18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kosaq

2013-06-15, 19:05
wladza ustawodawcza = władza wykonawcza = niezawisłe sadownictwo

jeden wielki burdel

przesmiewca

2013-06-15, 19:41
sąd, zjedz snikersa bo jak jesteś głodna to strasznie gwiazdorzysz :P

donplicco

2013-06-15, 19:54
Powinna chamowi zaj***ć tym młotkiem do stukania:) Co, jak co, ale koleś, który nie jest ani stroną ani nie bierze czynnego udziału w rozprawie wpie**ala się z gównem pod butem na czysty dywan jest zwykłym chamem. Ta akcja to zwykła prowokacja. Smacznej propagandy. Dziękuję. Do widzenia.

dirty_pig

2013-06-15, 20:01
nie dosc ze cham to jestes baran pisze sedzina zamiast sedzia, powinna od razu mu przypie**olic z 2k grzywny i z nim nie gadac za dobre serce miala do niego

rew123321

2013-06-15, 21:14
co do nagrywania, nie ma przeciwwskazań żeby wyjął kamerę i filmował. Przy czym jako publiczności nie przysługuje mu "wniosek". Koleś nie doczytał i się burzy...

takija

2013-06-15, 21:23
Może i nie miał prawa nagrywać ale postawa sądu jest co najmniej niemiła....żeby nie użyć słów typu k***a, suka, poj***na sędzina...

marquis

2013-06-15, 21:24
@dirty_pig,
Przygadał kocioł... sam piszesz "sedzia" zamiast sĘdzia.

Nie każdy zna się na prawie i wie, że jako osoba niebędąca stroną w procesie nie może składać wniosków, i że sędzina to żona sędziego. Młody człowiek grzecznie się pyta, czy może nagrać rozprawę (czyli dostrzega, że jawność rozprawy nie jest równoznaczna z prawem do je zapisu na nośnik audiowizualny) i zamiast zostać w odpowiedni sposób pouczony, sędzia arogancko wydziera się na niego. Życzę Tobie, gdy będziesz załatwiał jakąś sprawę w urzędzie natrafił właśnie na takiego urzędnika, który zruga Cię za to, że się o coś spytasz, gdy nie będziesz czegoś wiedział.

Slipak

2013-06-15, 22:25
O możliwości nagrywania rozprawy decyduje przewodniczący składu sędziowskiego. Mogła od razu mu doj***ć karę porządkową jak Anna Maria Wesołowska na TVN-ie!

Turek28

2013-06-15, 22:26
donplicco napisał/a:

Powinna chamowi zaj***ć tym młotkiem do stukania:) Co, jak co, ale koleś, który nie jest ani stroną ani nie bierze czynnego udziału w rozprawie wpie**ala się z gównem pod butem na czysty dywan jest zwykłym chamem. Ta akcja to zwykła prowokacja. Smacznej propagandy. Dziękuję. Do widzenia.



Tobie powinni zaj***ć młotkiem od schabowych. Nie wrzucił tego filmu tutaj, żeby oceniać czy może składać wniosek czy nie może. Spytał się grzecznie to trzeba grzecznie odpowiadać, a nie od razu z mordą jak burak jakiś. To jest sąd, a nie obiad u Ciebie w niedziele, że drzecie morde jeden a drugiego. Dziękuję. Wypie**alaj.

Shootee

2013-06-15, 22:34
Kolejny dowód na to, że jedyne rozprawy to kobiety w kuchni powinny urządzać na temat co będzie na obiad.

rozyk

2013-06-15, 22:38
no baba z okresem wyczuwam na odleglosc , ale one k***a nie moga pojac ze do pewnych rzeczy sie nie nadaja :-|

tepad.no

2013-06-15, 22:43
Prowokacja prowokacja ale wieksze ch*je chodza po swiecie niz ten dzentelmen. Chcial zadac kulturalne pytanie a baba po nim pojechala jak jakas sprzedawczyni w spozywczaku - nie obrazajac sprzedawczyn bo to nieraz bardzo kulturalne damy. Musimy sie do siebie odnosci Z KULTURA I OPANOWANIEM, nawet jak nam cos nie odpowiada. Tym bardziej jesli w 'dyskusji' uczestniczy sedzina. Inaczej Polska to bedzie dziki wschod, Rosja k***a.

froqer

2013-06-15, 22:43
Ojej starsza pani na mnie nakrzyczała, co ja teraz zrobię :D

Stalovy

2013-06-15, 22:48
Czy tylko ja zauważyłem tego "czonka" w napisach początkowych? :D