nie pie**olić o tym jak obchodzi i jakie święta.
W końcu robisz to dla siebie, czy na pokaz?

push3k

2011-03-13, 00:12
Maniek07 napisał/a:


Edytka: a co do tego, że jak twierdzisz jest głąbem- odsyłam do wujka googla, poczytaj o nim, jakie szkoły skończył, co zawdzięcza mu nauka, na którym miejscu listy 100 największych intelektualistów Brytanii się znalazł, oraz do czego doszedł SAM, a nie słuchając klechy.


Wiesz, ja nie podzielam jego poglądów związanych z religią, choć kreacjonizm też uważam, że jest nietrafiony. Tytuły ma fajne, ale pamiętaj, że jest wielu ludzi, którzy powinni być już dawno temu w pace bądź w wariatkowie, a mają lepsze osiągnięcia niż on, a dodatkowo to co on dał ludzkości... mnie nie rusza, ale z sadystycznego punktu widzenia - tylko go nie zabijajcie, szkodliwy nie jest.
Maniek07 napisał/a:


Jeśli ten gostek jest dla Ciebie głąbem, to kim Ty k***a jesteś? Chyba co najmniej Bogiem :ok***a: Pozdrawiam.

Szatanem :diabel:

Maniek07

2011-03-13, 00:22
To, że nie podzielasz jego poglądów nie oznacza, że jest głąbem ;) Ale jeden woli jak mu cyganie grają, drugi jak mu nogi śmierdzą :D Tak czy siak, pozdro i Ave \m/ :D

neoneron

2011-03-13, 00:27
nie przeczytałem jego wielu prac...jedynie BOGA UROJONEGO i zabieram się do ROZPLĄTANIE TĘCZY ale na mój gust jest to inteligentny naukowiec ze sporym dorobkiem ...push3k twoja wypowiedz to czysta finezja...znowu błyszczysz...no i pewnie masz się za kogoś inteligentnego...dam sobie głowę ściąć że dymasz na etacie dla kogoś nigdy nie stworzyłeś nic poza komentarzami na sadisticu a jednak ludzi zarabiających na tym że myślą masz za nic...fajnie.ale to ty w pon rano będziesz zapie**alał do pracy...przemyśl czy nazywanie kogoś takiego jak Dawkins głąbem nie jest ironią losu?to ty jestes niewolnikiem własnej ułomnej megalomani i jedyne co możesz zrobić to pluć jadem w jednostki które nawet tego odczuć nie zdołają.malutki hejterku wara mi od tego czego nie pojmujesz.zostaw to moherowym pustakom

androgenius

2011-03-13, 00:28
"Tytuły ma fajne, ale pamiętaj, że jest wielu ludzi, którzy powinni być już dawno temu w pace bądź w wariatkowie, a mają lepsze osiągnięcia niż on, a dodatkowo to co on dał ludzkości"...hmmm,no to podaj przykłady tych kryminalistów bądź wariatów z tytułami,którzy mają lepsze osiągnięcia - przecież jak sam mówisz jest ich wielu...

Maniek07

2011-03-13, 00:30
neoneron, świetnie to ująłeś. Nic dodać nic ująć.

miedziak

2011-03-13, 00:30
ten pojeb nie wygląda mi na katola, raczej jakiegoś protestanta co karzą ludzi uczyć że bóg stworzył świat kilka tysięcy lat temu. katole pogodziły się z twardymi faktami że może być inaczej i sam papież potwierdził że być może bóg posłużył się do stworzenia życia ewolucją, tylko niektórzy zatwardziali wierni nie przyjmują tego faktu do wiadomości. Zauważcie że najbardziej poj***ne pomysły chrześcijan biorą się od protestantów i sekt chrześcijańskich a nie z Watykanu. KK ma ten okres już dawno za sobą.

hailtotheparanoia

2011-03-13, 00:31
Sam odrzucam istnienie Boga i chyba właśnie dlatego, wstyd mi za Dawkins'a - aroganckiego fanatyka, zapatrzonego ślepo we własne, tysiące razy wałkowane słowa, autora niewnoszących ani krzty wartości do kultury, merytorycznie pustych książek i nie potrafiącego dostosować tonu głosu do powagi i środowiska rozmowy, kretyna. Dawkins jest dla ateizmu, tym czym pan Cejrowski i wiele innych fanatyków jest dla katolicyzmu - ma swoje racje, ale.. całkowicie mija się z jakąkolwiek kulturą i celem swojej tzw. "wiary".

Edit:

Dawkins jest inteligentnym człowiekiem, nie zmienia to jednak faktu że zupełnie jak Don Quijote prowadzi bezsensowną walkę, istną świętą wojnę - szczerze mówiąc, wolę podejście Carlin'a - uznaję wiarę w Boga za wirusa, lecz jebie mnie sposób podejścia do życia tych ludzi.
PS. Tytuły, przez sam fakt że są przyznawane przez ludzi -ludziom, trącą delikatnym bezsensem - poza tym, nieważne ile człowiek skończył szkół, gdy i tak sra wyżej niż dupę ma.

push3k

2011-03-13, 00:39
androgenius napisał/a:

"Tytuły ma fajne, ale pamiętaj, że jest wielu ludzi, którzy powinni być już dawno temu w pace bądź w wariatkowie, a mają lepsze osiągnięcia niż on, a dodatkowo to co on dał ludzkości"...hmmm,no to podaj przykłady tych kryminalistów bądź wariatów z tytułami,którzy mają lepsze osiągnięcia - przecież jak sam mówisz jest ich wielu...

Pewnie znam kogoś takiego, ale nie chce mi się sprawdzać kto może być i mnie to nie interesuje. Ważne, że nie lubię Dawkinsa.

xgregor

2011-03-13, 01:42
Zamknijcie psełdo-inteligęckie gęby
k***a czytać was się nie da, jeden mądrzejszy od drugiego , a piszą to co większość wie...
sp***alać

AL...........ON

2011-03-13, 08:24
Czy zwroty takie jak "Odnalazł życie w Jezusie Chrystusie" "otrzymanie daru ducha świętego" mają jakiś sens?